Бір жолғы талондардың құны туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы N 29/8-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Риддер қалалық әділет басқармасында 2011 жылғы 14 қаңтарда № 5-4-143 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының II сессиясының 2012 жылғы 14 наурыздағы N 2/7-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының II сессиясының 2012.03.14 N 2/7-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы» Заңының 36 бабына сәйкес Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 1 қосымшаға сәйкес жеке тұлғалар, жеке кәсіпкерлер және заңды тұлғалар үшін Риддер қаласының базарларында тауарларды сату құқығына бір жолғы талондар құны бекітілсін.
2.  2 қосымшаға сәйкес эпизодикалық сипаттағы қызметтерді жүзеге асыратын жеке тұлғалар үшін бір жолғы талондар құны бекітілсін.
3. Риддер қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 21/4-IV «2010 жылға арналған бір жолғы талондардың құны туралы», нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылдың 14 қаңтардағы 5-4-124 нөміріне тіркелген шешімінің күшін жойылды деп танылсын.

О стоимости разовых талонов
Решение XXIX сессии Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2010 года N 29/8-IV. Зарегистрировано управлением юстиции города Риддера Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 14 января 2011 года за N 5-4-143. Утратило силу - решением II сессии Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 14 марта 2012 года N 2/7-V
Сноска. Утратило силу - решением II сессии Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 14.03.2012 N 2/7-V.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 36 Закона Республики Казахстан «О введении в действие Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс)» Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талонов на право реализации товаров на рынках города Риддер для физических лиц, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц согласно приложению 1.
2. Установить стоимость разовых талонов для физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер, согласно приложению 2.
3. Признать утратившим силу решение Риддерского городского маслихата № 21/4-IV от 25 декабря 2009 года «О стоимости разовых талонов на 2010 год» зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-4-124 от 14 января 2010 года.

4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезекті сессия төрағасы              В. Климов
Қалалық мәслихат хатшысы             А. Ермаков
Қалалық мәслихатының 29-ші сессиясының
2010 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 29/8-IV  шешіміне
№ 1 қосымша
Риддер қаласы базарларында тауарларды сататын азаматтар үшін
бір жолғы талондардың құны
(әр сатушыдан сауданың бір күні үшін теңгеде)
р/с
Қызмет түрі
1 күнгі ставка
(теңге)

4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной сессии            В. Климов
Секретарь городского маслихата           А. Ермаков
Приложение № 1
к решению 29-й сессии
городского маслихата
№ 29/8 от 29 декабря 2010 года
Стоимость разовых талонов для граждан, реализующих товары
на рынках города Риддера
(за один день торговли с каждого торгующего в тенге)
п/п
Вид деятельности
Ставки на 1 день (тенге)