"Астана қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 408/54-ІV шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 18 қарашадағы № 508/73-IV шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2011 жылғы 1 желтоқсанда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 700 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 6 маусымдағы № 26/4-V шешімімен
Ескерту. Шешімнің күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2012.06.06 № 26/4-V (қабылданған күнінен бастап күшіне енеді) шешімімен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Астана қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 408/54-ІV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде 2010 жылдың 30 желтоқсанында № 660 тіркелді, "Астана ақшамы" газетінің 2011 жылғы 13 қаңтардағы № 3, 4 нөмірінде, "Вечерняя Астана" газетінің 2011 жылғы 13 қаңтардағы № 5 нөмірінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1. 1-тармақта:
1) тармақшадағы "320 700 776,0" деген сандар "324 878 576,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"74 528 982,0" деген сандар "78 384 598,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"760 988,0" деген сандар "905 372,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"10 770 505,0" деген сандар "10 948 305,0" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "269 257 817,5" деген сандар "272 760 244,5" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "61 107 366,0" деген сандар "61 147 416,0" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "(-9 027 439,5)" деген сандар "(-8 392 116,5)" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "9 027 439,5" деген сандар "8 392 116,5" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 6 тармақта "1 179 174,0" деген сандар "792 174,0" деген сандармен ауыстырылсын;
2. Аталған шешімнің 16912-қосымшалары осы шешімге 1234-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы                       А. Ким
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                       Е. Оспанов
КЕЛІСІЛДІ
"Астана қаласының
Экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы" ММ
(ЭжБЖБ) бастығы                            Ж.Ғ. Нұрпейісов
2011 жылғы 18 қараша
Астана қаласы мәслихатының
2011 жылғы 18 қарашадағы
№ 508/73-IV шешіміне
1-қосымша
Астана қаласы мәслихатының
2010 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 408/54-IV шешіміне
1-қосымша
Астана қаласының 2011 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 13 декабря 2010 года № 408/54-IV "О бюджете города Астаны на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Астаны от 18 ноября 2011 года № 508/73-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 1 декабря 2011 года № 700. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 6 июня 2012 года № 26/4-V
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 06.06.2012 № 26/4-V
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и со статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 13 декабря 2010 года № 408/54-IV «О бюджете города Астаны на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2010 года за № 660, опубликовано в газетах «Астана акшамы» от 13 января 2011 года № 3, 4 «Вечерняя Астана» от 13 января 2011 года № 5) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «320 700 776,0» заменить цифрами «324 878 576,0»;
цифры «74 528 982,0» заменить цифрами «78 384 598,0»;
цифры «760 988,0» заменить цифрами «905 372,0»;
цифры «10 770 505,0» заменить цифрами «10 948 305,0»;
в подпункте 2) цифры «269 257 817,5» заменить цифрами «272 760 244,5»;
в подпункте 4) цифры «61 107 366,0» заменить цифрами «61 147 416,0»;
в подпункте 5) цифры «(-9 027 439,5)» заменить цифрами «(-8 392 116,5)»;
в подпункте 6) цифры «9 027 439,5» заменить цифрами «8 392 116,5»;
2) в пункте 6 цифры «1 179 174,0» заменить цифрами «792 174,0»;
2. Приложения 16912 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    А. Ким
Секретарь
маслихата города Астаны                    Е. Оспанов
СОГЛАСОВАНО
Начальник
ГУ «Управление экономики и
бюджетного планирования города Астаны»
(УЭ и БП)                                  Ж.Г. Нурпиисов
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 18 ноября 2011 года № 508/73-IV
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 13 декабря 2010 года № 408/54-IV
Бюджет города Астаны на 2011 год
Категория
Сумма
тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы