Ақмола облысының мектепке дейінгі білім ұйымдарында 2011 жылға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысының көлемін және ата-аналар төлемінің ең жоғарғы мөлшерін белгілеу туралы
Ақмола облысы әкімінің 2011 жылғы 4 сәуірдегі № 5 шешімі. Ақмола облысының Әділет басқармасында 2011 жылғы 5 мамырда № 3390 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы әкімі аппаратының 2013 жылғы 11 маусымдағы № 1.5-13/8492 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы әкімі аппаратының 11.06.2013 № 1.5-13/8492 хатымен).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Балаларды мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамтамасыз ету жөніндегі 2010-2014 жылдарға арналған «Балапан» бағдарламасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 мамырдағы № 488 қаулысына сәйкес облыс әкімі ШЕШТІ:
1. Қосымшаға сәйкес Ақмола облысының мектепке дейінгі білім ұйымдарында 2011 жылға арналған бір балаға есептелінген мемлекеттік білім беру тапсырысының көлемі және мемлекеттік білім беру тапсырысы бойынша қызметтерді алатын балалар үшін ата-аналар төлемінің ең жоғарғы мөлшері белгіленсін.
2. Аудандардың және Көкшетау, Степногорск қалаларының әкімдері осы шешімді орындау бойынша тиісті шаралар қабылдасын.
3. Ақмола облысы әкімінің осы шешімінің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.Қ.Қайнарбековке жүктелсін.
4. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған құқықтық қатынастарға тарайды.
5. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С.Дьяченко
Ақмола облысы әкімінің
2011 жылғы 4 сәуірдегі
№ 5 шешіміне қосымша
Ақмола облысының мектепке дейінгі ұйымдарында 2011 жылға
арналған бір балаға есептелінген мемлекеттік білім беру
тапсырысының көлемі және мемлекеттік білім беру
тапсырысы бойынша қызметтерді алатын балалар үшін
ата-аналар төлемінің ең жоғарғы мөлшері

Об установлении размера государственного образовательного заказа и размера максимальной родительской платы в дошкольных организациях Акмолинской области на 2011 год
Решение акима Акмолинской области от 4 апреля 2011 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 мая 2011 года № 3390. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Акмолинской области от 11 июня 2013 года № 1.5-13/8492)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Акмолинской области от 11.06.2013 № 1.5-13/8492).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2010 года № 488 «Об утверждении программы по обеспечению детей дошкольным воспитанием и обучением «Балапан» на 2010-2014 годы» аким области РЕШИЛ:
1. Установить размер государственного образовательного заказа в расчете на одного ребенка и размер максимальной родительской платы для детей, получающих услуги по государственному образовательному заказу в дошкольных организациях Акмолинской области на 2011 год согласно приложению.
2. Акимам районов, городов Кокшетау и Степногорска принять соответствующие меры по исполнению настоящего решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения акима Акмолинской области возложить на заместителя акима области Кайнарбекова А.К.
4. Настоящее решение распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2011 года.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области                                   С.Дьяченко
Приложение к решению
акима Акмолинской области
от 4 апреля 2011 года № 5
Размер государственного образовательного заказа
в расчете на одного ребенка и размер максимальной
родительской платы для детей, получающих услуги по
государственному образовательному заказу в дошкольных
организациях Акмолинской области на 2011 год