2010 жылға Айыртау ауданында субсидияланған басымды ауыл шаруашылық дақылдардың әрбір түрлері бойынша көктемгі егіс жұмыстарын өткізуде оңтайлы мерзімдерін белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 27 мамырдағы N 171 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 1 шілдеде N 13-3-119 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 5 қаңтардағы N 2 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық әкімдігінің 2011.01.05 N 2 Қаулысымен

Об определении оптимальных сроков проведения весенне-полевых работ по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур в Айыртауском районе на 2010 год
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 27 мая 2010 года N 171. Зарегистрировано Управлением юстиции Айыртауского района Северо-Казахстанской области 1 июля 2010 года N 13-3-119. Утратило силу - постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 5 января 2011 года N 2
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 05.01.2011 N 2

«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-ІІ Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 25 ақпандағы № 123 қаулысымен бекітілген облыстық бюджеттердің және Астана қаласы бюджетінің көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға 2010 жылдың республикалық бюджетінен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану Ережелерінің 7- тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-ІІ «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 7 Правилиспользования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2010 года областными бюджетами и бюджетом города Астаны на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2010 года № 123, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, 2010 жылға Айыртау ауданында субсидияланған басымды ауыл шаруашылық дақылдардың әрбір түрлері бойынша көктемгі егіс жұмыстарын (себуді) қысқа мерзімде өткізу дің оңтайлы мерзімдері белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Ш.Тұралиновқа жүктелсін.
3. Осы қаулы бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Айыртау ауданының әкімі                    Е. Айнабеков
Айыртау ауданы әкімдігінің
2010 жылғы 27 мамырдағы
№ 171 қаулысына қосымша
Айыртау ауданының 2010 жылға басымды ауыл шаруашылық дақылдардың әрбір түрлері бойынша субсидияланған егістік жұмыстарын өткізудің оңтайлы мерзімдері
р/
с
Жер өңдеу
аймағы
Дақылдар
Көктемгі егіс жұмыстарын өткізуге оңтайлы мерзімдер
Алдыңғы егіс 2010 жылға
1
2
3
4
5
1
Дала, тегіс жер
Жаздық бидай

1. Определить оптимальные сроки проведения весенне-полевых работ (сева) по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур в Айыртауском районе на 2010 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Туралинова С.Ш.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Аким Айыртауского района                   Е. Айнабеков
Приложение
к постановлению акимата
Айыртауского района
от 27 мая 2010 года № 171
Оптимальные сроки проведения весенне-полевых работ по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур в Айыртауском  районе на 2010 год
п/п
Земледель-
ческая зона, ПЗР
Культура
Оптимальные сроки проведения весенне-
полевых работ
По зерновому предшественнику на 2010 год
1
2
3
4
5
1
II - степная, равнинная, колочностепная
Яровая пшеница