1994 жылы туған азаматтарды 2011 жылы шақыру учаскесіне тіркеуді жүргізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімінің 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 88 шешімі. Атырау облысы Құрманғазы ауданының әділет басқармасында 2011 жылғы 28 қаңтарда N 4-8-199 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімінің 2011 жылғы 25 мамырдағы № 25 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімінің 25.05.2011 № 25 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 74 "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Заңының 1617 және 44 баптарын, 2001 жылы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабының 1 тармағы 13 тармақшасын және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы № 371 қаулысымен бекітілген "Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер мен әскерге шақырушыларды әскери есепке алуды жүргізу тәртібі туралы" Ережесін басшылыққа алып, ШЕШЕМІН:
1. 2011 жылдың қаңтар-наурыз айларында Атырау облысы Құрманғазы ауданының 1994 жылы туған азаматтарын, сондай-ақ бұрын тіркеуден өтпеген 27-жасқа дейінгі азаматтарды шақыру учаскесіне тіркеу жұмыстары ұйымдастырылып, жүргізілсін.
2. Қосымшаға сәйкес, Құрманғазы ауданы бойынша азаматтарды шақыру учаскесіне тіркеуді өткізу үшін тіркеу комиссиясының құрамы (келісім бойынша) бекітілсін.
3. Аудандық қаржы бөлімі (З. Карсакова) 2011 жылы бекітілген бюджетке сәйкес, шақыру учаскелеріне азаматтарды тіркеуді өткізу жөніндегі шығындарды жергілікті бюджет қаражаты есебінен қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
4. Аудандық ішкі істер бөліміне (Ж. Қаспанов - келісім бойынша) шақырылушыларды шакыру учаскелеріне тіркеу кезеңінде құқықтық тәртіпті қамтамасыз етуді, белгіленген мерзімде шакыру учаскелеріне келмеген азаматтарды іздестіруді және Құрманғазы ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөліміне жеткізу, сондай-ақ азаматтардың тіркеуден жалтару әрекетін болдырмау мәселелері жөніндегі іс-қимылдарды ұйымдастыру ұсынылсын.
5. Аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі (С. Рахимов) азаматтарды тіркеу учаскесінің жұмысы кезінде Құрманғазы ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің сұраныс бойынша техникалық жұмысшыларды бөлу жүктелсін.
6. Осы шешім мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін, алғаш рет жарияланғаннан бастап, он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі:                            А. Такешев
Келісілді:
Альберт Бекмуханов - Құрманғазы аудандық Қорғаныс істері жөніндегі
бөлім бастығының уақытша міндетін атқарушысы;
Жанкелды Қаспанов  - Құрманғазы аудандық ішкі істер бөлім бастығының
уақытша міндетін атқарушысы;
Қуанов Еркінбай   - "Құрманғазы аудандық орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның бас дәрігері.
Аудан әкімінің 2010 жылғы
21 желтоқсандағы № 88
шешімімен бекітілген қосымша
Құрманғазы ауданы бойынша азаматтарды шақыру учаскесіне тіркеуді өткізу үшін тіркеу комиссиясының құрамы
Альберт Бекмуханов - Құрманғазы ауданының Қорғаныс істері жөніндегі
бөлім бастығының уақытша міндетін атқарушысы,
комиссия төрағасы;
Муса Абдуррахман   - Аудан әкімінің орынбасары төраға орынбасары;
Комиссия мүшелері:
Айтимов Ербай      - Аудандық ішкі істер бөлімінің орынбасары;
Нсанов Рахметолла - "Құрманғазы аудандық орталық ауруханасы"
коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның
аға-дәрігері-хирург, дәрігерлік комиссиясының
төрағасы.

О проведении приписки граждан 1994 года рождения к призывным участкам в 2011 году
Решение акима Курмангазинского района Атырауской области № 88 от 21 декабря 2010 года. Зарегистрировано управлением юстиции Курмангазинского района Атырауской области 28 января 2011 года за N 4-8-199. Утратило силу - решением акима Курмангазинского района Атырауской области 25 мая 2011 года № 25
Сноска. Утратило силу - решением акима Курмангазинского района Атырауской области 25.05.2011 № 25.
Руководствуясь статьями 1617 и 44 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 74 "О воинской обязанности и воинской службе",Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и положением "Об утверждении Правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан", утвержденного  постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года № 371 РЕШИЛ:
1. Организовать и провести приписку к призывным участкам Курмангазинского района Атырауской области граждан 1994 года рождения, а также граждан достигших 27 летнего возраста ранее не прошедших приписку в январе-марте месяцев 2011 года.
2. Для проведения приписки граждан к призывным участкам утвердить состав комиссии по приписке (по согласованию), согласно приложению.
3. Районному финансовому отделу (Карсакова З.) обеспечить финансирование расходов, связанных с выполнением мероприятий по проведению приписки граждан к призывным участкам, за счет средств районного бюджета, утвержденного на 2011 год.
4. Рекомендовать районному отделу внутренних дел (Каспанов Ж. - по согласованию) в период приписки призывников к призывным участкам организовать обеспечение правопорядка и дисциплины на призывных участках, розыска и доставки граждан в отдел по делам обороны Курмангазинского района, не явившихся на призывные участки в установленные сроки, по пресечению попыток уклонения граждан от приписки.
5. Возложить на районный отдел занятости и социальных программ (Рахимов С.) обеспечение по заявкам отдела по делам обороны Курмангазинского района техническими работниками в период работы участка по приписке граждан.
6. Настоящее решение вводится в действие после государственной регистрации по истечении 10 календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким района:                             А. Такешев
Согласовано:
Альберт Бекмуханов - Временно исполняющий обязанности начальника
отдела по делам обороны Курмангазинского района;
Жанкелды Каспанов -  Исполняющий обязанности начальника районного
отдела внутренних дел Курмангазинского района
Еркинбай Куанов -    главный врач коммунального государственного
казенного предприятия "Курмангазинская районная
центральная больница"
Приложение утверждено
решением акима района
от 21 декабря 2010 года № 88
Состав комиссии по проведению приписки граждан к призывному участку по Курмангазинскому району
Альберт Бекмуханов - Временно исполняющий обязанности начальника
отдела по делам обороны Курмангазинского района,
председатель комиссии;
Муса Абдуррахман -   Заместитель акима Курмангазинского района,
заместитель председателя комиссии;
Члены комиссии:
Айтимов Ербай -      Заместитель начальника районного отдела
внутренних дел Курмангазинского района;
Нсанов Рахметолла -  Старший врач – хирург коммунального
государственного казенного предприятия
Курмангазинская районная центральная больница",
председатель медицинской комиссии