"Астана қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 408/54-ІV шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 16 маусымдағы N 456/63-IV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2011 жылғы 15 шілдеде нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 685 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 6 маусымдағы № 26/4-V шешімімен
Ескерту. Шешімнің күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2012.06.06 № 26/4-V (қабылданған күнінен бастап күшіне енеді) шешімімен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 3-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Астана қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 408/54-ІV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде 2010 жылдың 30 желтоқсанында № 660 тіркелді, "Астана ақшамы" газетінің 2011 жылғы 13 қаңтардағы № 3, 4 нөмірінде, "Вечерняя Астана" газетінің 2011 жылғы 13 қаңтардағы № 5 нөмірінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1)-тармақшадағы "249 524 071,8" деген сандар "252 747 755,8" деген сандармен ауыстырылсын;
"72 552 309,0" деген сандар "73 532 309,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"8 528 613,0" деген сандар "10 760 505,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"167 853 633,0" деген сандар "167 865 425,0" деген сандармен ауыстырылсын;
2)-тармақшадағы "256 738 119,3" деген сандар "254 075 758,3" деген сандармен ауыстырылсын;
4)-тармақшадағы "2 450 360,0" деген сандар "8 336 405,0" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 6-тармақтағы "1 435 875,0" деген сандар "1 179 174,0" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімнің 146912-қосымшалары осы шешімге 12345-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы                       С. Хамхоев
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                       В. Редкокашин
КЕЛІСІЛДІ
"Астана қаласының
Экономика және бюджеттік жоспарлау
басқармасы" ММ (ЭжБЖБ) бастығы             Ж. Нұрпейісов
Астана қаласы мәслихатының
2011 жылғы 16 маусымдағы
№ 456/63-IV шешіміне 1-қосымша
Астана қаласы мәслихатының
2010 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 408/54-IV шешіміне
1-қосымша
Астана қаласының 2011 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 13 декабря 2010 года № 408/54-IV "О бюджете города Астаны на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Астаны от 16 июня 2011 года № 456/63-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 15 июля 2011 года № 685. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 6 июня 2012 года № 26/4-V
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 06.06.2012 № 26/4-V
В соответствии с пунктом 3 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 13 декабря 2010 года № 408/54-IV "О бюджете города Астаны на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2010 года за № 660, опубликовано в газетах "Астана акшамы" от 13 января 2011 года № 3,4 "Вечерняя Астана" от 13 января 2011 года № 5) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "249 524 071,8" заменить цифрами "252 747 755,8";
цифры "72 552 309,0" заменить цифрами "73 532 309,0";
цифры "8 528 613,0" заменить цифрами "10 760 505,0";
цифры "167 853 633,0" заменить цифрами "167 865 425,0";
в подпункте 2) цифры "256 738 119,3" заменить цифрами "254 075 758,3";
в подпункте 4) цифры "2 450 360,0" заменить цифрами "8 336 405,0";
2) в пункте 6 цифры "1 435 875,0" заменить цифрами "1 179 174,0"
2. Приложения 1, 4, 6, 9, 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12345 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    С. Хамхоев
Секретарь
маслихата города Астаны                    В. Редкокашин
СОГЛАСОВАНО
Начальник
ГУ "Управление экономики и
бюджетного планирования города Астаны"
(УЭ и БП)                                  Ж. Нурпиисов
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 16 июня 2011 года № 456/63-IV
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 13 декабря 2010 года № 408/54-IV
Бюджет города Астаны на 2011 год
Категория
Сумма
тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы