"Ұйымдардың стандарттарын әзiрлеу, бекiту, есепке алу, өзгерту және күшiн жою, тiркеу, белгiлеу, басып шығару ережесін бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрiнiң 2007 жылғы 2 қыркүйектегi № 256 бұйрығына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрiнiң 2011 жылғы 29 сәуірдегі № 123 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 16 мамырда № 6958 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің м.а. 2012 жылғы 28 желтоқсандағы № 495 Бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Индустрия және жаңа технологиялар министрінің м.а. 28.12.2012 № 495 Бұйрығымен (алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
«Техникалық реттеу туралы» Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Ұйымдардың стандарттарын әзiрлеу, бекiту, есепке алу, өзгерту, күшiн жою, тiркеу, белгiлеу, басып шығару ережелерiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрiнiң 2007 жылғы 2 қыркүйектегi № 256 бұйрығына (Нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 4949 енгiзiлген, Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттiк органдарының актiлер жинағында, 2007 жылғы қыркүйек-қазанда жарияланған) мынадай өзгеріс енгiзiлсiн:
аталған бұйрықпен бекiтiлген Ұйымдардын стандарттарын әзiрлеу, бекiту, есепке алу, өзгерту, күшiн жою, тiркеу, белгiлеу, басып шығару ережесінде:
17-тармақтың үшінші бөлімі мынадай редакцияда жазылсын:
«Ұйым стандарты 30-күнтiзбелiк күнде қаралады. Оң шешiм қабылданғанда 2 жұмыс күннен ұзақ емес күнде тiркеледi. Терiс нәтиже кезiнде қайта қарауға жiберiледi.».
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгiнiң Техникалық реттеу және метрология комитетi
(Р.А. Сәтбаев) заңнамада белгiленген тәртiппен осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсiн.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы индустрия және жаңа технологиялар вице-министрi Н.Қ. Әбдібековке жүктелсiн.
4. Осы бұйрық оның алғаш ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары – Қазақстан Республикасы
Индустрия және
жаңа технологиялар министрі                        Ә. Исекешев

О внесении изменения в приказ Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 2 сентября 2007 года № 256 "Об утверждении Правил разработки, утверждения, учета, изменения, отмены, регистрации, обозначения, издания стандартов организаций"
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 123. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 мая 2011 года № 6958. Утратил силу приказом и.о. Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 28 декабря 2012 года № 495
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра индустрии и новых технологий РК от 28.12.2012 № 495 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О техническом регулировании" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 2 сентября 2007 года № 256 "Об утверждении Правил разработки, утверждения, учета, изменения, отмены, регистрации, обозначения, издания стандартов организаций" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4949, опубликован в Собрании актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2007 года, сентябрь-октябрь) следующее изменение:
в Правилах разработки, утверждения, учета, изменения, отмены, регистрации, обозначения, издания стандартов организаций, утвержденных указанным приказом:
часть третью пункта 17 изложить в следующей редакции:
"Стандарт организации рассматривается в течение 30 календарных дней. В случае положительного решения проводится регистрация в срок не более 2 рабочих дней. При отрицательном решении направляется на доработку.".
2. Комитету технического регулирования и метрологии Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан (Сатбаеву Р.А.) в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан Абдибекова Н.К.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министр индустрии и
новых технологий
Республики Казахстан                       А. Исекешев