"Аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" 2010 жылғы 30 шілдедегі № 25/11-IV шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 28/11-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Глубокое аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 24 қаңтарда N 5-9-143 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 ақпандағы № 33/2-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 25.02.2015 № 33/2-V шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету тәртібін жетілдіру мақсатында және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-ІІ Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабын басшылыққа алып, Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Глубокое аудандық мәслихатының "Аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" 2010 жылғы 30 шілдедегі № 25/11-IV шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-9-135 болып тіркелген, 2010 жылғы 17 қыркүйектегі № 38 "Ақ бұлақ" және 2010 жылғы 17 қыркүйектегі № 40 "Огни Прииртышья" газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
осы шешіммен бекітілген аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Ережесінде:
5 тармақ жаңа басылымда бекітілсін:
"5. Тұрғын үй көмегінің есебіне кіретін коммуналдық қызмет тұтыну нормалары келесі көлемдерде белгіленеді:
1) тұрғын үйдің пайдалы ауданының нормалары:
бір адам үшін – 15 шаршы метр;
жалғыз басты тұратын адамдарға – 30 шаршы метр;
бес және одан да көп адамнан тұратын отбасы үшін, 75 шаршы метрден аспауы тиіс;
2) газды тұтыну нормасы:
бір адамға - 5,5 килограмм;
3) электр қуатын тұтыну нормасы:
бір адамға – 90 кВт;
4) көмір тұтыну нормасы:
тұрғын үй құрылысының жалпы ауданының бір шаршы метріне - 129,8 килограмм, бірақ бір үйге 5000 килограмнан аспауы тиіс.".
2. Осы шешім бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Палагин
Глубокое аудандық
мәслихатының хатшысы А. Брагинец

О внесении изменения в решение от 30 июля 2010 года № 25/11-IV "Об утверждении Правил оказания малообеспеченным семьям (гражданам) жилищной помощи"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2010 года N 28/11-IV. Зарегистрировано управлением юстиции Глубоковского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 24 января 2011 года за N 5-9-143. Утратило силу - решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 февраля 2015 года № 33/2-V
Сноска. Утратило силу - решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.02.2015 № 33/2-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях совершенствования порядка оказания малообеспеченным семьям (гражданам) жилищной помощи и руководствуясь статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-II "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата "Об утверждении Правил оказания малообеспеченным семьям (гражданам) жилищной помощи" от 30 июля 2010 года № 25/11-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных паровых актов под № 5-9-135, опубликовано в газетах от 17 сентября 2010 года № 38 "Ақ бұлақ" и от 17 сентября 2010 года № 40 "Огни Прииртышья") следующее изменение:
в Правилах оказания малообеспеченным семьям (гражданам) жилищной помощи, утвержденных указанным решением:
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Нормы потребления коммунальных услуг, принимаемые к расчету жилищной помощи, устанавливаются в следующих размерах:
1) нормы полезной площади жилья:
на одного человека - 15 квадратных метров;
на одиноко проживающих граждан - 30 квадратных метров;
на семью из пяти человек и выше, не более 75 квадратных метров;
2) норма потребляемого газа:
на одного человека - 5,5 килограмм;
3) норма потребляемой электроэнергии:
на одного человека - 90 кВт;
4) норма потребления угля:
на один квадратный метр общей площади жилого домостроения - 129,8 килограмм, но не более 5000 килограмм на дом.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Палагин
Секретарь Глубоковского
районного маслихата А. Брагинец