Қазақстан Республикасының 1994 жылы туған еркек жынысты азаматтарын Есіл ауданының аумағында 2011 жылдың қаңтарынан наурызына дейін шақыру учаскесінге тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімінің 2010 жылғы 24 қарашадағы N 18 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 8 желтоқсанда N 13-6-153 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімінің 2011 жылғы 2 желтоқсандағы N 26 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімінің 2011.12.02 N 26 Шешімімен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 33-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына, «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 74 Заңының 17-бабы 3-тармағына, «Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу тәртібі туралы ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы № 371 қаулысына сәйкес аудан әкімі ШЕШТІ:
1. Қазақстан Республикасының 1994 жылы туған, тіркеу жылында он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарын Есіл ауданының аумағында 2011 жылдың қаңтарынан наурызына дейін шақыру учаскесіне тіркеу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Ә. Сабралинға жүктелсін.
3. «Қазақстан Республикасының 1993 жылы туған еркек жынысты азаматтарын және шақырылу жасынан өткен бұрын шақыру учаскесінде тіркеуден өтпеген ересек азаматтарды Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің шақыру учаскесіне 2010 жылғы қаңтар-наурыз аралығында тіркеуді жүргізу туралы» аудан әкімінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 9 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 28 желтоқсанда 13-6-133 нөмірімен тіркелген және аудандық «Ишим» газетінде 2010 жылғы 8 қаңтардағы № 2(8464) жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім бұқаралық ақпарат құралдарында алғаш ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Есіл ауданының әкімі                       А. Бегманов
КЕЛІСІЛДІ:
«Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданының қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі» мемлекеттік              Сүлейменов
мекемесінің бастығы                      Сағындық Әбдірахманұлы

Об организации и обеспечении на территории Есильского района приписки граждан мужского пола Республики Казахстан 1994 года рождения к призывному участку с января по март 2011 года
Решение акима Есилького района Северо-Казахстанской области от 24 ноября 2010 года N 18. Зарегистрировано Управлением юстиции Есилького района Северо-Казахстанской области 8 декабря 2010 года N 13-6-153. Утратило силу - решением акима Есильского района Северо-Казахстанской области от 2 декабря 2011 года N 26
Сноска. Утратило силу - решением акима Есильского района Северо-Казахстанской области от 02.12.2011 N 26
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 74 «О воинской обязанности и воинской службе», постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года № 371 «Об утверждении Правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан» аким района РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить на территории Есильского района приписку граждан мужского пола Республики Казахстан 1994 года рождения, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку с января по март 2011 года.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Сабралина С.А.
3. Признать утратившим силу решение акима района от 22 декабря 2009 года № 9 «О проведении приписки граждан мужского пола Республики Казахстан 1993 года рождения и старших призывных возрастов, не прошедших ранее приписку к призывному участку отдела по делам обороны Есильского района Северо-Казахстанской области с января по март 2010 года» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-6-133 от 28 декабря 2009 года и опубликованное в районной газете «Ишим» от 8 января 2010 года № 2(8464)).
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней с момента первого официального опубликования.
Аким Есильского района                     А. Бегманов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны Есильского района                  Сулейменов
Северо-Казахстанской области»            Сагандык Абдрахманович