Жеке кәсіпкерлік саласындағы тексерілетін субъектілердің сырттай байқау рәсiмiн, оңалту рәсiмiн, конкурстық iс-жүргiзудi өткiзуін тексеру парақтарының нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 10 маусымдағы № 304 және Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің 2011 жылғы 23 маусымдағы № 183 бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 13 шілдеде № 7062 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 20 мамырдағы № 237 және Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрінің 2014 жылғы 21 мамырдағы № 144/НҚ бірлескен бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің Орынбасары - ҚР Қаржы министрінің 20.05.2014 № 237 және ҚР Өңірлік даму министрінің 21.05.2014 № 144/НҚ бірлескен бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 6 қаңтардағы Заңының 15-бабы 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. Жеке кәсәпкерлік саласында тексеру парақтарының нысандары:
1) осы бұйрықтың 1-ші қосымшасына сәйкес сырттай байқау рәсімін жүргізуге;
2) осы бұйрықтың 2-ші қосымшасына сәйкес оңалту рәсімін жүргізуге;
3) осы бұйрықтың 3-ші қосымшасына сәйкес конкурстық іс-жүргізуді өткізуге бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитеті (Н.Д. Үсенова):
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өтуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін ресми жариялануын;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ресми интернет-ресурсында жариялауын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қаржы вице-министрі А.М.Шоқпытовқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы            Қазақстан Республикасы
Қаржы министрі                    Экономикалық даму және сауда
___________ Б. Жәмішев            министрінің міндетін атқарушы
______________ М. Құсайынов
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2011 жылғы 10 маусымдағы
№ 304 және
Қазақстан Республикасы
Экономикалық даму және
сауда министрінің
міндетін атқарушының
2011 жылғы 23 маусымдағы
№ 183 бірлескен бұйрығына
1-қосымша
Нысан
Жеке кәсіпкерлік саласында сырттай байқау рәсімін өткізудің
ТЕКСЕРУ ПАРАҒЫ
Тексерісті тағайындаған банкроттық саласындағы уәкілетті орган (Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитеті, Комитеттің аумақтық бөлімшесі немесе оның филиалы
_____________________________________________________________________
Тексеруді тағайындау туралы акт______________________________________
(№, күні)
Сырттай байқау әкімшісінің Т.А.Ә.____________________________________
СТН _________________________________________________________________
ЖСН/БСН (болған жағдайда) ___________________________________________
Мекенжайы, орналасқан жері __________________________________________
Талаптар тізбесі
Бұзушылық туралы белгі
анықталғаны
анықталмағаны
1
2
3
1
"Банкроттық туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-тармағына сәйкес кредит берушілер комитетінің құрамын қалыптастыру
2

Об утверждении форм проверочных листов в сфере частного предпринимательства за проведением процедуры внешнего наблюдения, реабилитационной процедуры, конкурсного производства
Совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан от 10 июня 2011 года № 304 и и.о. Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 23 июня 2011 года № 183. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 июля 2011 года № 7062. Утратил силу совместным приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан от 20 мая 2014 года № 237 и Министра регионального развития Республики Казахстан от 21 мая 2014 года № 144/ОД
Сноска. Утратил силу совместным приказом Заместителя Премьер-Министра РК - Министра финансов РК от 20.05.2014 № 237 и Министра регионального развития РК от 21.05.2014 № 144/ОД (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 15 Закона Республики Казахстан от 6 января 2011 года "О государственном контроле и надзоре в Республике Казахстан", ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Утвердить формы проверочных листов в сфере частного предпринимательства:
1) за проведением процедуры внешнего наблюдения, согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) за проведением реабилитационной процедуры, согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) за проведением конкурсного производства, согласно приложению 3 к настоящему приказу.
2. Комитету по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан (Усенова Н.Д.) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование настоящего приказа после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
3) опубликование настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра финансов Шукпутова А. М.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечение десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов                       и.о. Министра экономического
Республики Казахстан                   развития и торговли
__________ Б. Жамишев                  Республики Казахстан
________ М.Кусаинов
Приложение 1
к Совместному приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 10 июня 2011 года № 304,
и.о. Министра экономического развития
и торговли Республики Казахстан
от 23 июня 2011 года № 183
Форма
ПРОВЕРОЧНЫЙ ЛИСТ
в сфере частного предпринимательства за проведением
процедуры внешнего наблюдения
Уполномоченный орган в области банкротства (Комитет по работе
с несостоятельными должниками, территориальное подразделение Комитета
или его филиал), назначивший проверку _______________________________
_____________________________________________________________________
Акт о назначении проверки _____________________________________
(№, дата)
Ф.И.О. администратора внешнего наблюдения _____________________
РНН ___________________________________________________________
ИИН/БИН (при его наличии) _____________________________________
Адрес, место нахождения _______________________________________
Перечень требований Отметка о нарушении
выявлено не выявлено
1 2 3
1
Формирование состава комитета кредиторов
в соответствии со статьей 11 Закона
Республики Казахстан "О банкротстве"
2
Требование от должника исполнения его
обязанностей, предусмотренных

"Банкроттық туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 41-7-бабында көзделген борышкерден оның мiндеттерiн орындауын талап ету
3
Борышкерге қатысты өз iс-әрекеттерiн кредит берушілер комитетiмен келiсу
4
Сырттай байқау рәсімінде әдейі және (немесе) жалған банкроттық белгілері анықталған жағдайларда құқық қорғау органдарына хабарлау немесе борышкерден оның қаржылық жағдайын нашарлатқан мүлiктi иелiктен айыру жөнiндегi мәмiлелердi жарамсыз деп тануын талап ету
5
Борышкерден дебиторлық берешектi өндiрiп алу жөнiнде шаралар қолдануын талап ету
6
Уәкiлеттi органның сұрауы бойынша оған сырттай байқау рәсiмi бойынша қажеттi ақпарат беру
7
Сырттай байқау кезеңi аяқталғаннан кейiн кредит берушілер комитетiмен және уәкiлеттi органмен келiсiлген, борышкердiң төлем қабiлетiн қалпына келтiру мүмкiндiгi және оған қатысты оңалту рәсiмiн қолдану туралы не борышкердi банкрот деп тану туралы қорытындысы бар өз қызметi туралы есептi сотқа табыс ету
Уәкілетті органның лауазымды тұлғасы (-лары):
____________________     __________________  ________________________
(лауазымы)             (қолы)                   (Т.А.Ә)
____________________     __________________  ________________________
(лауазымы)             (қолы)                   (Т.А.Ә)
Сырттай байқау әкімшісі:
__________________________________           ______________
(Т.А.Ә.)                             (қолы)
Тексеру парағының жасалған күні: "___" __________ 20 ж.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2011 жылғы 10 маусымдағы
№ 304 және
Қазақстан Республикасы
Экономикалық даму және
сауда министрінің
міндетін атқарушының
2011 жылғы 23 маусымдағы
№ 183 бірлескен бұйрығына
2-қосымша
Нысан
Жеке кәсіпкерлік саласында оңалту рәсімін өткізудің
ТЕКСЕРУ ПАРАҒЫ
Тексерісті тағайындаған банкроттық саласындағы уәкілетті орган (Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитеті, Комитеттің аумақтық бөлімшесі немесе оның филиалы)
_____________________________________________________________________
Тексеруді тағайындау туралы акт______________________________________
(№, күні)
Оңалтушы басқарушының Т.А.Ә._________________________________________
СТН__________________________________________________________________
ЖСН/БСН (болған жағдайда) ___________________________________________
Мекенжайы, орналасқан жері __________________________________________
Талаптар тізбесі
Бұзушылық туралы белгі
анықталғаны
анықталмағаны
1
2
3
1
Уәкiлеттi орган оны тағайындаған күннен бастап он күн мерзiмде Қазақстан Республикасының бүкiл аумағында және борышкердiң тұрғылықты жерi бойынша тиiстi әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiкте таратылатын, белгiленген тәртiппен нормативтiк құқықтық актiлердi ресми жариялау құқығын алған мерзiмдi баспасөз басылымдарында борышкерге оңалту рәсiмiн қолдану және кредит берушілердің талаптарын бiлдiру тәртiбi туралы хабарландыруды мемлекеттiк және орыс тiлдерiнде жариялау
2
Уәкілетті органмен келісілген және кредит берушілер комитетімен жасалған келісімнің талаптарын орындау
3
Әкімшілік шығындар сметасында көзделген ақша қаражатын артық және мақсатсыз жұмсауды болдырмау
4
Дәрменсіз борышкердің оңалту жоспарын орындау
5
"Банкроттық туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабында көрсетілген, оларды анықтаған немесе сот тәртібімен мүлікті қайтару туралы жағдайларда жасалған мәмiлелердi жарамсыз деп тануды талап ету
6
Кредит берушілердің талаптарының тізілімін жүргізу және қалыптастыру
7
Уәкілетті органның және басқа да мүдделі органдардың келісімімен оңалту жоспарына енгізілген өзгерістерді сотқа жолдау
8
Егер борышкердiң оңалту рәсiмiн енгiзгеннен кейiн туындаған ақшалай мiндеттемелерiнiң жалпы сомасы оңалту рәсiмiн енгiзген кездегi несиелiк берешектiң жалпы сомасының жиырма пайызынан асса, борышкердiң ақшалай жаңа мiндеттемелерiн туғызатын мәмiлелердi кредит берушілер комитетiмен келiсу
9
Қорытынды есепті дайындау және оны уәкiлеттi органға келісу үшін заңнамаларда белгіленген мерзімде (оңалту рәсімінің аяқталуына 30 жұмыс күнінен кешіктірмей) және нысанда ұсыну
Уәкілетті органның лауазымды тұлғасы (-лары):
____________________     __________________  ________________________
(лауазымы)             (қолы)                   (Т.А.Ә)
____________________     __________________  ________________________
(лауазымы)             (қолы)                   (Т.А.Ә)
Оңалтушы басқарушы:
____________________________________         _______________
(Т.А.Ә.)                             (қолы)
Тексеру парағының жасалған күні: "___"__________ 20 ж.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2011 жылғы 10 маусымдағы
№ 304 және
Қазақстан Республикасы
Экономикалық даму және
сауда министрінің
міндетін атқарушының
2011 жылғы 23 маусымдағы
№ 183 бірлескен бұйрығына
3-қосымша
Нысан
Жеке кәсіпкерлік саласында конкурстық іс-жүргізуді өткізудің
ТЕКСЕРУ ПАРАҒЫ
Тексерісті тағайындаған банкроттық саласындағы уәкілетті орган (Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс комитеті, Комитеттің аумақтық бөлімшесі немесе оның филиалы)
_____________________________________________________________________
Тексеруді тағайындау туралы акт______________________________________
(№, күні)
Конкурстық басқарушының Т.А.Ә._______________________________________
СТН__________________________________________________________________
ЖСН/БСН (болған жағдайда)____________________________________________
Мекенжайы, орналасқан жер____________________________________________
Р/с №
Талаптар тізбесі
Бұзушылық туралы белгі
анықталғаны
анықталмағаны
1
2
3
1
Уәкілетті органмен тағайындалған күннен бастап бір апта мерзімінде статистика бойынша мемлекеттік уәкілетті органның аумақтық бөлімшесіне заңды тұлғаны банкрот деп тану туралы соттың шешімін ұсыну
2
"Банкроттық туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабында көрсетілген талаптарға сәйкес, тағайындалған күннен бастап он күннен аспайтын мерзімде кредит берушілер комитетінің құрамын қалыптастыру
3
Уәкілетті органмен тағайындалған күннен бастап он күннен аспайтын мерзімде Қазақстан Республикасының бүкіл аумағында және борышкер тұрғылықты жері бойынша тиісті әкімшілік-аумақтық бірлікте таратылатын, белгіленген тәртіппен нормативтік құқықтық актілерді ресми жариялау құқығын алған мерзімді баспасөз басылымдарында борышкерді банкрот деп тану туралы және кредит берушілердің нарық талаптарының тәртібі туралы хабарландыруды мемлекеттік және орыс тілдерінде уақытында жариялау
4
Қазақстан Республикасындағы заңнамаларға сәйкес банкроттың қызметкерлеріне алдағы уақытта еңбек шарты бұзылатыны туралы ескерту
5

статьей 41-7 Закона Республики
Казахстан "О банкротстве"
3
Согласование с комитетом кредиторов
своих действий в отношении должника
4
Сообщение в правоохранительные органы в
случаях выявления признаков
преднамеренного и (или) ложного
банкротства в процедуре внешнего
наблюдения либо непредъявления
требований к должнику о признании
недействительными сделок по отчуждению
имущества, ухудшивших финансовое
положение должника
5
Требование от должника принятия мер по
взысканию дебиторской задолженности
6
Предоставление необходимой информации по
процедуре внешнего наблюдения по запросу
уполномоченного органа:
7
По завершении периода внешнего
наблюдения предоставление в суд
согласованный с комитетом кредиторов и
уполномоченным органом отчет о своей
деятельности, содержащий заключение о
возможности восстановления
платежеспособности должника и применении
в отношении него реабилитационной
процедуры либо о признании должника
банкротом
Должностное (-ые) лицо (-а) уполномоченного органа:
___________________ _______________ _______________
(должность)        (подпись)      (Ф.И.О)
___________________ _______________ _______________
(должность)        (подпись)      (Ф.И.О)
Администратор внешнего наблюдения:
______________________________   ___________________
(Ф.И.О.)                      (подпись)
Дата составления проверочного листа: "___" __________ 20___ г.
Приложение 2
к Совместному приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 10 июня 2011 года № 304,
и.о. Министра экономического развития
и торговли Республики Казахстан
от 23 июня 2011 года № 183
Форма
ПРОВЕРОЧНЫЙ ЛИСТ
в сфере частного предпринимательства за проведением
реабилитационной процедуры
Уполномоченный орган в области банкротства (Комитет по работе
с несостоятельными должниками, территориальное подразделение Комитета
или его филиал), назначивший проверку _______________________________
Акт о назначении проверки ___________________________________________
(№, дата)
Ф.И.О. реабилитационного управляющего _______________________________
РНН _________________________________________________________________
ИИН/БИН (при его наличии) ___________________________________________
Адрес, место нахождения _____________________________________________
Перечень требований Отметка о нарушении
выявлено не выявлено
1 2 3
1
Публикация объявлений в десятидневный
срок со дня его назначения
уполномоченным органом в периодических
печатных изданиях, распространяемых на
всей территории Республики Казахстан и
соответствующей административно-
территориальной единице по месту
нахождения должника, получивших в
установленном порядке право
официального опубликования нормативных
правовых актов, на государственном и
русском языках о применении процедуры
реабилитации к должнику и о порядке
заявления требований кредиторами
2
Исполнение условий соглашения,
заключенного с комитетом кредиторов и
согласованного с уполномоченным
органом
3
Недопущение перерасхода либо
нецелевого использования денег,
предусмотренных сметой
административных расходов
4
Исполнение плана реабилитации
несостоятельного должника
5
Предъявление требований о признании
недействительными сделок, совершенных
при обстоятельствах, указанных в
статье 6 Закона Республики Казахстан
"О банкротстве", в случаях их
выявления либо о возврате имущества в
судебном порядке
6
Формирование и ведение реестра
требований кредиторов
7
Направление в суд изменений в план
реабилитации с согласия
уполномоченного органа и других
заинтересованных органов
8
Согласование с комитетом кредиторов
сделок, порождающих новые денежные
обязательства должника, если общая
сумма денежных обязательств должника,
возникших после введения
реабилитационной процедуры, превышает
двадцать процентов общей суммы
кредиторской задолженности на момент
введения реабилитационной процедуры
9
Составление заключительного отчета и
предоставление его в уполномоченный
орган на согласование в установленные
законодательством сроки (в срок не
позднее тридцати рабочих дней до
момента завершения процедуры
реабилитации) и форме
Должностное (-ые) лицо (-а) уполномоченного органа:
___________________ _______________ _______________
(должность)       (подпись)       (Ф.И.О)
___________________ _______________ _______________
(должность)       (подпись)       (Ф.И.О)
Реабилитационный управляющий:
____________________________________ _______________
(Ф.И.О.)                  (подпись)
Дата составления проверочного листа: "___" __________ 20__ г.
Приложение 3
к Совместному приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 10 июня 2011 года № 304,
и.о. Министра экономического развития
и торговли Республики Казахстан
от 23 июня 2011 года № 183
Форма
ПРОВЕРОЧНЫЙ ЛИСТ
в сфере частного предпринимательства за проведением
конкурсного производства
Уполномоченный орган в области банкротства (Комитет по работе
с несостоятельными должниками, территориальное подразделение Комитета
или его филиал), назначивший проверку _______________________________
Акт о назначении проверки _____________________________________
(№, дата)
Ф.И.О. конкурсного управляющего _______________________________
РНН ___________________________________________________________
ИИН/БИН (при его наличии) _____________________________________
Адрес, место нахождения _______________________________________
Перечень требований Отметка о нарушении
выявлено
не выявлено
1 2 3
1
Представление территориальному
подразделению уполномоченного
государственного органа по статистике
копию решения суда о признании
юридического лица банкротом в
недельный срок со дня его назначения
уполномоченным органом
2
Формирование состава комитета
кредиторов в срок не более десяти дней
со дня его назначения в соответствии с
требованиями, указанными в статье 11
Закона Республики Казахстан
"О банкротстве"
3
Помещение в десятидневный срок со дня
его назначения уполномоченным органом
в периодических печатных изданиях,
распространяемых на всей территории
Республики Казахстан и соответствующей
административно-территориальной
единице по месту нахождения должника,
получивших в установленном порядке
право официального опубликования
нормативных правовых актов, на
государственном и русском языках
публикацию о признании должника
банкротом и о порядке заявления
требований кредиторами
4
Уведомление работников банкрота о
предстоящем прекращении трудового
договора в соответствии с трудовым
законодательством Республики Казахстан
5
Уведомление всех членов комитета
кредиторов о месте и дате проведения
первого заседания комитета, которое
проводится в сроки, установленные

"Банкроттық туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабының 1-тармағында көрсетілген мерзімдерге сәйкес өткізілетін кредит берушілер комитетінің алғашқы отырысының уақыты мен орнын барлық кредиторлар комитетінің құрамын ескерту
6
Кредит берушілер комитетімен бекітілген келісімнің талаптарын орындау
7
Түгендеу жүргізу
8
Әдейі немесе жалған банкроттық белгілерін анықтаған жағдайда құқық қорғау органдарына хабарлау
9
"Банкроттық туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабында көрсетілген, оларды анықтаған немесе сот тәртібімен мүлікті қайтару туралы жағдайларда жасалған мәмiлелердi жарамсыз деп тануды талап ету
10
Борышкерді банкроттыққа жеткізген жауапты тұлғаларды (лауазымды тұлғаларды, борышкердің қатысушыларын (құрылтайшыларды) анықтау және сотқа шағымдану
11
Борышкер алдында берешегі бар тұлғаларға қатысты заңда белгіленген тәртіппен кредиторлардың талаптарын орындау үшін олардан өндіру
12
Кредиторлар талаптарының тізілімін жүргізу
13
Борышкерді банкрот деп тану және тарату туралы соттың шешімі заңды күшіне енген күннен төрт айдан кешіктірмей уәкілетті органға кредиторлар талаптарының тізілімін қарауға және бекіту үшін жолдау
14
Кредиторлар комитетімен бекітілген және уәкілетті органмен келісілген мүлікті сату жоспарына сәйкес сатуды жүргізу арқылы талаптарды ескере отырып, борышкердің мүлкін сатуды жүзеге асыру
15
Сатуды жүргізу туралы ақпараттық хабарландыруды жариялаудың тәртібін қадағалау
16
"Банкроттық туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 76-бабына сәйкес кредиторлармен есеп айырысуды жүргізу
17

пунктом 1 статьи 12 Закона Республики
Казахстан "О банкротстве"
6
Исполнение условий соглашения,
заключенного с комитетом кредиторов
7
Проведение инвентаризации
8
Сообщение информации в
правоохранительные органы в случаях
обнаружения признаков преднамеренного
и (или) ложного банкротства
9
Предъявление требований о признании
недействительными сделок, совершенных
должником при обстоятельствах,
указанных в статье 6 Закона Республики
Казахстан "О банкротстве", в случаях
их выявления либо о возврате имущества
в судебном порядке
10
Выявление лиц, ответственных за
доведение должника до банкротства
(должностные лица, участники
(учредители) должника), и обращение в
суд
11
Предъявление к лицам, имеющим
задолженность перед должником,
требований о взыскании этой
задолженности в установленном законом
порядке
12
Ведение реестра требований кредиторов
13
Передача реестра требований кредиторов
и результаты их рассмотрения для
утверждения в уполномоченный орган не
позднее четырех месяцев со дня
вступления в силу решения суда о
признании должника банкротом и его
ликвидации.
14
Осуществление продажи имущества
должника, включая права требования,
путем проведения торгов в соответствии
с планом продажи имущества,
согласованным с уполномоченным органом
и утвержденным комитетом кредиторов
15
Соблюдение порядка опубликования
информационного сообщения о проведении
торгов
16
Произведение расчетов с кредиторами в
соответствии со статьей 76 Закона
Республики Казахстан "О банкротстве"
17
Соблюдение срока проведения
конкурсного производства в
соответствии с требованиями

"Банкроттық туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 103-4-бабына талаптарына сәйкес конкурстық өндірісті жүргізу мерзімін қадағалау
18
"Банкроттық туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 72 және 76-баптарына сәйкес ұсынылған кредиторлар талаптарын мерзімінде қарау
19
Уәкілетті органның сұратуы бойынша конкурстық өндіріс бойынша ақпаратты табыс ету
20
Әкімшілік шығындар сметасында қарастырылған ақша қаражатын артық және мақсатсыз жұмсауды болдырмау
21
Қорытынды есепті дайындау және оны уәкiлеттi органға келісу үшін заңнамаларда белгіленген мерзімде (конкурстық өндірістің аяқталуына 30 жұмыс күнінен кешіктірмей) және нысанда ұсыну
22
Сот қорытынды есепті бекіткеннен кейін банкрот деп танылған кәсіпорынның банктік шоттарын жабуға, салық органына салық төлеуші куәлігінің және қосылған құн салығы бойынша есепке қою туралы куәліктің (олар бар болса) бланкілерін тапсыру
Уәкілетті органның лауазымды тұлғасы (-лары):
____________________     __________________  ________________________
(лауазымы)             (қолы)                   (Т.А.Ә)
____________________     __________________  ________________________
(лауазымы)             (қолы)                   (Т.А.Ә)
Конкурстық басқарушы:
__________________________________           _______________
(Т.А.Ә.)                               (қолы)
Тексеру парағының жасалған күні: "__"__________ 20 ж.

статьи 103-4 Закона Республики
Казахстан "О банкротстве"
18
Своевременное рассмотрение требований
кредиторов, заявленных в соответствии
со статьей 72 и 76 Закона Республики
Казахстан "О банкротстве"
19
Предоставление информации по
конкурсному производству по запросу
уполномоченного органа
20
Недопущение перерасхода либо
нецелевого использования денег,
предусмотренных сметой
административных расходов
21
Составление заключительного отчета и
предоставление его в уполномоченный
орган на согласование в установленные
законодательством сроки (не позднее
тридцати рабочих дней до момента
завершения конкурсного производства) и
форме
22
Закрытие банковского счета
предприятия, признанного банкротом,
сдача в налоговый орган
бланков, свидетельства
налогоплательщика и свидетельства о
постановке на учет по налогу на
добавленную стоимость (при их наличии)
Должностное (-ые) лицо (-а) уполномоченного органа:
___________________ _______________ ______________
(должность)        (подпись)       (Ф.И.О)
___________________ _______________ _______________
(должность)        (подпись)       (Ф.И.О)
Конкурсный управляющий:
____________________________________ _______________
(Ф.И.О.)                       (подпись)
Дата составления проверочного листа: "___" __________ 20__ г.