"2010 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында Аққайың ауданының аумағында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру туралы" Аққайың ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 16 сәуірдегі N 69 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 31 тамыздағы N 170 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 21 қыркүйекте N 13-2-122 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімі аппаратының 2012 жылғы 20 сәуірдегі N 02.03.03-29/369 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімі аппаратының 2012.04.20 N 02.03.03-29/369 хаты)
«Нормативтік-құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 28-бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2010 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында Аққайың ауданының аумағында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру туралы» Аққайың ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 69 қаулысына (Нормативтік-құқықтық актілерді тіркеу мемлекеттік тізімдемесінде 2010 жылғы 04 мамырда № 13-2-116 тіркелді және «Колос» газетінің 2010 жылғы 06 мамырдағы № 18 жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасына:
комиссия құрамына енгізілсін:
Гриб Виталий Владимирович
- «Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы (келісім бойынша)
комиссия құрамынан Мереке Бүркенұлы Баймұқанов шығарылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Қ. Нәсиге жүктелсін.
3. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін күшіне енеді және бірінші ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Р. Елубаев
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің «Аққайың аудандық
орталық аурухана» коммуналдық
мемлекеттік қазыналық
кәсіпорнының бас дәрігері                 Т.С. Күсемісов
«Солтүстік Қазақстан облысы
ішкі істер департаментінің
Аққайың аудандық ішкі істер
бөлімі» мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Б.А Жахин
«Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданының қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            В.В Гриб

О внесении изменений в постановление акимата Аккайынского района от 16 апреля 2010 года N 69 "Об организации призыва на срочную воинскую службу на территории Аккайынского района в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года"
Постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 31 августа 2010 года N 170. Зарегистрировано Управлением юстиции Аккайынского района Северо-Казахстанской области 21 сентября 2010 года N 13-2-122. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 20 апреля 2012 года N 02.03.03-29/396
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 20.04.2012 N 02.03.03-29/396
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Аккайынского района от 16 апреля 2010 года № 69 «Об организации призыва на срочную воинскую службу на территории Аккайынского района в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за № 13-2-116 от 04.05.2010 года и опубликовано в газете «Колос» от 06 мая 2010 года № 18) следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав комиссии:
Гриб Виталия Владимировича
- начальника государственного учреждения «Отдела по делам обороны Аккайынского района Северо-Казахстанской области», председатель комиссии (по согласованию)
вывести из состава комиссии Баймуканова Мереке Буркеновича.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Нәси С.Қ.
3. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции Республики Казахстан и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Р. Елубаев
СОГЛАСОВАНО:
Главный врач коммунального
государственного казенного
предприятия «Аккайынская
центральная районная больница»
акимата Северо-Казахстанской
области Министерства здравоохранения
Республики Казахстан                       Кусемисов Т.С.
Начальник государственного
учреждения «Отдел внутренних
дел Аккайынского района
Департамента внутренних дел
Северо-Казахстанской области»              Жахин Б.А.
Начальник государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны Аккайынского района
Северо-Казахстанской области»              Гриб В.В.