"Аудан әкімдігінің 2009 жылғы 2 ақпандағы N 17 қаулысына өзгертулер енгізу туралы" аудан әкімдігінің 2009 жылғы 27 ақпандағы N 41 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 20 қаңтардағы N 13 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 26 ақпанда N 13-7-121 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімі аппаратының 2012 жылғы 22 мамырдағы N 02-05-1.4-2/328 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімі аппаратының 2012.05.22 N 02-05-1.4-2/328 хаты)
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабы 2-тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 28-бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Аудан әкімдігінің 2009 жылғы 2 ақпандағы № 17 қаулысына өзгертулер енгізу туралы" аудан әкімдігінің 2009 жылдың 27 ақпандағы № 41 қаулысына (2009 жылғы 2 наурыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде 13-7-105 нөмірімен тіркелген, "Ауыл арайы" газетінің 2009 жылғы 13 наурыздағы 10 нөмірінде, 2009 жылғы 20 наурыздағы 11 нөмірінде мемлекеттік тілде, "Сельская новь" газетінің 2009 жылғы 13 наурыздағы 10 нөмірінде, 2009 жылғы 20 наурыздағы 11 нөмірінде орыс тілінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
"17" санынан кейінгі тақырыптың атауы "Ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру жөнінде" сөзімен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жамбыл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығына жүктелсін.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С. Ыбыраев

О внесении дополнений в постановление акиматьа района от 27 февраля 2009 года N 41 "О внесении изменений в постановдение акимата района от 2 февраля 2009 года N 17"
Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 20 января 2010 года N 13. Зарегистрировано Управлением юстиции Жамбылского района Северо-Казахстанской области 26 февраля 2010 года N 13-7-121. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 22 мая 2012 года N 02-05-1.4-2/328
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 22.05.2012 N 02-05-1.4-2/328
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 "О нормативных правовых актах", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 27 февраля 2009 года № 41 "О внесении изменений в постановление акимата района от 2 февраля 2009 года № 17" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 2 марта 2009 года за № 13-7-105, опубликованное в газете "Ауыл арайы" от 13 марта 2009 года № 10, от 20 марта 2009 года № 11 на государственном языке, газете "Сельская новь" от 13 марта 2009 года № 10, от 20 марта 2009 года № 11 на русском языке) следующие дополнения:
заголовок названия после цифры "17"дополнить словами "Об организации оплачиваемых общественных работ".
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на начальника отдела занятости и социальных программ Жамбылского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Акима района                               С. Ибраев