Спорт түрлері бойынша республикалық қоғамдық бiрлестiктердi аккредиттеуді өткізуге және аккредиттeу туралы куәлікті беруге арналған өтiнiштің нысанын және аккредиттeу туралы куәліктің нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрінің м.а. 2011 жылғы 29 қарашадағы № 02-02-18/222 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2011 жылы 26 желтоқсанда № 7349 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2014 жылғы 27 қарашадағы № 121 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Мәдениет және спорт министрінің 27.11.2014 № 121 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
«Дене шынықтыру және спорт туралы» Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 2 желтоқсандағы Заңының 23-бабының 14-1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 желтоқсандағы № 1288 қаулысымен бекітілген Спорт түрлері бойынша республикалық қоғамдық бiрлестiктердi аккредиттеу қағиданың 5-тармағының 1)-тармақшасына,
9 тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналар:
1) спорт түрлері бойынша республикалық қоғамдық бiрлестiктердi аккредиттеуді өткізуге және аккредиттeу туралы куәлікті беруге арналған өтiнiштің нысаны осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес;
2) спорт түрлері бойынша республикалық қоғамдық бiрлестiктердi аккредиттeу туралы куәліктің нысаны осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Дене шынықтыру және спорт саласындағы республикалық қоғамдық бiрлестiктердi аккредиттеу жөнiндегi нұсқаулықты бекiту туралы» Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөніндегі агенттігі төрағасының міндетін атқарушының 2004 жылғы 19 ақпандағы № 06-2-2/51 бұйрығы (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2004 жылғы 5 наурызда № 2730 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде 2004 ж., № 13-16, 917-құжат жарияланған);
2) «Дене шынықтыру және спорт саласындағы республикалық қоғамдық бірлестіктерді аккредиттеуден өткізу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөніндегі агенттігі төрағасының міндетін атқарушының 2004 жылғы 19 ақпандағы № 06-2-2/51 бұйрығының 1-тармағының 1)-тармақшасы (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2011 жылғы 29 наурызда № 6850 болып тіркелген, 2011 жылғы 30 сәуірдегі № 144-145 (26565-26566) «Казахстанская правда», 2011 жылғы 2 мамырдағы № 184-185 (26587) «Егемен Қазақстан» газеттерінде жарияланған).
2. Стратегиялық даму департаменті (Д.Ү.Қамзебаева) осы бұйрықты заңнамада белгіленген тәртіппен мемлекеттік тіркеуге Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне ұсынсын.

Об утверждении формы заявления на проведение аккредитации республиканского общественного объединения по видам спорта и выдачу свидетельства об аккредитации и формы свидетельства об аккредитации
Приказ и.о. Министра туризма и спорта Республики Казахстан от 29 ноября 2011 года № 02-02-18/222. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 декабря 2011 года № 7349. Утратил силу приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 27 ноября 2014 года № 121
Сноска. Утратил силу приказом Министра культуры и спорта РК от 27.11.2014 № 121 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 14-1) статьи 23 Закона Республики Казахстан от 2 декабря 1999 года "О физической культуре и спорте", подпунктом 1) пункта 5, пунктом 9 Правил аккредитации республиканских общественных объединений по видам спорта, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2003 года № 1288, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) форму заявления на проведение аккредитации республиканского общественного объединения по видам спорта и выдачу свидетельства об аккредитации согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) форму свидетельства об аккредитации республиканского общественного объединения по видам спорта согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Признать утратившими силу:
1) приказ и.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту от 19 февраля 2004 года № 06-2-2/51 "Об утверждении Инструкции по проведению аккредитации республиканских общественных объединений в области физической культуры и спорта" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 марта 2004 года № 2730, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2004 г., № 13-16, ст. 917);
2) подпункт 1) пункта 1 приказа и.о. Министра туризма и спорта Республики Казахстан от 12 января 2011 года № 02-02-18/2 "О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты по вопросам физической культуры и спорта" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 марта 2011 года № 6850, опубликованный в газетах "Казахстанская правда" от 30.04.2011 г., № 144-145 (26565-26566); "Егемен Қазақстан" от 2 мая 2011 года № 184-185 (26587).

3. Әкімшілік жұмыс департаменті (Ғ.Т. Әбілова) осы бұйрықтың:
1) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуден өткеннен кейін бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын;
2) Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің ресми интернет-ресурсында жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Туризм және спорт вице-министрі М.Е.Омаровқа жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің міндетін
атқарушы                                   Ә. Пірметов
Қазақстан Республикасы
Туризм және спорт министрінің
міндетін атқарушының
2011 жылғы 29 қарашадағы
№ 02-02-18/222 бұйрығына
1-қосымша
Нысан
Кiмге ____________________________________
_______________________________________
(дене шынықтыру және спорт жөнiндегi
__________________________________________
уәкiлеттi орган басшысының лауазымы,
__________________________________________
тегi, аты-жөнi)
Кiмнен ___________________________________
__________________________________________
(Республикалық қоғамдық бiрлестiк
___________________________________________
басшысының немесе өкiлiнiң тегi, аты-жөнi)
___________________________________________
(мекен-жайы, телефоны, электрондық поштасы)
Спорт түрлері бойынша республикалық қоғамдық бiрлестiктердi аккредиттеуді өткізуге және аккредиттeу туралы куәлікті беруге арналған
ӨТIНIШ
Сiзден_______________________________________________________________
(Республикалық қоғамдық бiрлестiктiң атауы)
____________________________________________________________________
аккредиттеуді өткізуді және аккредиттеу туралы куәлiк беруiңiздi сұраймын.
Өтiнiшке мынадай құжаттар қоса берiлдi:
1) бірлестіктің құрылтай құжаты мен заңды тұлға ретінде мемлекеттік тіркеу туралы куәлігінің көшірлемелері (шынайылығын тексеру үшін түпнұсқалар ұсынылған кезде) немесе олардың нотариалды расталған көшiрмелерi;
2) бірлестіктің Қазақстан Республикасы облыстарының жартысынан көбінің аумағында орналасқан филиалдарының ережесі мен оларды мемлекеттік тіркеу туралы куәлігінің көшірмелері (шынайылығын тексеру үшін түпнұсқалар ұсынылған кезде) немесе олардың нотариалды расталған көшiрмелерi;
3) спорт түрлері бойынша бағдарламаларды iске асыруға бiрлестiктiң қатысуы туралы ақпарат;
4) дене шынықтыру және спорт салаласындағы мамандануы бойынша жоғарғы кәсіби немесе орта кәсіби білімі бар бiлiкті кадрлардың бар екендігі туралы дипломдардың көшірмелері;

3. Департаменту стратегического развития (Камзебаева Д.У.) в установленном законодательством порядке представить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
4. Департаменту административной работы (Г. Абилова) обеспечить:
1) официальное опубликование в средствах массовой информации настоящего приказа после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
2) опубликование настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства туризма и спорта Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра туризма и спорта Омарова М.Е.
6. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. Министра                              А. Пирметов
Приложение 1
к приказу и.о. Министра туризма и спорта
Республики Казахстан
от 2 ноября 2011 года № 02-02-18/222
Форма
Кому ________________________________
(должность, фамилия, имя, очество руководителя
_____________________________________
уполномоченного органа
_____________________________________
по физической культуре и спорту)
_____________________________________
от ___________________________________
(фамилия, имя, отчество руководителя
или представителя
_____________________________________
Республиканского общественного
_____________________________________
объединения)
_____________________________________
(адрес, телефон, электронная почта)
Заявление
на проведение аккредитации республиканского общественного
объединения по видам спорта и выдачу свидетельства аккредитации
Прошу Вас провести аккредитацию и выдать свидетельство об аккредитации
_____________________________________________________________________
(наименование Республиканского
_____________________________________________________________________
общественного объединения)
К заявлению прилагаются следующие документы:
1) копии учредительного документа и свидетельства о государственной регистрации объединения в качестве юридического лица (при предоставлении оригиналов для сверки подлинности), или их нотариально заверенные копии;
2) копии положений и свидетельств о государственной регистрации филиалов объединения, расположенных на территории более половины областей Республики Казахстан (при предоставлении оригиналов для сверки подлинности), или их нотариально заверенные копии;
3) информация об участии объединения в реализации программ по видам спорта;
4) копия дипломов о наличии кадров с высшим профессиональным или средним профессиональным образованием по специализации в области физической культуры и спорта;

5) спорттық секциялар, клубтар, топтар саны және оларда осы спорт түрімен шұғылданатындар саны туралы ақпараттық анықтама.
М.О.  ___________ _____________________
(қолы)       (тегi, аты-жөнi)
«____» ___________ 20__ жыл
Өтiнiштiң түскен күнi "___" __________ 20 __ ж.
Тiркеу нөмiрi _______________________
_____________________________________
(жауапты тұлғаның қолы, тегi, аты-жөнi)
Қазақстан Республикасы
Туризм және спорт министрінің
міндетін атқарушының
2011 жылғы 29 қарашадағы
№ 02-02-18/222 бұйрығына
2 қосымша
Нысан
Елтаңба
Спорт түрлері бойынша республикалық қоғамдық бiрлестiктердi аккредиттeу туралы
КУӘЛIК
Заңды тұлғаның атауы
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Заңды мекен-жайы
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(дене шынықтыру және спорт саласындағы уәкілетті органның атауы)
_____________________________________________________________________
республикалық қоғамдық бiрлестiктiң Қазақстан Республикасының атынан ___________________________________________________тиiстi халықаралық
(спорт түрi)
ұйымдарға қатысушы болу______________________________________________
(Республикалық қоғамдық бiрлестiктiң атауы)
___________________мәртебесiн, құқықтары мен өкiлеттiктерiн растайды.
(20__ жылғы «___» __________ № ___________ бұйрық)
Куәлiк 20___жылғы «____» __________________ дейiн қолданылады.
Сериясы:                    №
Берiлген күнi:
Астана қ.

5) информационная справка о количестве спортивных секций, клубов, групп и количестве занимающихся в них по данному виду спорта.
МП ________________   __________________________
(подпись)         (фамилия, имя, отчество)
"____" ______________ 20__ год
Дата поступления заявления "____" ____________ 20__ г.
Регистрационный номер _____________________
_________________________________________________________
(подпись, фамилия, имя, отчество ответственного лица)
Приложение 2
к приказу и.о. Министра туризма и спорта
Республики Казахстан
от 2 ноября 2011 года № 02-02-18/222
Форма
Герб
СВИДЕТЕЛЬСТВО
об аккредитации республиканского общественного объединения
по видам спорта
Наименование юридического лица _____________________________________
____________________________________________________________________
Юридический адрес __________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование уполномоченного органа в области физической культуры
и спорта)
подтверждает статус, полномочия и права ____________________________
(наименование республиканского
_____________________________________ быть участником соответствующих
общественного объединения)
международных спортивных организаций от имени Республики Казахстан по
____________________________________________________________________.
(вид спорта)
(приказ № ______________ от "____" _________________ 20 __ года)
Свидетельство действительно до "____" _____________ 20__ года
Серия:            №
Дата выдачи:
г. Астана