Қосымша дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету туралы
Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 521/75-IV шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2011 жылғы 30 желтоқсанда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 707 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2017 жылғы 20 шілдедегі № 170/21-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 20.07.2017 № 170/21-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Кодексінің 9-бабы 1-тармағының 5) тармақшасын басшылыққа ала отырып, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Азаматтардың жекелеген санаттары жергілікті бюджет қаражаты
есебінен амбулаторлық деңгейде тегін дәрі-дәрмекпен қамтамасыз етілсін:
1) "Колистиметат" препараты, муковисцидоз ауруын емдеу үшін ингаляция ерітіндісін жасауға арналған мөлшеріндегі ұнтақ;
2) Алынып тасталды - Астана қаласы мәслихатының 23.09.2014 № 282/40-V (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3) "Бозентан" препараты, бастапқы өкпе гипертензиясы ауруын емдеуге арналған мөлшеріндегі таблетка;
4) "Леветирацетам" препараты, эпилепсия ауруын емдеуге арналған мөлшеріндегі таблеткалар;
5) Алынып тасталды - Астана қаласы мәслихатының 23.09.2014 № 282/40-V (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6) Драве синдромы ауруына арналған "Стирипентол" препараты, капсула;
7) Қалқанша безінің медуллярлы ісігі ауруына арналған "Вандетаниб" препараты, таблеткалар;
8) "Инфликсимаб" препараты, көктамыр ішіне енгізілетін ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, 100 мг, "Бехтерев ауруына" арналған "Адалимумаб" инъекцияға арналған 40 мг/0,8 мл ерітінді;
9) Муковисцидоз ауруына арналған "Тобрамицин" препараты, капсулаларда ингаляцияға арналған 28 мг ұнтақ.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Астана қаласы мәслихатының 23.09.2014 № 282/40-V (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 11.12.2015 № 433/61-V (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 09.09.2016 № 46/8-VI (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы
А.Ким
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
Ж.Нұркенов
КЕЛІСІЛДІ
"Астана қаласының Денсаулық
сақтау басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің (ДСБ) бастығы
А.Сегізбаев
2011 жылғы 18 қараша

О дополнительном лекарственном обеспечении
Решение маслихата города Астаны от 7 декабря 2011 года № 521/75-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 30 декабря 2011 года № 707. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 20 июля 2017 года №170/21-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата г. Астаны от 20.07.2017 №170/21-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Руководствуясь подпунктом 5) пункта 1 статьи 9 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Предоставить отдельным категориям граждан бесплатное лекарственное обеспечение на амбулаторном уровне за счет средств местного бюджета:
1) препарат "Колистиметат", порошок для приготовления раствора для ингаляций, на заболевание муковисцидоз;
2) исключен решением маслихата города Астаны от 23.09.2014 № 282/40-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
3) препарат "Бозентан", таблетки, на заболевание первичной легочной гипертензии;
4) препарат "Леветирацетам", таблетки, на заболевание эпилепсия;
5) исключен решением маслихата города Астаны от 23.09.2014 № 282/40-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования);
6) препарат "Стирипентол", капсула, на заболевание Синдром Драве;
7) препарат "Вандетаниб", таблетки, на заболевание Медуллярный рак щитовидной железы;
8) препараты "Инфликсимаб", порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для приготовления раствора для внутривенного введения 100 мг, "Адалимумаб", раствор для инъекций 40 мг/0,8 мл на заболевание болезнь Бехтерева;
9) препарат "Тобрамицин", порошок для ингаляций в капсулах 28 мг, на заболевание Муковисцидоз.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Астаны от 23.09.2014 № 282/40-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 11.12.2015 № 433/61-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 09.09.2016 № 46/8-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
А. Ким
Секретарь маслихата
города Астаны
Ж. Нуркенов
СОГЛАСОВАНО
Начальник Государственного
учреждения "Управление
здравоохранения города Астаны" (УЗ)
А. Сегизбаева