2010 жылғы субсидияланатын приоритеттік ауыл шаруашылық дәнді-дақылдардың түрлері бойынша егістіктің оңтайлы мерзімдерін белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 12 мамырдағы N 223 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 14 мамырда N 13-11-178 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2012 жылғы 22 маусымдағы N 02.10-07-02-542 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2012.06.22 N 02.10-07-02-542 хаты)
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 25 ақпандағы № 123 қаулысымен бекітілген облыстық бюджеттердіі және Астана қаласы бюджетінің көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға 2010 жылдың республикалық бюджетінен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану Ережелерінің 7-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тайынша ауданы бойынша 2010 жылғы субсидияланатын приоритеттік ауылшаруашылық дәнді-дақылдардың келесі түрлері бойынша егістіктің оңтайлы мерзімдері белгіленсін:
1) жаздық бидай (орташа пісетін, орташа кеш пісетін) – 15 мамырдан 5 маусымға дейін;
2) арпа (орташа кеш сұрып) – 25 мамырдан 30 мамырға дейін;
3) арпа (орташа пісетін сұрып) – 30 мамырдан 5 маусымға дейін;
4) сұлы (орташа кеш пісетін сұрып) – 25 мамырдан 30 мамырға дейін;
5) сұлы (орташа пісетін сұрып) – 27 мамырдан 30 мамырға дейін;
6) асбұршақ – 25 мамырдан 30 мамырға дейін;
7) қарақұмық – 25 мамырдан 30 мамырға дейін;
8) рапс – 10 мамырдан 20 мамырға дейін;
9) зығыр, қыша – 17 мамырдан 20 мамырға дейін;
10) май жасалатын күнбағыс тұқымы – 15 мамырдан 18 мамырға дейін;
11) біржылғы шөптер – 1 маусымнан 5 маусымға дейін;
12) картоп – 18 мамырдан 23 мамырға дейін;
13) көкөніс – 25 мамырдан 10 маусымға дейін;
14) сүрлемге арналған жүгері – 16 мамырдан 20 мамырға дейін.
2. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күннен қолданысқа енгізіледі.
Тайынша ауданының әкімі                    А. Маковский

Об определении оптимальных сроков сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2010 год
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 12 мая 2010 года N 223. Зарегистрировано Управлением юстиции Тайыншинского района Северо-Казахстанской области 14 мая 2010 года N 13-11-178. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 22 июня 2012 года N 02.10-07-02-542)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 22.06.2012 N 02.10-07-02-542)
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 7 Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2010 года областными бюджетами и бюджетом города Астаны на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2010 года № 123, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки сева по следующим видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Тайыншинскому району на 2010 год:
1) яровая пшеница (среднеспелая, среднепоздняя) – с 15 мая по 5 июня;
2) ячмень (среднепоздние сорта) – с 25 мая по 30 мая;
3) ячмень (среднеспелые сорта) – с 30 мая по 5 июня;
4) овес (среднепоздние сорта) – с 25 мая по 30 мая;
5) овес (среднеспелые сорта) – с 27 мая по 30 мая;
6) горох – с 25 мая по 30 мая;
7) гречиха – с 25 мая по 30 мая;
8) рапс – с 10 мая по 20 мая;
9) лен, горчица – с 17 мая по 20 мая;
10) подсолнечник на маслосемена – с 15 мая по 18 мая;
11) однолетние травы – с 1 июня по 5 июня;
12) картофель – с 18 мая по 23 мая;
13) овощные – с 25 мая по 10 июня;
14) кукуруза на силос – с 16 мая по 20 мая.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Тайыншинского района                  А. Маковский