Шал ақын ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 22 ақпандағы N 34 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 2 наурызда N 13-14-96 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 7 қазандағы N 238 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімдігінің 2011.10.07 N 238 Қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 Конституциялық Заңы 28-бабы 6-тармағына сәйкес, үгіттік баспа материалдарын орналастыру мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Шал ақын ауданының аумағында № 6 сайлау округі бойынша шығып қалған депутаттың орнына аудандық мәслихат депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы жүктелсін.
3. Осы қаулы жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Әмрин
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық сайлау
комиссиясының төрағасымен                  Л.М. Мұхамеджанова
2010 жыл 22 ақпан
Аудан әкімдігінің
2010 жылғы 22 ақпан № 34
қаулысына қосымша
Шал ақын ауданының аумағында аудандық мәслихат депутаттығына кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарының тізбесі
р/р
Елді мекеннің
атауы
Үгіттік баспа материалдарын
орналастыру орындары
1
2
3
Кривощеков селолық округі
1.
Кривощеково
селосы
Кривощеков орта мектебінің
ғимаратына кіретін орталық есік
жанындағы алаңдағы ақпараттық стенд
2.
Социал селосы
Социал негізгі мектебінің
ғимаратына кіретін орталық есік
жанындағы алаңдағы ақпараттық стенд
3.
Соколовка
селосы
Соколовка мектебінің ғимаратына
кіретін орталық есік жанындағы
алаңдағы ақпараттық стенд
Сухорабов селолық округі
4.
Сухорабовка
селосы
Сухорабов орта мектебінің
ғимаратына кіретін орталық есік
жанындағы алаңдағы ақпараттық стенд

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории района Шал акына
Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанcкой области от 22 февраля 2010 года N 34. Зарегистрировано Управлением юстиции района Шал акына Северо-Казахстанcкой области 2 марта 2010 года N 13-14-96. Утратило силу - постановлением акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 7 октября 2011 года N 238
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 07.10.2011 N 238
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан», в целях размещения агитационных печатных материалов акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных  материалов кандидатов в депутаты районного маслихата вместо выбывшего депутата по избирательному округу № 6 на территории района Шал акына, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким района                                А. Амрин
СОГЛАСОВАНО:
Председатель районной
избирательной комиссии                     Л.М. Мухамеджанова
22 февраля 2010 года
Приложение
к постановлению акимата района
от 22 февраля 2010 года № 34
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты районного маслихата на территории района Шал акына
п/п
Наименование
населенного пункта
Места для размещения
агитационных печатных материалов
1
2
3
Кривощековский сельский округ
1.
село Кривощеково
Информационный стенд на площади,
прилегающей к центральному входу
здания Кривощековской средней
школы
2.
село Социал
Информационный стенд на площади,
прилегающей к центральному входу
здания Социальской основной
школы
3.
село Соколовка
Информационный стенд на площади,
прилегающей к центральному входу
здания Соколовской школы
Сухорабовский сельский округ
4.
село Сухорабовка
Информационный стенд на площади,
прилегающей к центральному входу
здания Сухорабовской средней
школы