Көше атауын өзгерту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка селолық округі әкімінің 2010 жылғы 30 сәуірдегі N 8 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 7 маусымда N 13-6-150 тіркелді.
Ескерту. Барлық мәтін бойынша "селосы", "селосының", "селолық" сөздері "ауылы", "ауылдың", "ауылдық" сөздерімен ауыстырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округі әкімінің 22.06.2018 № 15 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес және Корнеевка ауылы тұрғындарының пікірлерін есепке ала отыра:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылының Октябрьская көшесінің атауы белгілі мемлекет және қоғам қайраткері - Есім Шайкин атындағы көше деп өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды ауылдық округтің бас маманы Ғалия Әнуарбековна Баженоваға жүктеймін.
3. Нағыз шешім бұқаралық ақпарат құралдарында бірінші ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енеді.
Ауылдық округі әкімі Ж.Сейпілов

О переименовании улицы
Решение акима Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области от 30 апреля 2010 года N 8. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Северо-Казахстанской области 7 июня 2010 года N 13-6-150.
Сноска. В текст на государственном языке внесены изменения, текст на русском языке не меняется, решением акима Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области от 22.06.2018 № 15 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан":
1. Переименовать улицу Октябрьская села Корнеевка Есильского района Северо-Казахстанской области в улицу имени Есима Шайкина – известного государственного и общественного деятеля.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на главного специалиста аппарата акима сельского округа Баженову Галию Ануарбековну.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Аким сельского округа Ж. Сейпилов