Астана қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы
Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 518/75-IV шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2011 жылғы 30 желтоқсанда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 708 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2013 жылғы 30 мамырдағы № 139/16-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 30.05.2013 №  139/16-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 123-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 294 873 345,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 93 450 304,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4 841 120,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 10 275 302,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 186 306 619,0 мың теңге;
2) шығындар – 284 471 248,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – (-1 563 936,0) мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 563 936,0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо –  22 395 538,3 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 22 395 538,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-10 429 506,2) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 10 429 506,2 мың теңге;
7) қарыздар түсімі – 5 841 300,0 мың теңге;
8) жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы қарызын өтеу - (-7 054 312,9) мың теңге;
9) Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11 642 519,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Астана қаласы мәслихатының 2012.03.28 № 8/2-V (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.08.31 61/8-V (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.11.21 81/10-V (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.12.12 106/12-IV (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. "2012-2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес тиісті бюджеттің кірісіне төмендегілер есепке алынатындығы назарға алынсын:
бірыңғай бюджеттік сыныптаманың кіріс сыныптамасының "Пайдалы қазбаларды алуға арналған салық" коды бойынша – жер қойнауын пайдаланушылардың роялти бойынша берешегі, сондай-ақ жер қойнауын пайдалануға арналған өзара шарт бойынша салық тәртібі тұрақтылығының кепілдіктерін сақтайтын роялти;
бірыңғай бюджеттік сыныптаманың кіріс сыныптамасының "Әлеуметтік салық" коды бойынша – бұған дейін Зейнетақы қорына, Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталыққа, Міндетті медициналық сақтандыру қорына, Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына, Жұмыспен қамтуға жәрдемдесу қорына аударылған жарналар бойынша берешек, сондай-ақ, бұған дейін Жол қорына түскен автомобиль жолдарын пайдаланушылардың аударымы;
Сонымен қатар, қызметін салық тәртібі тұрақтылығының кепілдігін қарастыратын жер қойнауын пайдалануға арналған өзара шарт бойынша жүзеге асыратын салық төлеушілер жоғарыда аталған аударымдарды немесе "Міндетті әлеуметтік сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес есептелген Әлеуметтік сақтандырудың мемлекеттік қорына аударылатын аударым сомасына әлеуметтік салықты азайтады;
"Өндірушілер көтерме түрде іске асыратын меншікті өндірілген бензин (авиациялықтан басқа)" коды бойынша - бұған дейін Жол қорына түскен бензиннен алынатын алым бойынша берешек;
"Өндірушілер көтерме түрде іске асыратын меншікті өндірілген дизельді отын" коды бойынша – бұған дейін Жол қорына түскен дизельді отын алымы бойынша берешек.

О бюджете города Астаны на 2012-2014 годы
Решение маслихата города Астаны от 7 декабря 2011 года № 518/75-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 30 декабря 2011 года № 708. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 30 мая 2013 года № 139/16-V
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 30.05.2013 № 139/16-V.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Астаны на 2012-2014 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 294 873 345,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 93 450 304,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 841 120,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10 275 302,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 186 306 619,0 тысяч тенге;
2) затраты – 284 471 248,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – (-1 563 936,0) тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1 563 936,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 22 395 538,3 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 22 395 538,3 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-10 429 506,2) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 429 506,2 тысяч тенге;
7) поступление займов – 5 841 300,0 тысяч тенге;
8) погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом - (-7 054 312,9) тысяч тенге;
9) используемые остатки бюджетных средств – 11 642 519,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Астаны от 28.03.2012 № 8/2-V (вводится в действие с 01.01.2012); от 31.08.2012 № 61/8-V (вводится в действие с 01.01.2012); от 21.11.2012 № 81/10-V (вводится в действие с 01.01.2012); от 12.12.2012 № 106/12-V (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Принять к сведению, что в соответствии с Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2012 - 2014 годы» в доход соответствующего бюджета зачисляются:
по коду «Налог на добычу полезных ископаемых» классификации доходов единой бюджетной классификации – задолженность недропользователей по роялти, а также роялти по контрактам на недропользование, в которых сохраняются гарантии стабильности налогового режима;
по коду «Социальный налог» классификации доходов единой бюджетной классификации – задолженность по взносам, ранее перечислявшимся в Пенсионный фонд, Государственный центр по выплате пенсий, Фонд обязательного медицинского страхования, Фонд государственного социального страхования, Фонд содействия занятости, а также отчисления пользователей автомобильных дорог, ранее поступавшие в Дорожный фонд;
При этом налогоплательщики, осуществляющие деятельность по контрактам на недропользование, в которых сохраняются гарантии стабильности налогового режима, уменьшают вышеуказанные отчисления или социальный налог на сумму отчислений в Государственный фонд социального страхования, исчисленную в соответствии с Законом Республики Казахстан «Об обязательном социальном страховании»;
по коду «Бензин (за исключением авиационного) собственного производства, реализуемый производителями оптом» – задолженность по сбору с бензина, ранее поступавшему в Дорожный фонд;
по коду «Дизельное топливо собственного производства, реализуемое производителями оптом» – задолженность по сбору дизельного топлива, ранее поступавшему в Дорожный фонд.

3. 1998 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша құрылған теріс сальдо жұмыс берушілердің қызметкерге уақытша еңбекке қабілетсіздігі бойынша төлеген жәрдемақыларының, бала туғанда, жерлеуге Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан төленетін соманың аталған қорға аударылған аударымның есептелген сомасынан артуы нәтижесінде ай сайын жалақы қорынан 4 пайыз мөлшерінде әлеуметтік салық төлемақысы есебінен есептелінеді.
4. "2012 - 2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес 2012 жылдың 1 қаңтарынан:
1) жалақының ең төмен мөлшері – 17 439 теңге;
2) мемлекеттік базалық зейнетақылық төлем мөлшері – 8 720 теңге;
3) зейнетақының ең төмен мөлшері – 17 491 теңге;
4) жәрдемақылар мен басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтар мен басқа төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 1 618 теңге;
5) базалық әлеуметтік төлем мөлшерін есептеу үшін күнкөріс минимумының шамасы – 17 439 теңге;
6) 2012 жылдың 1 қаңтарынан әскери қызметкерлерге (шұғыл қызметтің әскери қызметшілерінен басқа) және құқық қорғау органдарының қызметкерлеріне тұрғын үйді ұстауға және коммуналдық қызмет көрсету шығындарын төлеу үшін ақшалай өтемақының айлық мөлшері 3 739 теңге сомасында бекітілгенін есепке алу қажет.
5. Астана қаласының 2012 жылға арналған бюджетіне республикалық бюджеттен 18 309 850 мың теңге сомасында бюджеттік субвенциялар қарастырылды.
6. Астана қаласының жергілікті атқарушы органының 2012 жылға арналған резерві 1 206 375,0 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
Ескерту. 6-тармаққа өзгеріс енгізілді - Астана қаласы мәслихатының 2012.11.21 81/10-V (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 4-қосымшаға сәйкес бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын құруға немесе ұлғайтуға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлумен Астана қаласының 2012 жылға арналған бюджетінің бюджеттік даму бағдарламалар тізбесі бекітілсін.
8. 5-қосымшаға сәйкес Астана қаласының 2012 жылға арналған бюджетін атқару процесінде секвестрге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі бекітілсін.
9. 678-қосымшаларға сәйкес Астана қаласының "Алматы" ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
10. 91011-қосымшаларға сәйкес Астана қаласының "Есіл" ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
11. 121314-қосымшаларға сәйкес Астана қаласының "Сарыарқа" ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.

3. Отрицательное сальдо, образовавшееся, по состоянию на 31 декабря 1998 года, в результате превышения сумм начисленных работодателями пособий по временной нетрудоспособности, беременности и родам, при рождении ребенка, на погребение, выплачивавшихся из Фонда государственного социального страхования, над начисленной суммой отчислений в указанный фонд, ежемесячно засчитывается в счет уплаты социального налога в пределах 4 процентов от фонда заработной платы.
4. Принять к сведению, что в соответствии с Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2012 - 2014 годы» с 1 января 2012 года установлены:
1) минимальный размер заработной платы – 17 439 тенге;
2) размер государственной базовой пенсионной выплаты – 8 720 тенге;
3) минимальный размер пенсии – 17 491 тенге;
4) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 1 618 тенге;
5) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 17 439 тенге;
6) установлено с 1 января 2012 года месячный размер денежной компенсации на содержание жилища и оплату коммунальных услуг в сумме 3 739 тенге военнослужащим (кроме военнослужащих срочной службы) и сотрудникам правоохранительных органов.
5. Бюджету города Астаны на 2012 год предусмотрены бюджетные субвенции из республиканского бюджета в сумме 18 309 850 тысяч тенге.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Астаны на 2012 год в размере 1 206 375,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решением маслихата города Астаны от 21.11.2012 № 81/10-V (вводится в действие с 01.01.2012).
7. Утвердить перечень бюджетных программ развития бюджета города Астаны на 2012 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц, согласно приложению 4.
8. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Астаны на 2012 год, согласно приложению 5.
9. Утвердить перечень бюджетных программ района «Алматы» города Астаны на 2012 -2014 годы согласно приложениям 678.
10. Утвердить перечень бюджетных программ района «Есиль» города Астаны на 2012 -2014 годы согласно приложениям 91011.
11. Утвердить перечень бюджетных программ района «Сарыарка» города Астаны на 2012- 2014 годы согласно приложениям 121314.

12. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енеді.
Астана қаласы
мәслихаты сессиясының төрағасы             А. Ким
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                       Ж. Нұркенов
КЕЛІСІЛДІ
"Астана қаласының
Экономика және бюджеттік жоспарлау
басқармасы" (ЭжБЖБ) ММ                     Ж. Нұрпейісов
Астана қаласы мәслихатының
2011 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 518/75-IV шешіміне
1-қосымша
Астана қаласының 2012 жылға арналған бюджеті

12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    А. Ким
Секретарь
маслихата города Астан                     Ж. Нуркенов
СОГЛАСОВАНО
Начальник
ГУ «Управление экономики и
бюджетного планирования города Астаны»
(УЭ и БП)                                 Ж. Нурпиисов
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 7 декабря 2011 года № 518/75-IV
Бюджет города Астаны на 2012 год

5 737 751,0
4
123
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
2 913 956,0
025
Республикалық бюджеттен берiлетiн нысаналы трансферттер есебiнен жалпы үлгiдегi, арнайы (түзету), дарынды балалар үшiн мамандандырылған, жетiм балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшiн балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттiк жасқа толмағандарды бейiмдеу орталықтары тәрбиешiлерiне бiлiктiлiк санаты үшiн қосымша ақының мөлшерiн ұлғайту
22 684,0
041
Мектепке дейiнгi бiлiм беру ұйымдарында мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын iске асыруға
2 801 111,0
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
10 629,0
006
Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
10 629,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
487 189,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
159 011,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
260 851,0
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
67 327,0
4
359
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 160 448,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 160 448,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
18 961 137,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
141 271,0
003
Жалпы білім беру
11 423 431,0
004
Арнаулы бiлiм беру бағдарламалары бойынша жалпы бiлiм беру
158 268,0
005
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
164 044,0
006
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
6 231,0
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
441 038,0
008
Балаларға қосымша білім беру
1 038 844,0
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
46 288,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 140,0
013
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
40 531,0
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектерді оңалту және әлеуметтік бейімдеу
35 749,0
019
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттiк бiлiм беру мекемелерiне жұмыстағы жоғары көрсеткiштерi үшiн гранттарды табыс ету

5 737 751,0
4
123
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
2 913 956,0
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов:
общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
22 684,0
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2 801 111,0
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
10 629,0
006
Повышение квалификации и переподготовка кадров
10 629,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
487 189,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
159 011,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
260 851,0
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
67 327,0
359
Управление туризма, физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
1 160 448,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 160 448,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
18 961 137,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
141 271,0
003
Общеобразовательное обучение
11 423 431,0
004
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
158 268,0
005
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
164 044,0
006
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования города республиканского значения, столицы
6 231,0
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
441 038,0
008
Дополнительное образование для детей
1 038 844,0
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
46 288,0
011
Капитальные расходы государственного органа
3 140,0
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
40 531,0
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
35 749,0
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования города, республиканского значения, столицы за высокие показатели работы

13 951,0
021
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
92 440,0
024
Техникалық және кәсіби білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 384 105,0
026
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
4 800,0
029
Әдістемелік жұмыс
48 077,0
030
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
75 000,0
032
Өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеу
48 777,0
038
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
998 434,0
039
Бастауыш, негiзгi орта, жалпыға бiрдей орта бiлiм беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгiдегi, арнайы (түзету); жетiм балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердiң, мектеп-интернаттарының мұғалiмдерiне бiлiктiлiк санаты үшiн қосымша ақы мөлшерiн республикалық бюджеттен берiлетiн трансферттер есебiнен ұлғайту
298 259,0
063
Республикалық бюджеттен  берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
9 833,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерiнiң және ұйымдарының күрделi шығыстары
1 053 626,0
086
Астана қаласының Оқушылар сарайының құрылымындағы балалар мен жасөспірімдерге арналған Ұлттық интерактивті паркті жарақтандыру
435 000,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы
9 692 840,6
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
9 692 840,6
374
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Тұрғын үй басқармасы
157 267,0
075
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде М. Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университетіне арналған Л.Н. Гумилев атындағы ЕҰУ жатақханасының және Назарбаев Зияткерлік мектептерінің құрылыстарына жер учаскелерін алу
157 267,0
05
Денсаулық сақтау
31 768 844,3
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
21 437 358,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
113 336,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және препараттарды өндіру

13 951,0
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
92 440,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2 384 105,0
026
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
4 800,0
029
Методическая работа
48 077,0
030
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
75 000,0
032
Установление доплаты за организацию производственного  обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
48 777,0
038
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
998 434,0
039
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты:
(общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
298 259,0
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
9 833,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 053 626,0
086
Оснащение Национального интерактивного парка для детей и юношества в структуре Дворца школьников города Астаны
435 000,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
9 692 840,6
037
Строительство и реконструкция объектов образования
9 692 840,6
374
Управление жилья города республиканского значения, столицы
157 267,0
075
Изъятие земельных участков под строительство общежития Евразийского национального университета им. Гумилева для филиала МГУ им. Ломоносова и Назарбаев Интеллектуальных школ за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
157 267,0
05
Здравоохранение
31 768 844,3
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
21 437 358,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
113 336,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения

709 101,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
239 934,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
160 924,0
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
235 035,0
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, жүйкесінің бұзылуынан және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 402 332,0
010
Республикалық бюджеттен қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
7 272 298,0
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
2 066 450,0
012
Қазақстан Республикасының «Саламатты Қазақстан» Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2013 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде бас бостандығынан айыру орындарында жазасын өтеп жатқан және босатылған адамдардың арасында АИТВ-жұқпасының алдын алуға арналған әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру
713,0
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
144 398,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
1 236 590,0
016
Елді мекен шегінен тыс жерлерде емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
2 266,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 024,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
48 169,0
019
Туберкулезбен ауыратындарды туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
163 993,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
111 151,0
021
Онкологиялық науқастарды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
67 142,0
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
210 938,0
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету
296 655,0
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
841 708,0
028
Жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін ұстау
16 684,0
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
63 680,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
2 952,0
033
Денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 064 659,0
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету

709 101,0
006
Услуги по охране материнства и детства
239 934,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
160 924,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
235 035,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 402 332,0
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
7 272 298,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
2 066 450,0
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы «Саламатты Қазақстан» на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
713,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
144 398,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 236 590,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
2 266,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 024,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
48 169,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
163 993,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
111 151,0
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
67 142,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
210 938,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
296 655,0
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
841 708,0
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
16 684,0
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
63 680,0
030
Капитальные расходы государственных организаций здравоохранения
2 952,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 064 659,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда

25 543,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда, дәрілік заттармен қамтамасыз ету
335 018,0
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде қатерлі ісік ауруларымен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
2 604 665,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
10 530,0
028
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен «Саламатты Қазақстан» 2011-2015 жылдарға арналған Мемлекеттік бағдарлама аясындағы іс-шараларды іске асыру
10 530,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы
10 320 956,3
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
10 320 956,3
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
6 348 938,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл  (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
139 179,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
139 179,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
5 349 930,0
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер үшін
176 682,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
437 879,0
003
Еңбекпен қамту бағдарламасы
498 577,0
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
21 095,0
007
Тұрғын үй көмегі
162 536,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
1 721 533,0
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
261 695,0
012
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
27 804,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 165,0
015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
234 035,0
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
124 812,0
019
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты үкіметтік емес секторларға орналастыру
19 316,0
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
359 481,0
021
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

25 543,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
335 018,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
2 604 665,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
10 530,0
028
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы «Саламатты Қазақстан» на 2011-2015 годы за счет трансфертов из республиканского бюджета
10 530,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
10 320 956,3
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
10 320 956,3
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
6 348 938,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
139 179,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
139 179,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
5 349 930,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
176 682,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
437 879,0
003
Программа занятости
498 577,0
006
Государственная адресная социальная помощь
21 095,0
007
Оказание жилищной помощи
162 536,0
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 721 533,0
009
Социальная поддержка инвалидов
261 695,0
012
Государственные пособия на детей до 18 лет
27 804,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 165,0
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
234 035,0
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
124 812,0
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
19 316,0
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
359 481,0
021
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей инвалидов в реабилитационных центрах

95 645,0
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
5 000,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 275,0
007
Индустриялық-инновациялық даму стратегиясын іске асыру
6 337,0
017
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
990 101,0
018
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
126 293,0
019
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдау
16 450,0
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
949 827,0
020
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
949 827,0
372
"Астана – жаңа қала" арнайы экономикалық аймағын әкімшілендіру басқармасы
813 425,6
001
Халықаралық деңгейде жаңа астана ретінде Астана  қаласын имиджін арттыру мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70 967,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
749,0
004
Астана қаласының инновация қызметінің дамуын қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
741 709,6
14
Борышқа қызмет көрсету
555,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
555,0
018
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
555,0
15
Трансферттер
5 917 264,6
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
5 917 264,6
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
3 794 606,6
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 022 658,0
029
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда, жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге  берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
100 000,0
III. Таза бюджеттік кредит беру
-1 563 936,0
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1 563 936,0
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1 563 936,0
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
1 563 936,0
IV. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
22 395 538,3
Қаржы активтерін сатып алу
22 395 538,3
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
15 837 000,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы

95 645,0
003
Поддержка предпринимательской деятельности
5 000,0
004
Капитальные расходы государственного органа
5 275,0
007
Реализация Стратегии индустриально-инновационного развития
6 337,0
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса до 2020 года»
990 101,0
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса до 2020 года»
126 293,0
019
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса до 2020 года»
16 450,0
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
949 827,0
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
949 827,0
372
Управление по администрированию специальной экономической зоны "Астана-новый город"
813 425,6
372
001
Услуги по реализации государственной политики по обеспечению устойчивого роста конкурентоспособности и повышению имиджа города Астаны как новой столицы на международном уровне
70 967,0
003
Капитальные расходы государственного органа
749,0
004
Услуги по обеспечению развития инновационной деятельности города Астаны
741 709,6
14
Обслуживание долга
555,0
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
555,0
018
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
555,0
15
Трансферты
5 917 264,6
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
5 917 264,6
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
3 794 606,6
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
2 022 658,0
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения
100 000,0
III. Чистое бюджетное кредитование
-1 563 936,0
5
Погашение бюджетных кредитов
1 563 936,0
01
Погашение бюджетных кредитов
1 563 936,0
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
1 563 936,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
22 395 538,3
Приобретение финансовых активов
22 395 538,3
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
15 837 000,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы

002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
13
Өзгелер
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
012
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру және (немесе) ұлғайту
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
020
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
372
"Астана – жаңа қала" арнайы экономикалық аймағын әкімшілендіру басқармасы

002
Развитие транспортной инфраструктуры
13
Прочие
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
012
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
372
Управление по администрированию специальной экономической зоны "Астана-новый город"

065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру және (немесе) ұлғайту
Астана қаласы мәслихатының хатшысы         С. Есілов
Астана қаласы мәслихатының
2011 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 518/75-IV шешіміне
5-қосымша
Астана қаласының 2012 жылға арналған бюджетінің орындалу
процесінде секвестрге жатпайтын жергілікті бюджеттік
бағдарламалар тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Арнайы білім беру бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
Білім берудің мамандандырылған ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
Жергiлiктi денсаулық сақтау ұйымдары үшiн қан, оның құрамдас бөліктері мен препараттарын өндiру
Салауатты өмір салтын насихаттау
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан, соның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолданылуымен байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, миастениямен ауыратын науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда, дәрілік заттармен қамтамасыз ету
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы               Ж. Нұркенов
Астана қаласы мәслихатының
2011 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 518/75-IV шешіміне
6-қосымша
2012 жылға арналған Астана қаласының "Алматы" ауданының бюджеттік бағдарламаларының тізімі

065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Секретарь маслихата города Астаны          С. Есилов
Приложение 5
к решению маслихата города Астаны
от 7 декабря 2011 года № 518/75-IV
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру
в процессе исполнения бюджета города Астаны на 2012 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
Здравоохранение
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
Пропаганда здорового образа жизни
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
Обеспечение лекарственными препаратами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
Секретарь маслихата города Астаны          Ж. Нуркенов
Приложение 6
к решению маслихата города Астаны
от 7 декабря 2011 года № 518/75-IV
Перечень бюджетных программ района "Алматы" города
Астаны на 2012 год