Тимирязев ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулықты сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына 2011 жылға әлеуметтік шараларын ұсыну туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 28/7 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 20 қаңтарда N 13-12-120 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі N 3/3 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2012.04.16 N 3/3 Шешімімен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына, «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 66 Заңының 7-бабы 3-тармағының 4) тармақшасына, «Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 қаулысымен бекітілген, ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулықты сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік шараларын ұсыну Ережесінің 2-тармағына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Тимирязев ауданының ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулықты сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына 2011 жылы келесі әлеуметтік қолдау шаралары ұсынылсын:
1) жетпіс есе айлық есептеуіш көрсеткішіне тең, сомада көтерме жәрдемақы;
2) айлық есептеуіш көрсеткішінің бір мың бес жүз есе мөлшерінен аспайтын сомада, тұрғын үйді сатып алатын бюджеттік несие.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2011.08.01 N 34/3 Шешімімен
2. Осы шешім алғаш рет бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық мәслихаттың
ХХVІІІ сессия төрағасы                     хатшысы
В. Чигиринских                             Ғ. Шаяхметов
КЕЛІСІЛГЕН: 2010 жылғы 28 желтоқсан
«Тимирязев ауданының
ауыл шаруашылық бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            С. Құсаинов
«Тимирязев ауданының экономика
және бюджетті жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Ж. Мәкенова

О предоставлении в 2011 году мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Тимирязевского района
Решение маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2010 года N 28/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 20 января 2011 года N 13-12-120. Утратило силу - решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2012 года N 3/3
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 16.04.2012 N 3/3
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан»,подпунктом 4) пункта 3 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 66 «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий», пункта 2 Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 183 «Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить в 2011 году специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Тимирязевского района, следующие меры социальной поддержки:
1) подъемное пособие в сумме, равной семидесятикратному месячному расчетному показателю;
2) бюджетный кредит на приобретение жилья в сумме, не превышающей одну тысячу пятисоткратный размер месячного расчетного показателя.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 01.08.2011 N 34/3
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Председатель XXVIII сессии                 Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
В. Чигиринских                             Г. Шаяхметов
СОГЛАСОВАНО: 28 декабря 2010 года
Начальник государственного
учреждения «Отдел сельского
хозяйства Тимирязевского района»           С. Кусаинов
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики и
бюджетного планирования
Тимирязевского района»                     Ж. Макенова