Тимирязев ауданының аумағында сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 29 қыркүйектегі N 180 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 14 қазанда N 13-12-115 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімдігінің 2010 жылғы 03 қарашада N 203 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімдігінің 2010.11.03 N 203 Қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 Конституциялық Заңының 28-бабының 46-тармақтарымен сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тимирязев ауданының аумағында № 11 сайлау округі бойынша кеткен депутаттың орнына аудандық мәслихаттың депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін 1 қосымшаға сәйкес орындарды анықтау.
2. № 11 сайлау округі бойынша кеткен депутаттың орнына аудандық мәслихат депутаттығына кандидаттар сайлаушылармен кездесу өткізу үшін 2-қосымшаға сәйкес үй-жайды анықтау.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысы Е.В. Худяковқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ. Қасенов
«КЕЛІСІЛГЕН»:
Тимирязев аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы                     Г.Г. Бутыч
Аудан әкімдігінің
2010 жылғы 29 қыркүйектегі
№ 180 қаулысына 1-қосымша
№ 11 сайлау округі бойынша кеткен депутаттың орнына аудандық мәслихаттың депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындардың тізбесі
Елді мекеннің атауы
Орналасу орны
Тимирязев селосы
Тимирязев селолық округ әкімі аппаратының ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Букетова көшесі, 25
Сәбит Мұқанов атындағы Тимирязев жалпы білімді мектеп-гимназиясының ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Букетова көшесі, 23
Тимирязев қазақ мектеп-интернатының ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Жұмабаев көшесі, 10
Тимирязев аудандық Мәдениет үйінің ғимараты маңы аумағындағы ақпараттық стенд, Жеңіс көшесі, 11
Аудан әкімдігінің
2010 жылғы 29 қыркүйектегі
№ 180 қаулысына 2-қосымша
№ 11 сайлау округі бойынша кеткен депутаттың орнына аудандық мәслихаттың депутаттығына кандидаттар сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайлардың тізбесі
Елді мекеннің атауы
Кездесулер өтетін орны
Тимирязев селосы
Сәбит Мұқанов атындағы Тимирязев жалпы білімді мектеп-гимназиясы, Букетова көшесі, 23
Тимирязев қазақ мектеп-интернаты, Жұмабаев көшесі, 10
Тимирязев аудандық Мәдениет үйі, Жеңіс көшесі, 11

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями на территории Тимирязевского района
Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 29 сентября 2010 года N 180. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 октября 2010 года N 13-12-115. Утратило силу - постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 01 ноября 2010 года N 203
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 01.11.2010 г N 203
В соответствии с пунктами 46 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты районного маслихата вместо выбывшего депутата по избирательному округу № 11 на территории Тимирязевского района, согласно приложению 1.
2. Определить помещения для проведения встреч с избирателями кандидатов в депутаты районного маслихата вместо выбывшего депутата по избирательному округу № 11, согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Худякова Е.В.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                К. Касенов
«СОГЛАСОВАНО»:
председатель Тимирязевской
районной избирательной комиссии            Г.Г. Бутыч
Приложение 1
к постановлению акимата района
от 29 сентября 2010 года № 180
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты районного маслихата вместо выбывшего депутата по избирательному округу № 11
Наименование
населенного пункта
Места размещения
село Тимирязево
Информационный стенд на территории, прилегающей к административному зданию аппарата акима Тимирязевского сельского округа, улица Букетова, 25
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Тимирязевской общеобразовательной школы-гимназии имени Сабита.Муканова, улица Букетова, 23
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Тимирязевской казахской школы-интерната, улица Жумабаева, 10
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию Тимирязевского районного Дома культуры, улица Женіс, 11
Приложение 2
к постановлению акимата района
от 29 сентября 2010 года № 180
Перечень помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в депутаты районного маслихата вместо выбывшего депутата по избирательному округу № 11
Наименование
населенного пункта
Место проведения встреч
село Тимирязево
Тимирязевская общеобразовательная школа-гимназия имени Сабита Муканова, улица Букетова, 23
Тимирязевская казахская школа-интернат, улица Жумабаева, 10
Тимирязевский районный Дом культуры, улица Женіс, 11