2010 жылғы 1 наурыздағы N 22/3 "Қызылжар ауданының санаторлық-курорттық емделуге мұқтаж жеке санаттағы азаматтарына әлеуметтік көмек беру туралы" аудандық мәслихаттың шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 9 маусымдағы N 25/5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 14 шілдеде N 13-8-130 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 30 шілдедегі N 7/5 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2012.07.30 N 7/5 Шешімімен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-V Бюджеттік кодексінің 56-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 01 наурыздағы № 22/3 «Қызылжар ауданының санаторлық-курорттық емделуге мұқтаж жеке санаттағы азаматтарына әлеуметтік көмек беру туралы» шешіміне толықтырулар енгізілсін, (2010 жылғы 31 наурыздағы № 13-8-120 мемлекеттік тіркеу нормативтік құқықтық актілерінің Тіркелімінде тіркелген, 2010 жылғы 01 сәуірдегі № 14 «Қызылжар» газетінде, 2010 жылғы 02 сәуірдегі № 15 «Маяк» газетінде жарияланған), 1 тармақта келесі толықтырулар енгізілсін:
төртінші абзацта «Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне» сөздерден кейін «барлық топтағы мүгедектерге» сөздермен толықтырылсын.
2.Осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен және ресми жарияланған күнінен бастап 10 күн өткенде күшіне енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрайымы                       хатшысы
Н. Құрманкина                              А. Молдахметова
КЕЛIСIЛГЕН:
Қызылжар ауданының әкімі                   Қ. Пшенбаев
«Қызылжар ауданының
жұмыспен қамту және
әлеуметтiк бағдарламалар
бөлiмi» мемлекеттiк
мекемесiнiң бастығы                        Н. Сұлтанғазин
«Қызылжар аудандық
экономика және бюджеттiк
жоспарлау бөлiмi»
мемлекеттiк мекемесiнiң бастығы            А. Фролова
«Қызылжар аудандық
қаржы бөлiмi» мемлекеттiк
мекемесiнiң бастығы                        Л. Шайхлесова

О внесении дополнений в решение районного маслихата от 1 марта 2010 года N 22/3 "Об оказании социальной помощи на санаторно-курортное лечение гражданам Кызылжарского района"
Решение маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 9 июня 2010 года N 25/5. Зарегистрировано Управлением юстиции Кызылжарского района Северо-Казахстанской области 14 июля 2010 года N 13-8-130. Утратило силу - решением маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 30 июля 2012 года N 7/5
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 30.07.2012 N 7/5 (вводится в действие со дня подписания)
В соответствии со статьей 56 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-V, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести дополнение в решение районного маслихата от 01 марта 2010 года № 22/3 "Об оказании социальной помощи на санаторно-курортное лечение гражданам Кызылжарского района",   (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-8-120 от 31 марта 2010 года, опубликовано в газете «Қызылжар» от 01 апреля 2010 года № 14, газете «Маяк» от 02 апреля 2010 года № 15), следующие дополнения:
в пункте 1, абзаце четвертом после слов «к инвалидам Великой Отечественной войны» дополнить словами «и инвалидам всех групп»;
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации и вводится в действие по истечении 10 дней со дня официального опубликования.
Председатель сессии                        Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
Н. Курманкина                              А. Молдахметова
СОГЛАСОВАНО:
Аким Кызылжарского района                  К. Пшенбаев
Начальник Государственного
учреждения «Отдел занятости и
социальных программ
Кызылжарского района»                      Н. Султангазин
Начальник Государственного
учреждения «Кызылжарский
районный отдел экономики и
бюджетного планирования»                   А. Фролова
Начальник Государственного
учреждения «Кызылжарский районный
отдел финансов»                            Л. Шайхлесова