"Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі № 141 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 20 қаңтардағы № 30 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 15 ақпанда № 6780 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 13 наурыздағы № 71 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 13.03.2013 № 71 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"2010 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 қарашадағы № 1274" және "2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 қарашадағы № 1274 қаулыларына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі № 141 бұйрығымен бекітілген Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6148 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетiлген бұйрықтың 1-қосымшасында:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
03 "Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі" функционалдық тобында:
3 "Сот қызметі" функционалдық кiшi тобында:
501 "Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты" бюджеттік бағдарламаларының әкімшісі бойынша:
005 "Жекелеген негіздер бойынша республикалық меншікке түскен, тәркіленген мүлікті бағалау, сақтау және сату"; 008 "Сот билігінің жергілікті органдарының сот төрелігін іске асыруға әкімшілік етуін және сот шешімдерінің орындалуын қамтамасыз етуі"; 011 "Сот актілерін орындау мақсатында түскен тыйым салынған мүлікті бағалау, сақтау және өткізу" бюджеттік бағдарламалары алынып тасталсын;
06 "Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру" функционалдық тобында:
9 "Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер" кiшi функциясында:
213 "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша;
027 "Оралмандарды тарихи отанына қоныстандыру және бастапқы бейімдеу" бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын.
2. Бюджеттік процесс әдіснамасы департаменті (А.Н. Қалиева) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 141 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 января 2011 года № 30. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 февраля 2011 года № 6780. Утратил силу приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 13 марта 2013 года № 71
Сноска. Утратил силу приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 13.03.2013 № 71 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
В соответствии с постановлениями Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года № 1274 "О корректировке показателей республиканского бюджета на 2010 год" и от 13 декабря 2010 года № 1350 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011-2013 годы", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 141 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6148), следующие изменения:
в приложении 1 к указанному приказу:
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 03 "Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительская деятельность":
в функциональной подгруппе 3 "Судебная деятельность":
по администратору бюджетных программ 501 "Верховный Суд Республики Казахстан":
бюджетные программы 005 "Оценка, хранение и реализация конфискованного имущества, поступившего в республиканскую собственность по отдельным основаниям"; 008 "Обеспечение администрирования отправления правосудия местными органами судебной власти и исполнения судебных решений"; 011 "Оценка, хранение и реализация арестованного имущества, поступившего в целях исполнения судебных актов" исключить;
в функциональной группе 06 "Социальная помощь и социальное обеспечение":
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения":
по администратору бюджетных программ 213 "Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан":
бюджетную программу 027 "Переселение на историческую родину и первичная адаптация оралманов" исключить.
2. Департаменту методологии бюджетного процесса (А.Н. Калиева) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.

3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    Б. Жәмішев

3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Министр                                    Б. Жамишев