"Семей орманы" мемлекеттік орман табиғи резерватының күзет аймағын кеңейту туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2010 жылғы 21 мамырдағы N 480 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 02 маусымда N 2532 тіркелді
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 123-бабына, «Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 101853-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жалпы ауданы 256494 га аумақта (Бесқарағай ауданы – 203563 га, Бородулиха ауданы – 38242 га, Семей қаласы – 14689 га) «Семей орманы» мемлекеттік орман табиғи резерватының күзет аймағы кеңейтілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы  әкімдігінің 11.03.2014 № 47 (алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. «Семей орманы» мемлекеттік орман табиғи резерватын құрудың табиғи-ғылыми және техникалық-экономикалық негіздемесіне резерваттың күзет аймағын кеңейту бөлігінде түзету енгізілуіне сәйкес күзет аймағының аумағында табиғатты пайдалану режимі және тәртібі белгіленсін.
3. «Семей орманы» мемлекеттік орман табиғи резерваты» мемлекеттік мекемесінің директорына жергілікті жерлерде күзет аймағының шекараларын арнайы белгілермен белгілеу ұсынылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Г.В. Пинчукке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                               Б. Сапарбаев
Келісілді:
Шығыс Қазақстан облыстық
орман және аңшылық шаруашылығы
аумақтық инспекциясының бастығы          А. Калмыков

О расширении охранной зоны государственного лесного природного резервата "Семей орманы"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 21 мая 2010 года N 480. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 02 июня 2010 года за N 2532
В соответствии со статьей 123 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьями 101853 Закона Республики Казахстан «Об особо охраняемых природных территориях», пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Расширить охранную зону государственного лесного природного резервата «Семей орманы» на территории общей площадью 256494 га (Бескарагайский район – 203563 га, Бородулихинский район – 38242 га, город Семей – 14689 га).
Сноска. Пунк 1 в редакции постановления Восточно-Казахстанского областного акимата от 11.03.2014 № 47 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Установить на территории охранной зоны режим и порядок природопользования в соответствии с корректировкой естественно-научного и технико-экономического обоснования создания государственного природного резервата «Семей орманы» в части расширения охранной зоны резервата.
3. Рекомендовать директору государственного учреждения «Государственный лесной природный резерват «Семей орманы» обозначить на местности специальными знаками границы охранной зоны.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Пинчука Г.В.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Б. Сапарбаев
Согласовано:
Начальник Восточно-Казахстанской
областной территориальной инспекции
лесного и охотничьего хозяйства            А. Калмыков