Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Пресновка ауылының көшесін қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Пресновка селосы әкімінің 2010 жылғы 28 қыркүйектегі N 44 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 15 қазанда N 13-7-135 тіркелді.
Ескерту. Бүкіл мәтін бойынша "селолық", "селосы", "селосының" сөздері "ауылдық", "ауыл", "ауылының" сөздерімен ауыстырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Преснов ауылдық округі әкімінің 12.11.2018 № 67 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабы 2-тармағы, 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес және Пресновка ауылы тұрғындарының пікірін есепке ала отыра ауылдық округ әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Пресновка ауылының Береговая көшесі Сергей Анатольевич Васильченко көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешім бірінші рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі Ж. Дүйсенбин

О переименовании улицы в селе Пресновка Жамбылского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Пресновского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 28 сентября 2010 года N 44. Зарегистрировано Управлением юстиции Жамбылского района Северо-Казахстанской области 15 октября 2010 года N 13-7-135.
Сноска. В текст на государственном языке внесены изменения, текст на русском языке не меняется, решением акима Пресновского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 12.11.2018 № 67 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения села Пресновка аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Береговая села Пресновка Жамбылского района Северо-Казахстанской области в улицу Васильченко Сергея Анатольевича.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Ж.Дюсенбин