Мамлют ауданы Пригород ауылдық округінің елді мекендерінің құрамдас бөліктеріне атау беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Пригород селолық округі әкімінің 2010 жылғы 26 қарашадағы N 12 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 13 желтоқсанда N 13-10-124 тіркелді.
Ескерту. Барлық мәтін бойынша "селолық", "селосы" сөздері "ауылдық", "ауылы" сөздерімен ауыстырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Пригород ауылдық округі әкімінің 28.06.2018 № 5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 35-бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылдың 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабына сәйкес және округ тұрғындарының пікірін еске ала отырып, ауылдық округі әкімі ШЕШТІ:
1. Мамлют ауданы Пригород ауылдық округінің елді мекендерінің құрамдас бөліктеріне № 1 қосымшаға сәйкес атаулар берілсін.
2. Осы шешім, алғаш рет ресми жариялаған күннен кейін, он күнтізбелік күн өткен соң күшіне енеді.
Ауылдық округі әкімі Г. Тілегенова
Пригород ауылдық округі әкімінің 2010 жылғы 26 қарашасындағы № 12 шешіміне № 1-қосымшасы
Мамлют ауданы Пригород ауылдық округі елді мекендерінің құрамдық бөліктеріне атау беру туралы
Покровка ауылы:
1) бірінші көшесі – Береговая;
2) екінші көшесі – Жеңіс;
3) үшінші көшесі – Мира;
4) төртінші көшесі – Астана;
5) бесінші көшесі – Жастар;
6) алтыншы көшесі - Конституция
Красный Октябрь ауылы:
1) бірінші көшесі - Абай Құнанбаев;
2) екінші көшесі - Мағжан Жұмабаев;
3) үшінші көшесі - Сәкен Сейфуллин
2591 км:
1) бірінші көшесі - Центральная

О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Пригородного сельского округа
Решение акима Пригородного сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 26 ноября 2010 года N 12. Зарегистрировано Управлением юстиции Мамлютского района Северо-Казахстанской области 13 декабря 2010 года N 13-10-124.
Сноска. В текст на казахском языке внесены изменения, текст на русском языке не меняется, решением акима Пригородного сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 28.06.2018 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования составных частей населенных пунктов Пригородного сельского округа Мамлютского района, согласно приложению № 1.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Г. Тлегенова
Приложение № 1 к решению акима Пригородного сельского округа от 26 ноября 2010 года № 12
О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Пригородного сельского округа Мамлютского района
село Покровка:
1) первая улица - Береговая
2) вторая улица - Жеңіс
3) третья улица - Мира
4) четвертая улица - Астана
5) пятая улица - Жастар
6) шестая улица - Конституция
село Красный Октябрь:
1) первая улица - Абая Кунанбаева
2) вторая улица - Магжана Жумабаева
3) третья улица - Сакена Сейфуллина
2591 км:
1) первая улица Центральная