2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 30-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әділет басқармасында 2010 жылғы 30 желтоқсанда N 7-11-133 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 15 наурыздағы N 2-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихаттың 2012.03.15 N 2-6 Шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы N 95-IV Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы", Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 29 қарашадағы N 357-IV "2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңдарын басшылыққа алып, Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 28-2 "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешімі (тіркеу N 3058) және N 28-3 "Облыстық және аудандық (қалалық) бюджеттер арасындағы 2011-2013 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемдерін белгілеу туралы" шешімі (тіркеу N 3057) негізінде аудандық мәслихат ШЕШIМ ЕТЕДI:
1. 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3 қосымшыларға сәйкес, соның ішінде 2011 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 942 007 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 183 353 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3 453 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 793 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 753 408 мың теңге;
2) шығындар – 2 041 964 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 55 792 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 56 979 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 187 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 4 370 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 4 370 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) тапшылық – -160 119 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 160 119 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 56 479 мың теңге;
қарыздарды өтеу – -15 819 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 119 459 мың теңге.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерту енгізілді - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихаттың 2011.04.04 N 32-7, 2011.06.28 N 35-1, 2011.08.24 N 36-1, 2011.11.18 N 38-1 Шешімдерімен.
2. 2011 жылға арналған аудандық бюджетке түсетін түсімдердің көлемі Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiне, Қазақстан Республикасының "2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына, Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 28-2 "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне және осы шешімнің 4 тармағына сәйкес құрылады.

О районном бюджете на 2011-2013 годы
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 декабря 2010 года N 30-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Таскалинского района Западно-Казахстанской области 30 декабря 2010 года N 7-11-133. Утратило силу - решением Таскалинского районого маслихата Западно-Казахстанской области от 15 марта 2012 года N 2-6
Сноска. Утратило силу - Решением Таскалинского районого маслихата Западно-Казахстанской области от 15.03.2012 N 2-6
Руководствуясь Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года N 95-IV, Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148, "О республиканском бюджете на 2011-2013 годы" от 29 ноября 2010 года N 357-IV и на основании решений Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2010 года "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" N 28-2 (регистрационный N 3058) и "Об установлении объемов трансфертов общего характера между областным и районными (городскими) бюджетами на 2011-2013 годы" N 28-3 (регистрационный N 3057) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2011-2013 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 942 007 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 183 353 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 453 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 793 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 753 408 тысяч тенге;
2) затраты – 2 041 964 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 55 792 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 56 979 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 187 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 4 370 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 4 370 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -160 119 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета - 160 119 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 56 479 тысяч тенге;
погашение займов – -15 819 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 119 459 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными Решениями Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 04.04.2011 N 32-7, от 28.06.2011 N 35-1, от 24.08.2011 N 36-1, от 18.11.2011 N 38-1.
2. Поступления в районный бюджет на 2011 год формируется в соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011-2013 годы", решением Западно-Казахстанского областного маслихата "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" от 13 декабря 2010 года N 28-2 и согласно пункту 4 настоящего решения.

3. Қазақстан Республикасының "2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының баптары қатерге және басшылыққа алынсын.
4. Аудандық бюджеттің теңгерімдігін қамтамасыз ету үшін 2011 жылдың кірістер бөлу нормативі төмендегі кіші сыныптар кірістері бойынша белгіленсін:
1) жеке табыс салығы аудандық бюджетке 100 пайыз есепке алынады;
2) әлеуметтік салық аудандық бюджетке 100 пайыз есепке алынады.
5. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын қызметтер мен тауарларды өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.
6. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте келесі шығыстар ескерілсін:
1) ағымдағы нысаналы трансферттері – 335 839 мың теңге, соның ішінде:
бастауыш, негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға – 5 541 мың теңге;
негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелердегi физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдығымен жарақтандыруға – 4 096 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 20 803 мың теңге;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) тәрбиелеуші ата-аналарға (қамқоршыларға) айсайынғы ақшалай қаражаттарды төлеуге – 2 800 мың теңге;
арнайы әлеуметтік қызмет стандарттарын енгізуге – 3 384 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге – 14 497 мың теңге;
республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен ауылдық елді мекендер әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға – 3 5 641 мың теңге;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергіліктіатқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттерге – 56 479 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы төлеуге – 10 585 мың теңге;
атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 3 300 мың теңге;
жұмыспен қамту бағдарламасына – 747 мың теңге;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға – 6 495 мың теңге;
"Бизнестің жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке меншік кәсіпкерлікті қолдауға – 3 744 мың теңге;
"Жұмыспен қамту 2020" бағдарламасы шеңберінде жұмыспен қамту орталықтарын құруға – 5 800 мың теңге;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету – 3 800 мың теңге;

3. Принять к сведению и руководству статьи Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011-2013 годы".
4. Установить на 2011 год норматив распределения доходов, для обеспечения сбалансированности районного бюджета, по следующим подклассам доходов:
1) индивидуальный подоходный налог зачисляется в районный бюджет в размере – 100%;
2) социальный налог зачисляется в районный бюджет в размере – 100 %.
5. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органам, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.
6. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрены следующие расходы:
1) целевые текущие трансферты – 335 839 тысяч тенге, в том числе:
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования – 5 541 тысяч тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 4 096 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 20 803 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей – 2 800 тысяч тенге;
на введение стандартов специальных социальных услуг – 3 384 тысяч тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий – 14 947 тысяч тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов выделенных из республиканского бюджета – 5 641 тысяч тенге;
бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов – 56 479 тысяч тенге;
на выплату государственного пособия на детей до 18 лет – 10 585 тысяч тенге;
на выплату адресной социальной помощи – 3 300 тысяч тенге;
на Программу занятости – 747 тысяч тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 6 495 тысяч тенге;
на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020" – 3 744 тысяч тенге;
на создание центров занятости в рамках Программы занятости 2020 – 5 800 тысяч тенге;
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому – 3 800 тысяч тенге;

тұрғын үйлерді және коммуналдық меншіктегі объектілерді жөндеу-қалпына келтіру жұмыстары – 187 677 мың теңге;
2) нысаналы даму трансферттері – 182 084 мың теңге, соның ішінде:
мемлекеттiк коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйiн салуға және (немесе) сатып алуға – 18 216 мың теңге;
Оян ауылындағы су құбырын қайта жаңартуға – 23 520 мың теңге;
Тасқала ауылындағы су құбырын қайта жаңартуға – 24 960 мың теңге;
Ақтау ауылының су құбырын қайта құру жобасы бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге – 2 450 мың теңге;
Достық ауылының су құбырын қайта құру жобасы бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге – 2 450 мың теңге;
Тасқала ауылында 100 орындық интернатымен 300 орындық мектеп салуға – 80 488 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға – 30 000 мың теңге;
3) субвенциялар – 1 291 964 мың теңге.
Ескерту. 6 тармаққа өзгерту енгізілді - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихаттың 2011.04.04 N 32-7, 2011.06.28 N 35-1, 2011.11.18 N 38-1 Шешімдерімен.
7. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2011 жылға арналған резерві – 1 939 мың теңге көлемінде бекітілсін.
Ескерту. 7 тармаққа өзгерту енгізілді - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихаттың 2011.11.18 N 38-1 Шешімімен.
8. 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен белгіленген мамандар лауазымдарының тізбесіне ауылдық (селолық) жерлерде қызмет ететін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласының азаматтық қызметкерлеріне осы қызмет түрлерімен қалада айналысатын азаматтық қызметкерлердің ставкаларымен салыстырғанда лауазымдық жалақыларын 25 %-ға көтеру белгіленсін.

ремонтно-восстановительные работы жилых домов и объектов коммунальной собственности – 187 677 тысяч тенге;
2) целевые трансферты на развитие – 182 084 тысяч тенге, в том числе:
на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда – 18 216 тысяч тенге;
водоснабжение села Оян – 23 520 тысяч тенге;
водоснабжение села Таскала – 24 960 тысяч тенге;
разработка проектно-сметной документации по проекту "Реконструкция водопровода с. Актау – 2 450 тысяч тенге;
разработка проектно-сметной документации по проекту "Реконструкция водопровода с. Достык – 2 450 тысяч тенге;
для строительства школы на 300 мест с пришкольным интернатом на 100 мест в селе Таскала – 80 488 тысяч тенге;
на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 30 000 тысяч тенге;
3) субвенции – 1 291 964 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными Решениями Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 04.04.2011 N 32-7, от 28.06.2011 N 35-1, от 18.11.2011 N 38-1.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2011 год в размере 1 939 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными Решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18.11.2011 N 38-1.
8. Установить гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности, согласно перечню должностей специалистов определенных в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан повышение на 25% должностных окладов по сравнению со ставками гражданских служащих, занимающимися этими видами деятельности в городских условиях, с 1 января 2011 года.

9. 2011 жылға аудандық бюджеттің ағымдағы бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сай бекітілсін.
10. 2011 жылға арналған аудандық бюджетті орындау процесінде жергілікті бюджеттік бағдарламалардың секвестрлеуге жатпайтын тізбесі  5 қосымшаға сай бекітілсін.
11. 2011 жылға аудандық бюджеттің ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 6 қосымшаға сай бекітілсін.
12. 2011 жылға аудандық бюджеттің даму бюджетінің тізбесі 7 қосымшаға сай бекітілсін.

9. Утвердить перечень текущих бюджетных программ районного бюджета на 2011 год согласно приложению 4.
10. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестированию в процессе исполнения районного бюджета на 2011 год согласно приложению 5.
11. Утвердить перечень бюджетных программ аульных округов на 2011 год согласно приложению 6.
12. Утвердить перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2011 год согласно приложению 7.

13. Аудандық қазынашылық басқармасы осы шешімнің 4 тармағында белгіленген кірістер бөлу нормативіне сәйкес тиісті бюджеттің шотына қаржылар есептелуін қамтамасыз етсін.
14. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                  Г. Тұрғаналиева
Аудандық мәслихат хатшысы        Қ. Нұрмұханов
Аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 22 желтоқсандағы
N 30-2 шешіміне 1 қосымша

13. Районному управлению казначейства обеспечить зачисление средств на счет районного бюджета согласно норматива распределения доходов, установленных пунктом 4 настоящего решения.
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии              Г. Турганалиева
Секретарь районного маслихата    Г. Нурмуханов
Приложение 1
к решению районного маслихата
N 30-2 от 22 декабря 2010 года

7 195
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
7 195
001
Аудан (областық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 965
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
005
Ақпараттық жүйелер құру
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
230
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
14 947
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
14 947
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
14 947
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
8 859
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
8 859
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
8 859
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8 859
12
Көлiк және коммуникациялар
34 618
1
Автомобиль көлiгi
34 618
123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, аул (село), ауылдық (селолық) округ әкімі аппараты
2 300
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, аулдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
2 300
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
32 318
023
Автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
32 318
13
Басқалар
27 836
9
Басқалар
27 836
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3 744
022
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
3 744
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 969
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 869
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1 100
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 939
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
1 939
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
14 184
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы және ветеринарии саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

7 195
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
7 195
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6 965
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
005
Создание информационных систем
007
Капитальные расходы государственных органов
230
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
14 947
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
14 947
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
14 947
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
8 859
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
8 859
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
8 859
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
8 859
12
Транспорт и коммуникации
34 618
1
Автомобильный транспорт
34 618
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2 300
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
2 300
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
32 318
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
32 318
Прочие
27 836
9
Прочие
27 836
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
3 744
022
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
3 744
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7 969
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
6 869
013
Капитальные расходы государственных органов
1 100
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 939
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
1 939
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
14 184
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности, сельского хозяйства и ветеринарии

65 236
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
7 512
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу
6 287
005
Телерадиохабарлары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу
1 225
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
57 724
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
57 724
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
19 592
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
10 652
001
Жергілікті деңгейде аппарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыруда мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 652
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
2 000
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
8 940
001
Жергілікті деңгей мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 940
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
8 033
1
Ауыл шаруашылығы
0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
0
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
2
Су шаруашылығы
0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
0
012
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
6
Жер қатынастары
8 033
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8 033
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 033
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
0
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10 036
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10 036
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
10 036
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

65 236
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
7 512
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
6 287
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
1 225
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
57 724
002
Функционирование районных (городских) библиотек
57 724
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
19 592
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
10 652
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
8 652
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
2 000
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
8 940
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
8 940
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
8 033
1
Сельское хозяйство
0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
0
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
2
Водное хозяйство
0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
0
012
Развитие системы водоснабжения
6
Земельные отношения
8 033
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8 033
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 033
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного  хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
0
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10 036
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10 036
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
10 036
001
Услуги по реализации государственной политики  в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

Ескерту. 4 қосымша жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихаттың 2011.12.21 N 40-1 Шешімімен.
2011 жылға аудандық бюджеттің ағымдағы
бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атау
1
2
3
4
5
II. ШЫҒЫНДАР
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер көрсету
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, аул (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
2
Қаржылық қызмет
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
003
Салық салу мақсатында мүлiктi бағалауды жүргiзу
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты және біржолғы талондарды іске асырудан сомаларды жинаудың толықтығын қамтамасыз етуді ұйымдастыру
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
001
Экономикалық саясатты, қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
02
Қорғаныс
1
Әскери мұқтаждар
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1
Құқық қорғау қызметi
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елді мекендерде жол жүру қозғалысын реттеу бойынша жабдықтар мен құралдарды пайдалану
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту

Сноска. Приложение 4 в редакции Решения Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21.12.2011 N 40-1.
Перечень текущих бюджетных программ
районного бюджета на 2011 год
Функциональная группа
Подфункция
Учреждение
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
II. Затраты
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
003
Капитальные расходы государственных органов
122
Аппарат акима района (города областного значения)
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
003
Капитальные расходы государственных органов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
022
Капитальные расходы государственных органов
2
Финансовая деятельность
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
9
Прочие государственные услуги общего характера
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
02
Оборона
1
Военные нужды
122
Аппарат акима района (города областного значения)
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2
Организация работы по черезвычайным ситуациям
122
Аппарат акима района (города областного значения)
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1
Правоохранительная деятельность
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
021
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту
2
Жалпы бастауыш, жалпы негізгі, жалпы орта бiлiм беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
003
Жалпы білім беру
006
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
007
Аудандық (қалалалық) ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
011
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
05
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, аул (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, аул (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
006
Тұрғын үй көмегі
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
014
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
016
18 жасқа дейіні балаларға мемлекеттік жөрдемақылар
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер

464
Отдел образования района (города областного значения)
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
2
Начальное общее, основное общее, среднее общее образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
006
Дополнительное образование для детей
9
Прочие услуги в области образования
464
Отдел образования района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
011
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
05
Здравоохранение
9
Прочие услуги в области здравоохранения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальное обеспечение и социальная помощь
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
002
Программа занятости
005
Государственная адресная социальная помощь
006
Жилищная помощь
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
023
Обеспечение деятельности центров занятости
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения

451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылық
123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, аул (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақтаулуын ұйымдастыру
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
2
Коммуналдық шаруашылық
123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, аул (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, аул (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
015
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
016
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
017
Жерлеу орындарын күтiп-ұстау және туысы жоқтарды жерлеу
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
2
Спорт
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3
Ақпараттық кеңiстiк
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі

451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
015
Освещение улиц в населенных пунктах
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
017
Содержание мест захоронений и захоронение безродных
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
003
Поддержка культурно-досуговой работы
2
Физическая культура и спорт
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3
Информационное пространство
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)