Ауылды жерлерде тұратын және жұмыс істейтін денсаулық сақтау, білім, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мемлекеттік ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек ұсыну туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2010 жылғы 8 ақпандағы N 179 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 9 наурызда N 13-11-169 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 шілдедегі N 111 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 11.07.2013 N 111 шешімімен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабына, «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 66 Заңының 18-бабының 5-тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Ауылды жерлерде тұратын және жұмыс істейтін денсаулық сақтау, білім, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мемлекеттік ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек жылына бір рет 3 (үш) мың теңге мөлшерінде берілсін.
2. Аудандық мәслихат шешімінің күші жойылды деп танылсын:
«Ауылды (селолық) жерлерде тұратын және қызмет ететін мемлекеттік ұйымдардың денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек көрсету Ережелері туралы» (2004 жылғы 17 тамызда мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 1326, «Тайыншинские вести» 2004 жылғы 10 қыркүйек) аудандық мәслихаттың 2004 жылғы 14 шілдедегі № 42 шешімі;
«Ауылды (селолық) жерлерде тұратын және қызмет ететін мемлекеттік ұйымдардың денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек көрсету Ережелері туралы» аудандық мәслихаттың 2004 жылғы 14 шілдедегі № 42 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (2006 жылғы 14 тамызда әділет басқармасында тіркелген № 13-11-45, «Тайыншинские вести» 2006 жылғы 25 тамызда) аудандық мәслихаттың 2006 жылғы 11 шілдедегі № 147 шешімі.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Ю. Машталяр
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Қ. Ысқақов

О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта проживающим и работающим в сельских населенных пунктах
Решение маслихата Тайыншинского района Cеверо-Казахстанской области от 8 февраля 2010 года N 179. Зарегистрировано Управлением юстиции Тайыншинского района Cеверо-Казахстанской области 9 марта 2010 года N 13-11-169. Утратило силу решением маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 11 июля 2013 года N 111
Сноска. Утратило силу решением маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 11.07.2013 N 111
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан», и пункта 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 66 «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить социальную помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта проживающим и работающим в сельских населенных пунктах в размере 3 (три) тысячи тенге, один раз в год.
2. Признать утратившим силу решения районного маслихата:
от 14 июля 2004 года № 42 «О правилах оказания социальной помощи специалистам государственных организаций здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта проживающим и работающим в аульной (сельской) местности, на приобретение топлива» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации от 17 августа 2004 года за № 1326, опубликованного в районной газете «Тайыншинские вести» от 10 сентября 2004 года № 37);
от 11 июля 2006 года № 147 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 14 июля 2004 года № 42 «О правилах оказания социальной помощи специалистам государственных организаций здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта проживающим и работающим в аульной (сельской) местности, на приобретение топлива» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации от 14 августа 2006 года № 13-11-45 опубликованного в районной газете «Тайыншинские вести» от 25 августа 2006 года № 35);
3. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Ю. Машталяр
Секретарь районного маслихата              К. Искаков