Орал қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы N 24-15 шешіміне және қалалық әкімдіктің 2009 жылғы 3 желтоқсандағы N 3129 "Орал қаласының "Садовая" көшесінің атауын өзгерту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 12 наурыздағы N 27-18 шешімі және Орал қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 18 ақпандағы N 363 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының әділет басқармасында 2010 жылғы 7 сәуірде N 7-1-181 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 31 баптарына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 13 бабына сәйкес және қалалық ономастикалық комиссияның шешімі негізінде Орал қалалық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Орал қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы N 24-15 шешіміне және қалалық әкімдіктің 2009 жылғы 3 желтоқсандағы N 3129 "Орал қаласының "Садовая" көшесінің атауын өзгерту туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-1-173 тіркелген, 2010 жылғы 4 ақпанда "Жайық үні" газетінде N 5 және 2010 жылғы 4 ақпанда "Пульс города" газетінде N 5 жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармақтағы "С. Дауымов" деген сөз "С. Даумов" сөзімен өзгертілсін.
2. Осы қаулы мен шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының     Орал қаласы әкімінің
кезекті 27-ші сессиясының     міндетін атқарушы
төрағасы                      В. В. Дремасов
В. П. Любавин
Орал қалалық мәслихатының
хатшысы
Ә. Қ. Истелюев

О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 24 декабря 2009 года N 24-15 и постановление городского акимата от 3 декабря 2009 года N 3129 "О переименовании улицы "Садовая" города Уральска"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 12 марта 2010 года N 27-18 и постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 18 февраля 2010 года N 363. Зарегистрировано Управлением юстиции города Уральска Западно-Казахстанской области 7 апреля 2010 года N 7-1-181
В соответствии со статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании решения городской ономастической комиссии акимат города Уральска ПОСТАНОВЛЯЕТ и Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата от 24 декабря 2009 года N 24-15 и постановление акимата от 3 декабря 2009 года N 3129 "О переименовании улицы "Садовая" города Уральска" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-1-173, опубликованное 4 февраля 2010 года в газете "Жайық үні" N 5 и 4 февраля 2010 года в газете "Пульс города N 5) следующие изменения:
в пункт 1 внесено изменение на государственном языке, на русском языке не изменяется.
2. Настоящие постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель 27-ой очередной       Исполняющий
сессии Уральского городского       обязанности акима
маслихата                          города Уральска
В. П. Любавин                      В. В. Дремасов
Секретарь Уральского
городского маслихата
А. К. Истелюев