2011 жылдың қаңтарынан 2011 жылдың наурызына дейінгі кезеңінде Айыртау ауданының шақыру учаскесіне Қазақстан Республикасының еркек жынысты азаматтарын тіркеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің 2010 жылғы 8 желтоқсандағы N 35 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 23 желтоқсанда N 13-3-125 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің 2011 жылғы 16 қарашадағы N 27 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің 2011.11.16 N 27 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 74-III ҚРЗ «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Заңының 17-бабының 23-тармақтарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы «Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер және әскерге шақырылғандарды әскери есепке алу тәртібі туралы Ережені бекіту туралы» № 371 қаулысына сәйкес, азаматтарды әскери есепке қою мақсатында, аудан әкімі ШЕШТІ:
1. Тіркеу жылы он жеті жасқа толатын Қазақстан Республикасының еркек жынысты азаматтарын 2011 жылдың қаңтарынан 2011 жылдың наурызына дейінгі кезеңінде Айыртау ауданының шақыру учаскесінде тіркеу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р.Р. Тілеубаеваға жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ. Тоқтасын

О приписке граждан Республики Казахстан мужского пола к приписному участку Айыртауского района в период с января 2011 года по март 2011 года
Решение акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 8 декабря 2010 года N 35. Зарегистрировано Управлением юстиции Айыртауского района Северо-Казахстанской области 23 декабря 2010 года N 13-3-125. Утратило силу - решением акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 16 ноября 2011 года N 27
Сноска. Утратило силу - решением акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 16.11.2011 N 27
В соответствии с пунктами 23 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 74-111 ЗРК «О воинской обязанности и воинской службе», постановления Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года № 371 «Об утверждении Правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан», в целях принятия граждан на воинский учет, аким района РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить приписку граждан Республики Казахстан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку Айыртауского района в период с января 2011 года по март 2011 года.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима района Тлеубаеву Р.Р.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким района                                К. Токтасин