2010 жылы көктемгі егістік жұмыстарын жүргізудің оңтайлы мерзімдерін белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 5 мамырдағы N 136 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 6 мамырда N 13-10-113 тіркелді. Күші жойылды - (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық әкімінің 2013 жылғы 14 қаңтардағы N 02-08-02-02/37)
Ескерту. Күші жойылды - (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық әкімінің 14.01.2013 N 02-08-02-02/37)
Қазақстан Республикасы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабы 1-тармағы 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Облыстық бюджеттердің және Астана қаласы бюджетінің көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға 2010 жылдың республикалық бюджетінен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану ережесін бекіту туралы» 2010 жылғы 25 ақпандағы № 123 қаулысының 7-тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Солтүстік Қазақстан облысы ауыл шаруашылық тәжірибе станциясы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің қорытындысына сәйкес және жылдың климаттық ауа райы жағдайын есепке ала отырып, субсидиялаған әрбір басымды ауыл шаруашылық дақылдар бойынша көктемгі егістік жұмыстарын жүргізудің оңтайлы мерзімдері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.А. Төлеубаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Қазақстан Республикасы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және барлық ақпарат құралдарында алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ. Қалиев
Аудан әкімдігінің
2010 жылғы 7 сәуір
№ 89 қаулысына қосымша
Көктемгі егістік жұмыстарын жүргізудің оңтайлы мерзімдері
т/
т
Жер игеру
зонасы
Селолық
округтер
Дақыл
Көктемгі
егісті
жүргізудің
оңтайлы
мерзімдері
1.
1 -
орманды
дала
Краснозна
мен, Белое,
Пригород,
Становое,
Ленин
Жаздық бидай,
орташа ж/е кеш
мерзімді сорты

Об определении оптимальных сроков проведения весенне-полевых работ 2010 года
Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 5 мая 2010 года N 136. Зарегистрировано Управлением юстиции Мамлютского района Северо-Казахстанской области 6 мая 2010 года N 13-10-113. Утратило силу (письмо акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 14 января 2013 года N 02-08-02-02/37)
Сноска. Утратило силу (письмо акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 14.01.2013 N 02-08-02-02/37)
В соответствии с подпунктом 5 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 7 постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2010 года № 123 «Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2010 года областными бюджетами и бюджетом города Астаны на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласно заключения товарищества с ограниченной ответственностью «Северо-Казахстанская сельскохозяйственная опытная станция» и с учетом сложившихся погодно-климатических условий года, по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур, определить оптимальные сроки проведения весенне-полевых работ согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Тулеубаева С.А.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции Республики Казахстан и вводится в действие со дня его первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Акима района                               К. Калиев
Приложение
к постановлению акимата района
от 7 апреля 2010 года № 89
Оптимальные сроки проведения весенне-полевых работ
п/
п
Земледель
ческая
зона
Наименование
сельского
округа
Культура
Оптимальные
сроки
проведения
весенне-
полевых
работ
1.
1 - лесос
тепная
Краснознамен
ский,
Беловский,
Пригородный,
Становской,
Ленинский
Яровая
пшеница,
среднеспелая,
среднепоздная