Қызылжар ауданы Қызылжар ауылдық округі Бәйтерек ауылы және Қызылжар ауылдық округі Подгорное ауылының шекараларын өзгерту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 10 қарашадағы N 443 қаулысы және Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 17 қарашадағы N 29/18 бірлескен шешімдері. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 21 желтоқсанда N 13-8-135 тіркелді.
Ескерту. Тақырыбында және барлық мәтін бойынша "біріккен", "селолық", "селосының" сөздері "бірлескен", "ауылдық", "ауылының" сөздерімен ауыстырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 26.11.2018 № 450 және Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 26.11.2018 № 34/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) бірлескен қаулысы мен шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы 6, 31-баптарына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы 12-бабының 3-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ, аудан мәслихаты ШЕШІМ қабылдайды:
1. Қызылжар ауданы Қызылжар ауылдық округі Бәйтерек ауылы және Қызылжар ауылдық округі Подгорное ауылының шекаралары өзгертілсін.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Пшенбаев
Мәслихат сессиясының
төрағасы
Е. Ғабдулин
Мәслихат хатшысы А. Молдахметова

Об изменении границ села Байтерек Кызылжарского сельского округа и села Подгорное Кызылжарского сельского округа Кызылжарского района
Совместное постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 10 ноября 2010 года N 443 и решение маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 17 ноября 2010 года N 29/18. Зарегистрировано Управлением юстиции Кызылжарского района Северо-Казахстанской области 21 декабря 2010 года N 13-8-135.
Сноска. В заголовке и по всему тексту слово "аула" заменено словом "села" совместным постановлением акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 26.11.2018 № 450 и решением Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 26.11.2018 № 34/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, со статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пунктом 3 статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан" от 08 декабря 1993 года, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ, маслихат района принимает РЕШЕНИЕ:
1. Изменить границы села Байтерек Кызылжарского сельского округа и села Подгорное Кызылжарского сельского округа Кызылжарского района.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким района К. Пшенбаев
Председатель
сессии маслихата
Е. Габдулин
Секретарь маслихата А. Молдахметова