"2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 11 желтоқсандағы N 23/248-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 24 қыркүйектегі N 33/330-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2010 жылғы 5 қазанда N 2037 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 5 қаңтардағы N 02-1 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011.01.05 N 02-1 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық  мәслихатының 2009 жылғы 11 желтоқсандағы  № 23/248-IV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2018–нөмірімен тіркелген, "Оңтүстік Қазақстан" газетінің 194-нөмірінде 2009 жылғы 24 желтоқсанда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
5-тармақтың бірінші бөлігінде «1 316 653» цифрлар «1 316 331» цифрларымен ауыстырылсын;
7-тармақтың бірінші бөлігінде «4 162 129» цифрлар «4 172 586» цифрларымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасында:
II «Шығындар» бөлімінде:
07 «Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» функционалдық тобында      2 «Коммуналдық шаруашылық» функционалдық кіші тобында:
254 «Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы» бюджеттік бағдарламасының әкімшісі бойынша:
«3 145 145» цифрлар «3 135 010» цифрларымен ауыстырылсын;
007 «Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде су шаруашылығы құрылыстары және  ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды жөндеу» бағдарламасында «3 145 145» цифрлар «3 135 010» цифрларымен ауыстырылсын;
279 «Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы» бюджеттік бағдарламасының әкімшісі бойынша:
«9 776 290» цифрлар «9 786 425» цифрларымен ауыстырылсын;
017 «Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне  өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» бағдарламасында «1 302 069» цифрлар «1 301 747» цифрларымен ауыстырылсын;
021 «Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне  өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер» бағдарламасында «4 144 609» цифрлар «4 155 066» цифрларымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2009 года N 23/248-IV "Об областном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области N 33/330-IV от 24 сентября 2010 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области от 5 октября 2010 года за N 2037. Утратило силу - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 5 января 2011 года N 02-1
Сноска. Утратило силу - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 05.01.2011 N 02-1.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2009 года № 23/248-IV «Об областном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2018, опубликовано 23 декабря 2009 года в газете «Южный Казахстан» № 153) следующие изменения:
в части первой пункта 5 цифры «1 316 653» заменить цифрами «1 316 331»;
в части первой пункта 7 цифры «4 162 129» заменить цифрами «4 172 586»;
в приложение 1 к указанному решению:
в разделе II «Затраты»:
в функциональной группе 07 «Жилищно-коммунальное хозяйство» функциональной подгруппе 2 «Коммунальное хозяйство»:
по администратору бюджетной программы 254 «Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области»:
цифры «3 145 145» заменить цифрами «3 135 010»;
по программе 007 «Ремонт водохозяйственных сооружений и особо охраняемых природных территорий в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров» цифры «3 145 145» заменить цифрами «3 135 010»;
по администратору бюджетной программы 279 «Управление энергетики и коммунального хозяйства области»:
цифры «9 776 290» заменить цифрами «9 786 425»;
по программе 017 «Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров» цифры «1 302 069» заменить цифрами «1 301 747»;
по программе 021 «Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров» цифры «4 144 609» заменить цифрами «4 155 066».

2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы     М. Егізбаев
Облыстық мәслихат хатшысы                  Ә. Досболов

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии областного маслихата   М. Егизбаев
Секретарь областного маслихата             А. Досболов