Шымкент қаласының жеке құрамдас бөліктеріне атау беру туралы
Бірлескен Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2010 жылғы 15 қыркүйектегі N 39/351-4с шешімі және Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 15 қыркүйектегі N 1475 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 25 қазанда N 14-1-123 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 13 бабы 4 тармағына сәйкес және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Шымкент қалалық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. Әл-Фараби ауданындағы солтүстік-шығыс жағынан Қабанбай батыр даңғылымен, солтүстік-батыс жағынан Әйтеке би көшесімен және оңтүстік-батыс жағынан Ерманов көшесімен шектелетін аумақ Тәуелсіздік алаңы деп аталсын.
2. Еңбекші ауданындағы солтүстік жағынан Машат көшесімен, оңтүстік жағынан Жібек жолы даңғылымен, оңтүстік-шығыс жағынан Е.Спатаев көшесімен шектелетін аумақ Ұлағат шағынауданы.
Еңбекші ауданындағы солтүстік жағынан Жібек жолы даңғылымен, солтүстік-батыс жағынан Бурабай көшесімен, оңтүстік-шығыс жағынан Жаңажол көшесімен шектелетін аумақ Мирас шағынауданы деп аталсын.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы                   Ж.Махашов
Шымкент қаласының әкімі                    А.Жетпісбаев

О наименовании отдельных составных частей города Шымкента
Совместное решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 15 сентября 2010 года N 39/351-4с и постановление Шымкентского городского акимата Южно-Казахстанской области от 15 сентября 2010 года N 1475. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 25 октября 2010 года N 14-1-123
В соответствии с пунктом 4 статьи 13 Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» и с учетом мнения населения соответствующей территории, акимат города Шымкента ПОСТАНОВИЛ и Шымкентский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Наименовать:
территорию, граничащую с северо-востока с проспектом Кабанбай батыра, с северо-запада с улицей Айтеке би и с юго-запада с улицей Ерманова Аль-Фарабийского района площадью Тәуелсіздік;
2. Территорию, граничащую с севера с улицей Машат, с юга с проспектом Жибек жолы, с юго-востока с улицей Е.Спатаева Енбекшинского района на микрорайон Ұлағат;
территорию, граничащую с севера с проспектом Жибек жолы, с северо-запада с улицей Бурабай, с юго-запада с улицей Жанажол Енбекшинского района на микрорайон Мирас.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким города Шымкента                       А.Жетписбаев
Председатель сессии, секретарь
городского маслихата                       Ж.Махашов