2010 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 21 қаңтардағы N 419 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Риддер қалалық әділет басқармасында 2010 жылғы 08 ақпанда N 5-4-127 тіркелді. Күші жойылды - Риддер қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 555 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Риддер қаласы әкімдігінің 2010.12.24 N 555 қаулысымен (2011.01.01 бастап күшіне енеді).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 1 тармағының 13) тармақшасының, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 20 бабының, Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 18 қаңтардағы «Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтік қорғау туралы» Заңының 2 бабы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру ережесінің негізінде жұмысқа орналасуда қиыншылық көріп отырған халықтың әр түрлі топтарын қолдау және мемлекеттік кепілдіктер жүйесін кеңейту мақсатында, Риддер қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2010 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдар тізімі, қоғамдық жұмыстардың көлемі, түрлері, қаржыландыру көздері және нақты жағдайлары бекітілсін.
2. Қатысушылардың еңбек ақысының мөлшері 2010 жылға белгіленген  ең төменгі жалақыдан кем емес мөлшерде бекітілсін, қаланы көгалдандыру және тазалау бойынша жұмыстардың ақысының сомасы ең төменгі еңбекақының 1,5 есебінен бекітілсін, барлық қоғамдық жұмыстарға қатысушыларға радиациялық қауіпті аймақта тұрғаны үшін қосымша ақы бекітілсін.
3. Ұйым басшыларына (келісім бойынша), жұмыскерлердің жекелеген санатына (кәмелетке толмаған балалары бар әйелдерге, көп балалы аналарға, мүгедектерге) толық емес жұмыс күнмен жұмыс істеуге мүмкіншілік беру, сондай-ақ жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемді түрлерін қолдану ұсынылсын.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау қала әкімінің орынбасары С.В. Қаһармановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн арасында қолданысқа енгізіледі және 2010 жылдың 01 қаңтарынан бастап пайда болған қатынастарға тарайды.
Риддер қаласы әкімінің
міндетін атқарушы                   Д.Ю. Кавригин
Риддер қаласы әкімдігінің
2010 жылғы 21 қаңтардағы
№ 419 қаулысымен бекітілген
2010 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін
ұйымдардың тізімі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі,
қаржыландыру көздері және нақты жағдайлары

Об организации общественных работ в 2010 году
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 21 января 2010 года N 419. Зарегистрировано управлением юстиции города Риддера Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 08 февраля 2010 года за N 5-4-127. Утратило силу постановлением акимата города Риддера от 24 декабря 2010 года № 555
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Риддера от 24.12.2010 № 555 (вступает в силу с 01.01.2011).
На основании подпункта 13) пункта 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпункта 5) статьи 7, статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», статьи 2 Закона Республики Казахстан от 18 декабря 1992 года «О социальной защите граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне», Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, в целях расширения системы государственных гарантий и для поддержки различных групп населения, испытывающих затруднение в трудоустройстве, акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2010 году, виды, объемы, источники финансирования и конкретные условия общественных работ.
2. Размер оплаты труда участников утвердить в размере не менее минимальной заработной платы, установленной на 2010 год, на работах по уборке и благоустройству города сумма оплаты утвердить из расчета 1,5 минимальной заработной платы, с дополнительной оплатой за проживание на территории радиационного риска для всех участников общественных работ.
3. Рекомендовать руководителям организаций (по согласованию) предоставлять отдельным категориям работников (женщинам, имеющим несовершеннолетних детей, многодетным матерям, инвалидам) возможность работать неполный рабочий день, а также применять гибкие формы организации рабочего времени.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима С.В. Кагарманова.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01 января 2010 года.
Исполняющий обязанности
акима города Риддера                   Д. Кавригин
Утвержден постановлением
акимата города Риддера
от 21 января 2010 года № 419
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные
работы в 2010 году, виды, объемы, источники финансирования и
конкретные условия общественных работ

Ескерту. Тізімге өзгерту енгізілді - Риддер қаласы әкімдігінің 2010.05.25 № 136 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз).
№ р/р
Ұйымдар аты
Қоғамдық жұмыс түрлері
Атқарылатын жұмыстар көлемі
Сұраныс (жарияланған қажеттілік)
Ұсыныс (бекітілген)
Қаржыландыру көзі
1
2
3
4
5
6
1
«Риддер қаласының тұрғын-үй коммуналдық-шаруашылық, автомобиль жолдары және жолаушылар көлігі бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қаланың қоғамдық аумақтарын санитарлық тазалау, қоғамдық көліктің аялдамаларын және жүргіншілер жүретін жолдарды қардан тазалау; мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеу, қатынас қағаздарды тасу
жылына 312820 - 515889 шаршы метр;
күн сайын 15-20 құжат,
күн сайын 5-10 құжатты жеткізу
90
6
90
6
Риддер қаласының бюджеті
2
«Үлбі кенттік округі әкімі» мемлекеттік мекемесі
Кенттің аумағын көркейту және жинастыру бойынша жұмыстар (аумақты қоқыстан, қардан тазалау, қоғамдық көліктің аялдамаларын жинау және әктеу);
су бергіш каналдарын, дренаж құбырларын тазалау;
қаланың шақырылған азаматтарының қағаздарын, хаттарын жеткізу;
малдар, учаскелік жерлерді жылына 2 рет санақтан өткізу.
Мәдениеттік маңызы бар шараларды ұйымдастыруға көмектесу
жылына 30000 шаршы метр, 15 аялдама;
жылына 2000 шаршы метр;
жылына 550-745 дана;
1147 аула;
әр іс-шараға 15-20 адам үшін
15
2
15
2
Риддер қаласының бюджеті
3
«Пригородный ауылдық округінің әкімі» мемлекеттік мекемесі
Тұрғындардың жеке меншік малдарын есепке алу;
қаланың шақырылған азаматтарының қағаздарын, хаттарын жеткізу;
аумақты қоқыстан, қардан тазалау, құм себу бойынша жұмыстар;
социологиялық сауалнама жүргізу
12 елді мекендер мен 85 шаруа қожалығын жылында 2 рет;
жылына 216 дана;
200000 шаршы метр;
күн сайын 788 аула
4
4
Риддер қаласының бюджеті
4
«Риддер қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Тұрғындар арасынан жалғыз басты қартайған азаматтарды анықтау, жалғыз басты қартайған азаматтарды күту;
Жұмыспен қамту мәселесі бойынша құжаттарды рәсімдеу және өңдеу;
өтініш берген азаматтардың құжаттарын өңдеу және іс жүргізу бойынша бөлім мамандарына көмек көрсету
Ай сайын 10-нан 15 адамға дейін;
Ай сайын 350-470 сауалнама;
Күн сайын 130-180 құжат
10
10
Риддер қаласының бюджеті
5
«Риддер қаласының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Ескертулер жіберу үшін учаскелік инспекторларға көмек көрсету, құқық бұзу фактілерін табу;
Ағымдағы құжаттармен, картотекалармен, қатынас қағаздарды жеткізуде және мұрағатпен жұмыста көмектесу
полицияның 8 учаскелік пункті;
күн сайын 30-40 құжат
34
34
Риддер қаласының бюджеті
6
«Шығыс Қазақстан облысының Республикалық филиалының мемлекеттік кәсіпорыны Риддер қалалық бөлімшесі «Зейнетақыны төлеу бойынша мемлекеттік орталық» мемлекеттік мекемесі
Мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеу;
зейнетақы мен жәрдемақыны қайтадан есептеу бойынша құжаттармен жұмыс

Сноска. Перечень с изменениями, внесенными постановлением акимата города Риддера от 25.05.2010 № 136 (порядок введения в действие см. в пункте 3).
№ п/п
Наименования организаций
Виды общественных работ
Объем выполняемых работ
Спрос (заявленная потребность)
Предложение (утверждено)
Источники финансирования
1
2
3
4
5
6
7
1
Государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства. пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Риддера»
Санитарная очистка общественных территорий города, очистка от снега пешеходных дорожек и остановок общественного транспорта;
работа с архивными документами, доставка корреспонденции
312820 - 515889 квадратных метров в год;
15-20 документов ежедневно, доставкам 5-10 документов ежедневно
90
6
90
6
бюджет города Риддера
2
Государственное учреждение «Аким Ульбинского поселкового округа»
Работы по уборке и благоустройству территории поселка (очистка территории от мусора, снега, подсыпка песком, уборка и побелка остановок общественного транспорта);
очистка водоотводных каналов, дренажных труб;
доставка повесток, писем, приглашений гражданам города;
перепись скота, земельных участков 2 раза в год;
помощь в организации мероприятий культурного значения
30000 квадратных метров в год;
15 остановок;
2000 квадратных метров в год;
550-745 штук в год;
1147 дворов;
для 15-20 человек на каждое мероприятие
15
2
15
2
бюджет города Риддера
3
Государственное учреждение «Аким Пригородного сельского округа».
Похозяйственный учет личного подворья населения;
доставка повесток, писем, приглашений гражданам города;
работы по очистке территории от мусора, снега, подсыпка песком;
участие в социологических опросах
12 населенных пунктов и 85 крестьянских хозяйств 2 раза в год;
216 штук в год;
200000 квадратных метров;
788 дворов ежедневно
4
4
бюджет города Риддера
4
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ города Риддера»
Уход за престарелыми и одинокими гражданами, выявление среди населения одиноких и престарелых граждан;
Обработка и оформление документации по вопросам занятости;
помощь специалистам отдела по обработке документов обратившихся граждан и делопроизводству
Обслуживание от 10 до 15 человек ежемесячно;
350-470 анкет ежемесячно;
130-180 документов ежедневно
10
10
бюджет города Риддера
5
Государственное учреждение «Отдел внутренних дел города Риддера»
Оказание помощи участковым инспекторам в предупреждении, выявлении фактов правонарушений;
Помощь в работе с архивом и текущими документами, картотекой, доставке корреспонденции
8 участковых пунктов полиции;
30-40 документов ежедневно
34
34
бюджет города Риддера
6
Риддерское городское отделение Восточно-Казахстанского областного филиала республиканского государственного предприятия «Государственный Центр по выплате пенсий»
Работа с архивными документами;
работа с документами по перерасчету пенсий и пособий

Жылына 7500 жиынды сканирование жасау, жылына 2500 дана істі мұрағатқа жіберу үшін рәсімдеу, тізбекті дайындау - 3 дана;
жылына 64000 дана
6
6
Риддер қаласының бюджеті
7
«Риддер қаласының азаматтық қорғаныс істері бойынша бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Әскерге шақырылған адамға шақыру қағазды жеткізу бойынша жұмыстарды орындау;
әскер есебіне қойылу үшін шақырылғандардың жеке істерін ресімдеу;
запасқа әскери міндеттілерді есепке алуға беру үшін шақырылғандардың жеке істерін ресімдеу
Жылына 2300 дана;
жылына 600 дана;
жылына 800 дана
12
12
Риддер қаласының бюджеті
8
«Риддер қаласының тілдерді дамыту және мәдениет бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мәдени-көпшілік іс-шараларды өткізуге дайындыққа қатысу (Поперечное және басқа ауылдарда)
Жылына 28 іс-шара
2
2
Риддер қаласының бюджеті
9
«Нұр Отан» халықтық-демократиялық партиясы» қоғамдық бірлестігінің Риддер қалалық филиалы
Орын-жайлар мен филиалға қарасты аумақты тазалау
Күн сайын 240 шаршы метр
2
2
Риддер қаласының бюджеті
10
ШҚО бойынша ӘС сот орындаушыларының Риддер аумақтық бөлімі
Мұрағаттық жұмыстармен жұмыс істеу (құжаттарды іздеу, құжаттарды жою актілерін жасау, істер номенклатурасының тізімдемесін құру, мұрағаттық байламдарды жасақтау);
басылымдарды жеткізу бойынша жұмыс
Мұрағаттық құжаттарды іздеу жылына – 6000 дана, құжаттарды жою актілерін құрастыру жылына- 5000 дана, номенклатуралар тізімін құру - 5000 дана, мұрағаттық байламдарды жасақтау - 5000 дана;
күн сайын 30-40 құжат
2
2
Риддер қаласының бюджеті
11
«Шығыс Қазақстан облысы бойынша қылмыстық-атқарушы жүйесі комитетінің басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Номенклатуралық бақылаудағы жеке істерді мұрағаттандыруда көмек көрсету, бақылау мен жеке істерді жүргізу;
анықтамаларды құру;
сұраныстар;
сотқа процессуалдық құжаттарды әзірлеу
Жылына 1050 жеке іс;
жылына 320-400 дана;
жылына 140-160
2
2
Риддер қаласының бюджеті
12
«Риддер қаласының ішкі саясат бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Жастардың бос уақыттарын мәдени түрінде ұйымдастыруға көмек көрсету;
аула клубтарымен жұмыс істеу;
басылымдарды жеткізу және іс жүргізуде көмек көрсету
Жылына 10 іс-шара;
3 аула клубы;
кіріс-шығыс басылымдарын тіркеу жылына – 1369, телефонограмманы жіберу жылына – 3606 дана, құжаттарды жинақтау және тігу жылына 300 астам
4
4
Риддер қаласының бюджеті
13
«Психолого- педагогикалық коррекция кабинеті» мемлекеттік мекемесі
Дамуда мүмкіншіліктері шектеулі балалардың әлеуметтік және еңбектік өсуіне, әлеуметтік-психологиялық өсуі үшін жағдай туғызуды қамтамасыз ету, күнделікті жұмыстарды өткізу, топтық, жеке тәрбиелік және музыкалық сабақтарды өткізуге көмек көрсету;
ата-аналармен немесе оларды ауыстыратын адамдармен қарым- қатынас;
кабинет орынжайын ағымдағы жөндеу бойынша жұмыстар

Сканирование 7500 комплектов в год, оформление дел для сдачи в архив 2500 штук в год, подготовка описи -3 штуки;
64000 штук в год
6
6
бюджет города Риддера
7
Государственное учреждение «Отдел по делам обороны города Риддера»
Выполнение работ по выписке и по доставке повесток призывникам;
оформление личных дел призывников для постановки на воинский учет;
оформление личных дел призывников для передачи на учет военнообязанных в запас
2300 штук в год;
600 дел в год;
800 дел в год
12
12
бюджет города Риддера
8
Государственное учреждение «Отдел культуры и развития языков города Риддера»
Участие в подготовке и проведении культурно-массовых мероприятий (в селе Поперечном и др.)
28 мероприятий в год
2
2
бюджет города Риддера
9
Риддерский городской филиал общественного объединения «Народно-Демократическая партия «Нур Отан»
Уборка служебного помещения и прилегающей территории
240 квадратных метров ежедневно
2
2
бюджет города Риддера
10
Риддерский территориальный отдел судебных исполнителей АС по ВКО
Работа с архивными документами (поиск документов, составление актов уничтожения документов, составление описей номенклатуры дел, формирование архивных связок);
работа по доставке корреспонденции
Поиск архивных документов - 6000 единиц в год, составление актов уничтожения документов – 5000 единиц в год, составление описей номенклатуры - 35 единиц в год, составление описей документов – 5000 единиц, формирование архивных связок – 5000 единиц;
30-40 документов ежедневно
2
2
бюджет города Риддера
11
Государственное учреждение «Управление комитета уголовно-исполнительной системы по Восточно-Казахстанской области»
Помощь в архивировании номенклатурных контрольных личных дел;
заведение контрольных и личных дел;
составление справок, запросов;
подготовка процессуальных документов в суд
Около 1050 личных дел в год;
320-400 штук в год;
140-160 в год
2
2
бюджет города Риддера
12
Государственное учреждение «Отдел внутренней политики города Риддера»
Помощь в организации культурного досуга молодежи;
работа с дворовыми клубами;
работа по доставке корреспонденции и оказание помощи в делопроизводстве
10 мероприятий в год;
3 дворовых клуба;
Регистрация входящей и исходящей корреспонденции – 1369 в год, передача телефонограмм – 3606 штук в год;
сбор и подшивка документов более 300 год
4
4
бюджет города Риддера
13
Государственное учреждение «Кабинет психолого-педагогической коррекции»
Проведение повседневной работы, обеспечивающей создание условий для социально-психологической реабилитации, социальной и трудовой адаптации детей с ограниченными возможностями в развитии,
помощь в проведении групповых, индивидуальных воспитательных и музыкальных занятий;
взаимодействие с родителями или лицами заменяющими их;
работы по текущему ремонту помещения кабинета

Аз уақытқа келетін саны 6 және одан көп баладан тұратын 5 топ 45 баланы қамтиды.
күн сайын 14-21 баланы кесте бойынша қабылдау;
Ғимараттың ішкі қабырғаларын әктеу - 640 шаршы метр, ғимараттың ішіндегі еденді сырлау – 225 шаршы метр, терезені, есікті, панелді сырлау 190 шаршы метр
6
6
Риддер қаласының бюджеті
14
«Светоч» балалар приюті» мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы жөндеу жұмыстарына көмектесу;
үйдің маңайын тазалау;
мекемеге қарасты учаскеде жұмыс істеу;
тәрбиешілерге балаларды күнделікті серуендетуге көмек көрсету

5 группы кратковременного пребывания в количестве 6 и более детей с охватом 45 детей;
ежедневный прием детей по расписанию от 14-21 ребенка;
побелка стен внутри здания – 640 квадратных метров, покраска пола внутри здания – 225 квадратных метров, покраска панелей, окон, дверей 190 квадратных метров
6
6
бюджет города Риддера
14
Государственное учреждение «Детский приют «Светоч»
Помощь в проведении текущего ремонта;
уборка придомовой территории;
работа на приусадебном участке;
помощь воспитателям в ежедневной прогулке с детьми

Үй қабырғаларының сыртқа шығып тұрған төменгі бөлігін әктеу - 80 шаршы метр, ғимараттың ішкі қабырғаларын әктеу - 750 шаршы метр, панелді әктеу 670 шаршы метр, еденді сырлау – 230 шаршы метр
10680 шаршы метр
ағаштар мен бұталарды кесу - 11 дана, учаскеге гүлдер отырғызу - 20 шаршы метр, учаскені өңдеу – 50 шаршы метр
8
8
Риддер қаласының бюджеті
15
«Риддер қаласының әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Мұрағатпен жұмыс істеу (карточкаларды алып тастау, құжаттарды жою, құжаттарды жасақтау, мұрағаттық құжаттарды іздеу);
орын-жайлардың ағымды жөндеу жұмыстарына қатысу;
қызметтік орын-жайларды тазалауға көмектесу
Кітап, журналдарды, қабылдау, шығару қағаздарын қалыптастыру жылына – 4000 дана, құжаттарды жою жылына – 5000 дана, папкелерді тігу, үй кітапшаларын тіркеу – 1800 дана;
350 шаршы метр
6
6
Риддер қаласының бюджеті
16
Қазақстан Республикасының әділет Министрлігі тіркеу қызметі комитетінің «Қозғалмайтын мүлік орталығы» Республикалық мемлекеттік кәсіпорынының Риддер қалалық филиалы
Құжаттарды ресімдеуге және мұрағатпен жұмыс істеуге көмек көрсету
Жылына 1700 дана рәсімдеу;төлқұжаттардың көшірмелерін рәсімдеу жылына – 720-800 дана;
мұрағаттық істерді қайта қарау және тіркеу жылына - 4100-4300 дана
2
2
Риддер қаласының бюджеті
17
«Риддер қаласының сәулет және құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Күнделікті қабылдау, объектілерді қабылдауға енгізу бойынша құжаттарды өңдеу және беру, шешімдерді беру; картографикалық, статистикалық мәтіндік ақпараттарды жинау
Объектілердің мекен-жайларын меншіктеу жылына - 110 дана; қаулы дайындау жылына - 30 дана; күн сайын мәліметтер жинақтау 25-30
2
2
Риддер қаласының бюджеті
18
«Риддер қаласының әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
Кеткендер, келгендер және қайтыс болған сайлаушылар бойынша «Жеке тұлғаларды есепке алу» компьютерлік бағдарламада жұмыс істеу;
үй алушылардың тізімімен жұмыс істеуге көмек көрсету;
бос қалған және тастап кеткен үйлерді анықтау бойынша рейдтерге қатысу, акт құру;
сұранымдарды ресімдеу бойынша жұмыстар;
мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеу
Күн сайын 50-60 дана;
күн сайын 20 құжат;
декадасына 2-3 рейд;

Побелка цоколя здания – 80 квадратных метров, побелка стен внутри здания – 750 квадратных метров, покраска панелей 670 квадратных метров, покраска пола – 230 квадратных метров;
10680 квадратных метров;
обрезка деревьев, кустарников – 11 штук, посадка цветов на участке – 20 квадратных метров, обработка участка – 50 квадратных метров
8
8
бюджет города Риддера
15
Государственное учреждение «Управление юстиции города Риддера»
Работа с архивом (изъятие карточек, уничтожение документов, вшивание документов, поиск архивных документов);
работы по текущему ремонту помещения, помощь в уборке служебного помещения
3500 книг, формирование журналов, листков прибытия, убытия – 4000 единицы в год, уничтожение документов – 5000 единиц в год, расшивка папок, прошивка домовых книг – 1800 единиц
350 квадратных метров
6
6
бюджет города Риддера
16
Риддеский филиал Республиканского государственного предприятия «Центр по недвижимости» Комитета регистрационной службы Министерства юстиции Республики Казахстан
Помощь в оформлении документов и работа с архивом
Оформление около 1700 штук в год;
оформление копий паспортов – 720-800 штук в год;
поднятие и расшивка архивных дел – 4100-4300 штук в год
2
2
бюджет города Риддера
17
Государственное учреждение «Отдел архитектуры и градостроительства города Риддера»
Ежедневный прием, обработка и выдача документов по вводу в эксплуатацию объектов, выдача решений;
сбор картографической, статистической текстовой информации
Присвоение адресов объектов – 110 штук в год;
подготовка постановлений – 30 штук в год;
сбор 25-30 сведений ежедневно
2
2
бюджет города Риддера
18
Государственное учреждение «Аппарат акима города Риддера»
Работа в компьютерной программе «Учет физических лиц» по выбывшим, прибывшим и умершим избирателям города;
помощь в работе со списками получателей жилья;
участие в рейдах по выявлению пустующего и брошенного жилья, составление актов;
работа по оформлению запросов;
работа с архивными документами
50-60 единиц ежедневно;
20 документов ежедневно;
2-3 рейда в декаду;

күн сайын 5-10 сұраныс;
күн сайын 5-8 іс
6
6
Риддер қаласының бюджеті
19
«Сокол» Стадион» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын
Ғимаратқа қызмет көрсету және ағымдағы жөндеу бойынша жұмыстар жүргізу;
стадион аумақтарын тазалау;
спорт құралдар, мінбе (трибуна), сырғанақ, футбол алаңын күту бойынша жұмыстар
Күн сайын 600 шаршы метр
12
12
Риддер қаласының бюджеті
20
Қазақстан Республикасының қаржы Министрлігі салық комитетінің «Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық Департаментінің Риддер қаласы бойынша салық комитеті» мемлекеттік мекемесі
Салық салу объектілерінің, салық төлеушілердің, СТН базасын анықтау, мүлікті ресмилендіруді тіркеуді анықтау, акциздік посттардағы кезекшіліктің есебін жүргізу;
Төленбеген салықтарды іздестіру бойынша хабарламалар жіберу
Күн сайын 200 объект;
күн сайын 20-30 дана
8
8
Риддер қаласының бюджеті
21
«Риддер қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды қабылдауда және беруде көмек көрсету, жер учаскелері бойынша статистикалық ақпаратты жинау және өңдеу, мақсатты пайдаланатын жер учаскелерін анықтау, жер учаскелерін түгендеуге қатысу
35-40 құжат
2
2
Риддер қаласының бюджеті
22
Қазақстан Республикасының білім ғылым Министрлігінің «Биологиялық зерттеу орталығы» Мемлекеттік республикалық кәсіпорын жанындағы Алтай ботаникалық бағы
Ғылыми коллекциялық табиғи флораларды күту бойынша жұмыстар;
әкімшілік ғимаратты және оған жататын аумақты тазалау
Табиғи флораларды 4 гектар, дендрарий 12 гектар, гүл өсіру 3 гектар, жеміс шаруашылығы 15 гектар.
1500 метр
8
8
Риддер қаласының бюджеті 50%
Кәсіпорын 50%
23
«ШҚО бойынша статистика Департаменті» Риддер қаласының статистика бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Сайлау зерттеулерін жүргізуде көмек көрсету;
мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеу;
ұлттық халық санағы жұмысына қатысу
Есеп берулерді компьютерлік өңдеу күніне-20 дана, құжаттарды іріктеу және тігу күніне 3-5 қорап
2
2
Риддер қаласының бюджеті
24
«Риддер қаласының мемлекеттік тілді оқыту» мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны
Ағымдағы және мұрағаттық құжаттармен жұмыста көмек
Күн сайын 20-30 құжат
3
3
Риддер қаласының бюджеті
25
«Риддер қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Басылымдарды жеткізу.
Күн сайын 10-15 құжат
2
2
Риддер қаласының бюджеті
26
«Риддер қаласының орталық кітапханалық жүйесі» мемлекеттік мекемесі
Күн сайын орын-жайларды тазалау; мәдени-көпшілік іс-шараларды әзірлеп өткізуге қатысу
66,5 шаршы метр;
Жылына 10500 адамды қамтитын 72 іс-шара, айына 6
4
4
Риддер қаласының бюджеті
27
«Риддер қаласының спорт және дене тәрбиесі бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мәдени- көпшілік шараларын өткізуіне көмек көрсету, оның ішінде мүмкіншілігі шектеулі адамдар үшін;
басылымдарды жеткізу
Жылына 60 іс-шара

5-10 запросов ежедневно;
5-8 дел ежедневно
6
6
бюджет города Риддера
19
Коммунальное государственное казенное предприятие «Стадион «Сокол»
Работы по обслуживанию и текущем ремонту здания,
уборка территории стадиона, работы по уходу за спортивным инвентарем, трибунами, катком, футбольным полем
600 квадратных метров ежедневно
12
12
бюджет города Риддера
20
Налоговый комитет Министерства финансов Республики Казахстан государственное учреждение «Налоговое управление по городу Риддеру налогового департамента по Восточно-Казахстанской области»
Проведение учета объектов налогообло-
жения, налогоплательщиков, уточнение базы РНН, уточнение регистрации легализованного имущества, дежурства на акцизных постах;
доставка уведомлений по взысканию недоимки
200 объектов ежедневно;
20-30 штук ежедневно
8
8
бюджет города Риддера
21
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Риддера»
Помощь в приеме и выдаче документов, сбор и обработка статистической информации по земельным участкам, участие в инвентаризации земельных участков
35-40 документов
2
2
бюджет города Риддера
22
Алтайский ботанический сад при республиканском государственном предприятии «Центр биологических исследований» Министерства образования и науки Республики Казахстан
Работы по уходу за научными коллекциями природной флоры;
уборка административного здания и прилежащей к нему территории
Природная флора 4 гектар, дендрарий 12 гектар, цветоводство 3 гектар, плодоводство 15 гектар;
1500 метров
8
8
50% бюджет города Риддера,
50% предприятие
23
Государственное учреждение «Департамент статистики по Восточно-Казахстанской области» отдел статистики города Риддера
Помощь в проведении выборочных обследований;
работа с архивной документацией
Компьютерная обработка отчетов -20 штук в день, подшивка и подборка документов – 3-5 пачек ежедневно
2
2
бюджет города Риддера
24
Государственное коммунальное казенное предприятие «Центр обучения государственному языку города Риддера»
Помощь в работе с архивом и текущей документации
20-30 документов ежедневно
3
3
бюджет города Риддера
25
Государственное учреждение «Отдел экономики и бюджетного планирования города Риддера»
Доставка корреспонденции
10-15 документов ежедневно
2
2
бюджет города Риддера
26
Государственное учреждение «Центральная библиотечная система города Риддера»
Ежедневная уборка помещения;
Участие в подготовке и проведении культурно-массовых мероприятий
66,5 квадратных метров
6 мероприятий в месяц, 72 – в год с охватом 10500 человек
4
4
бюджет города Риддера
27
Государственное учреждение «Отдел физической культуры и спорта города Риддера»
Помощь в проведении спортивно массовых мероприятий, в том числе для людей с ограниченными возможностями;
работа по доставке корреспонденции
60 мероприятий в год;

Күн сайын 10-15 құжат
4
4
Риддер қаласының бюджеті
28
«Қазақстан Республикасының Жоғарғы соты жанындағы соттық әкімшілік жүргізу жөніндегі Комитетінің Шығыс Қазақстан облысы соттар әкімгерінің» Шығыс Қазақстан облысының Риддер қаласының соты» мемлекеттік мекемесі
Шақыру қағазын жеткізу
Күн сайын 15-20 шақыру қағазы
6
6
Риддер қаласының бюджеті
29
«Незабудка» әйелдерді қолдау орталығы
Әлеуметтік қорғалмаған әйелдерге нақты көмек көрсету бойынша мәселелерді шешуге жәрдемдесу
Офистің 5 жұмысшысына және 13 округтың ұйымдастырушыларына көмектесу
4
4
Риддер қаласының бюджеті
30
«Риддер қаласының кәсіпкершілік бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Орын-жайларды тазалау;
басылымдарды жеткізу;
мұрағаттық құжаттармен жұмыста көмек, азық-түлік және азық–түліктік емес тауарлардың бағаларының мониторингін жүргізу
110 шаршы метр;
күн сайын 5-10 құжат;
күн сайын 20-30 құжат
6
6
Риддер қаласының бюджеті
31
«Риддер қалалық қазынашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Басылымдарды жеткізу, мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеу
10-15 құжат
2
2
Риддер қаласының бюджеті
32
«Қазақстан мұсылмандарының діни басқармасы «Дінмұхаммет Қонаев» мешіті» діни бірлестіктің филиалы
Мешіттің аумағын тазалау бойынша жұмыс;
мешіттің ішін тазалау бойынша жұмыс
Күн сайын 230 шаршы метр
2
2
Риддер қаласының бюджеті
33
Қазақстан Республикасы төтенше жағдайлар бойынша министрлігі Шығыс Қазақстан облысы төтенше жағдайлар бойынша Риддер қаласы департаменті
Белгіленген аумақты тазалау және көгалдандыру бойынша жұмыс
0,32 гектар күн сайын
2
2
Риддер қаласының бюджеті
34
«Риддер қаласының мәслихат аппараты» мемлекеттік мекемесі
Тексеру комиссиясының құжаттарын рәсімдеу бойынша жұмыс;
басылымдарды жеткізу
Күніне 3 рет.
2
2
Риддер қаласының бюджеті
35
Риддер қаласының мамандандырылған әкімшіліктік соты
Құжаттармен жұмыс;
мұрағатпен жұмыс;
хат-хабарды жеткізу бойынша жұмыс
күн сайын 15-20 құжат;
күн сайын 10-15 құжат
2
2
Риддер қаласының бюджеті
36
Шығыс-Қазақстан облысы бойынша Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі және «Әлеуметтік қорғау және бақылау бойынша әлеуметтік қорғау комитеті және бақылау бойынша департамент» мемлекеттік мекемесі
Құжаттармен жұмыс;
хат-хабарды жеткізу бойынша жұмыс
Іс –номенклатураларын құрастыру-300;
картондау 320;
жоюға акт құрастыру-340;
сақтауға анықтама-340
2
2
Риддер қаласының бюджеті
37
Шығыс-Қазақстан облыстық әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы «Риддер қалалық емханасы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын
Белгіленген аумақты тазалау және көгалдандыру бойынша жұмыс
Подъездің жолдарын және шатырды қардан тазарту - 20000 шаршы метр;
қызметтік орынды, баспалдақтарды жуу - 1000 шаршы метр;
қабырғалар мен төбені әктеу - 3000 шаршы метр; терезелерді жуу - 1000 шаршы метр;
көшеттер мен жас ағаштар отырғызу - 40 дана;
орындықтар дайындау – 6 дана;
шөпті қырқу – 2 гектар
4
4
Риддер қаласының бюджеті
38
«Радио-Мақсат» мүмкіншілігі шектеулі серіктестік
Радиохабарлаудың үздіксіз жұмыс істеуін қамтитын күнделікті жұмыстарды өткізуде көмек көрсету

10-15 документов ежедневно
4
4
бюджет города Риддера
28
Государственное учреждение «Администратор судов Восточно-Казахстанской области Комитета по судебному администрированию при Верховном Суде Республики Казахстан» Риддерский городской суд Восточно-Казахстанской области
Доставка повесток
15-20 повесток ежедневно
6
6
бюджет города Риддера
29
Центр поддержки женщин «Незабудка»
Содействие в решении вопросов по оказанию конкретной помощи социально незащищенным женщинам
Содействие организаторам в 13 округах и пятерым сотрудникам офиса
4
4
бюджет города Риддера
30
Государственное учреждение «Отдел предпринимательства города Риддера»
Уборка помещения;
доставка корреспонденции;
помощь в работе с архивными документами, по ведению мониторинга цен на продовольственные и непродовольственные товары
110 квадратных метров;
5-10 документов ежедневно;
20-25 документов ежедневно
6
6
бюджет города Риддера
31
Государственное учреждение «Риддерское городское управление казначейства»
Доставка корреспонденции, работа с архивными документами
10-15 документов
2
2
бюджет города Риддера
32
Филиал религиозного объединения «Духовное управление мусульман Казахстана» мечеть «Динмухаммед Конаев»
Работа по уборке территории и помещения мечети
230 квадратных метров ежедневно
2
2
бюджет города Риддера
33
Управление по чрезвычайным ситуациям города Риддера департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
Работа по благоустройству, озеленению и санитарной уборке прилегающей территории
0,32 гектара ежедневно.
2
2
бюджет города Риддера
34
Государственное учреждение «Аппарат маслихата города Риддера»
Работа по оформлению документов ревизионной комиссии;
доставка корреспонденции
Обработка информации – 3 штуки в день;
3 раза в день
2
2
бюджет города Риддера
35
Специализированный административный суд города Риддера
Работа с документами, работа с архивом;
работа по доставке корреспонденции
15-20 документов ежедневно
10-15 документов ежедневно
2
2
бюджет города Риддера
36
Государственное учреждение «Департамент по контролю и социальной защите Комитета по Контролю и социальной защите Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстана по Восточно-Казахстанской области»
Работа с документами
работа по доставке корреспонденции
Составление номенклатуры дел – 300;
картонирование – 320;
составление актов на уничтожение – 340;
справки на хранение - 340
2
2
бюджет города Риддера
37
Коммунальное государственное казенное предприятие «Риддерская городская больница» управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата
Работа по уборке и благоустройству прилегающей территории
Очистка подъездных путей и крыш от снега – 20000 квадратных метров;
мытье лестничных пролетов, служебных помещений – 1000 квадратных метров;
побелка стен, потолков – 3000 квадратных метров;
мытье окон – 1000 квадратных метров;
посадка молодых деревьев, кустарников – 40 штук;
изготовление скамеек – 6 штук;
выкос травы – 2 гектара
4
4
бюджет города Риддера
38
Товарищество с ограниченной ответственностью «Радио-Максат».
Помощь в проведении повседневной работы, обеспечивающей бесперебойность радиовещания

Күніне 8-10 үзілген жерді жөндеу, хабарлама қағазды тарату 80-90 дана, 2660 радионүктеге қызмет көрсету
2
2
Риддер қаласының бюджеті
39
«Риддер қаласының қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Бекітілген аумақты жинау бойынша жұмыстар;
эпизодтық түрдегі кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын тұлғаларды анықтау бойынша күн сайынғы жұмыс
300 шаршы метр
20 адам
1
1
1
1
Риддер қаласының бюджеті
40
«Пригородное ауылдық округінің әкімі» мемлекеттік мекемесі
Ливино ауылында мәдени-бұқаралық іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу, балалардың шығармашылық көркем өнерлерін ұйымдастыру
20 іс-шара
1
1
Риддер қаласының бюджеті
41
«Риддер қаласының кәсіпкерлік, ауыл шаруашылық және мал дәрігерлік бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мал дәрігерлік тексеру, Риддер қаласында мал шаруашылық есеп жүргізу
7742 аула
2
2
Риддер қаласының бюджеті
42
Облыстық кәсіптік-облыстық кәсіптік-техникалық оқу орталығының «Отан» республикалық қоғамдық бірлестігінің Риддер қалалық филиалы
Аумақты жинау;
Гүлзарларды суару;
Ағаштарды кесу және шабу;
Көмірді қоймаға тасу;
Атқыш тирді қоқыстан тазалау;
Гараждарды жинау және тазалау, Қашаларды бояу;
Гараждардың қақпасын бояу
500 шаршы метр;
300 шаршы метр;
10 текше метр;
20 тонна;
300 шаршы метр;
10 дана;
200 шаршы метр;
120 шаршы метр
2
2
Риддер қаласының бюджеті
Барлығы:
300
300
Қоғамдық жұмыстардың нақты шарты:

Устранение ежедневно 8-10 повреждений, разноска извещений 80-90 штук, обслуживание 2660 радиоточек
2
2
бюджет города Риддера
39
Государст-
венное учреждение «Отдел финансов города Риддера»
Работы по уборке закреплен-
ной территории;
ежедневная работа по выявлению лиц, осуществ-
ляющих предприни-
мательскую деятель-
ность эпизодичес-
кого характера
300 квадратных метров;
20 человек
1
1
1
1
бюджет города Риддера
40
Государст-
венное учреждение «Аким Пригородного сельского округа»
Организа-
ция и проведение культурно-
массовых мероприятий в селе Ливино, организация детской занятости и творческой самодеяте-
льности
20 мероприятий
1
1
бюджет города Риддера
41
Государст-
венное учреждение «Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии города Риддера»
Проведение ветеринар-
ного обхода, похозяйст-
венный учет скота в городе Риддере
7742 двора
2
2
бюджет города Риддера
42
Риддерский городской филиал областного профессиона-
льно-техни-
ческого учебного центра республика-
нского обществен-
ного объединения «Отан»
Уборка территории;
полив газонов;
распиловка и колка дров;
загрузка угля в склад;
очистка стрелкового тира от мусора;
уборка и очистка гаражей;
покраска забора;
покраска гаражных ворот
500 квадратных метров;
300 квадратных метров;
10 кубических метров;
20 тонн;
300 квадратных метров;
10 штук;
200 квадратных метров;
120 квадратных метров
2
2
бюджет города Риддера
Итого:
300
300
Конкретные условия общественных работ:

Жұмыс аптасының ұзақтығы 5 күнді құрайды екі демалыс күн беріледі, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат, жұмыс уақытын есептеу табелінде көрсетілген дәлелді жұмыс істеген уақыты арқылы жұмыссыздың жеке шотына аудару жолымен жүзеге асырылады; еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулықарнайы киіммен, құрал-жабдықтармен қамтамасыз ету, уақытша жұмысқа жарамсыздық бойынша әлеуметтік жәрдемақы төлеу, денсаулыққа мертігу немесе басқа зақымдану салдарынан келтірілген зияндардың орнын толтыру зейнетақы және әлеуметтік ақша аударулар Қазақстан Республикасының заңнамаларына сәйкес жүргізіледі. Қызметкерлердің жекелеген санаттары үшін (әйелдер және отбасылық міндеттері бар өзге адамдар, мүгедектер, он сегіз жасқа толмаған адамдар) қоғамдық жұмыстардың шарттары сай келген санаттың еңбек шарттарының ерекшеліктерін ескерумен анықталады және Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, қызметкерлер мен жұмыс берушілер арасында жасалатын еңбек шарттарымен қарастырылады. Жұмыссыздардың қатысуының орташа ұзақтығы 6,0 айға дейін, зейнетақы алдындағы жастағылар үшін 1 жылға дейін.
Риддер қаласы әкімінің
орынбасары                         С.В. Каһарманов

Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, оплата труда осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени путем перечисления на лицевые счета безработных; инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием; выплата социального пособия по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья; пенсионные и социальные отчисления производятся в соответствии с законодательством Республики Казахстан. Условия общественных работ для отдельных категорий работников (женщины и другие лица с семейными обязанностями, инвалиды, лица, не достигшие восемнадцатилетнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан. Средняя продолжительность участия безработных составляет до 6,0 месяцев, для лиц предпенсионного возраста до 1 года.
Заместитель акима
города Риддера                     С.В. Кагарманов