Мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2011 жылғы 19 қазандағы № А-9/389 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 30 қарашада № 3411 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 3 маусымдағы № А-5/225 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 03.06.2013 № А-5/225 қаулысымен.
«Әкімшілік рәсімдер туралы» 2000 жылғы 27 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 9-1 бабы 4-тармағына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
«Жануарға ветеринариялық паспорт беру» мемлекеттік қызметінің регламенті;
«Тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің аумағында қолданылатын, ветеринариялық анықтаманы беру» мемлекеттік қызметінің регламенті;
«Бiрегей, элиталық тұқым, бiрiншi, екiншi және үшiншi репродукциядағы тұқым өндiрушiлердi және тұқым өткiзушiлердi аттестаттау» мемлекеттік қызметінің регламенті бекітілсін.
Ескерту. 1 тармаққа өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы әкімдігінің 21.01.2013 № А-1/28 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысы Әділет департаментінде тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С.Дьяченко
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасының
Байланыс және ақпарат министрі             А.Жұмағалиев
Ақмола облысы әкімдігінің
2011 жылғы 19 қазандағы
№ А-9/389 қаулысымен БЕКІТІЛДІ
«Асыл тұқымды мал шаруашылығы саласындағы
субъектілердің қызметін мемлекеттік атестаттау»
мемлекеттік қызметінің регламенті
Ескерту. Регламент алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 21.01.2013 № А-1/28 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ақмола облысы әкімдігінің
2011 жылғы 19 қазандағы
№ А-9/389 қаулысымен
бекітілді
«Жануарға ветеринариялық паспорт беру»
мемлекеттік қызметінің регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Жануарға ветеринариялық паспорт беру» регламентінде (бұдан әрі - Регламент) келесі ұғымдар пайдаланылады:
1) тұтынушы – жеке және заңды тұлға;
2) ветеринариялық дәрігері – ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органы бөлімшесінің, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімі аппаратының ветеринария саласындағы іс-әрекетті жүзеге асыратын мал дәрігері (бұдан әрі - ветдәрігер).
2. Жалпы ереже
2. Осы Регламент «Әкімшілік рәсімдер туралы» 2000 жылғы 27 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 9-1 бабы 4-тармағына сәйкес әзірленді.

Об утверждении регламентов государственных услуг
Постановление акимата Акмолинской области от 19 октября 2011 года № А-9/389. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 ноября 2011 года № 3411. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 3 июня 2013 года № А-5/225
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 03.06.2013 № А-5/225.
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах» акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые регламенты государственных услуг:
регламент государственной услуги «Выдача ветеринарного паспорта на животное»;
регламент государственной услуги «Выдача ветеринарной справки, действующей на территории соответствующей административно-территориальной единицы»;
регламент государственной услуги «Аттестация производителей оригинальных, элитных семян, семян первой, второй и третьей репродукций и реализаторов семян».
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Акмолинской области от 21.01.2013 № А-1/28 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области                               С.Дьяченко
«СОГЛАСОВАНО»
Министр связи и информации
Республики Казахстан                       А.Жумагалиев
УТВЕРЖДЕН
постановлением акимата
Акмолинской области
от 19 октября 2011 года
№ А-9/389
Регламент государственной услуги
«Государственная аттестация деятельности
субъектов в области племенного животноводства»
Сноска. Регламент исключен постановлением акимата Акмолинской области от 21.01.2013 № А-1/28 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Утвержден
постановлением акимата
Акмолинской области
от 19 октября 2011 года
№ А-9/389
Регламент государственной услуги
«Выдача ветеринарного паспорта на животное»
1. Основные понятия
1. В настоящем Регламенте «Выдача ветеринарного паспорта на животное» (далее - Регламент) используются следующие понятия:
1) потребитель - физическое и юридическое лицо
2) ветеринарный врач - ветеринарный врач подразделения местного исполнительного органа района (города областного значения), осуществляющего деятельность в области ветеринарии, аппарата акима города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа (далее – ветврач).
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».

3. Мемлекеттік қызметті ветдәрігері көрсетеді.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттiк қызмет ақылы жүзеге асырылады (жануарға ветеринариялық паспорттың бланкiсiн беру). Тұтынушы банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын екiншi деңгейдегi банктер немесе ұйымдар арқылы мемлекеттiк сатып алу туралы конкурс нәтижесi бойынша анықталған бланктiң құнын төлейдi.
Тұтынушы мемлекеттiк қызметке ақы төлеу кезiнде мынадай құжаттардың нысандарын толтырады:
1) қолма-қол ақы төлеу тәсiлi кезiнде - ақы төлеу туралы түбiртек;
2) «Қазақстан Республикасының аумағында төлем құжаттарын пайдалану және ақшаның қолма-қол жасалмайтын төлемдерi мен аударымдарын жүзеге асыру ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының 2000 жылғы 25 сәуiрдегi № 179 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының аумағында төлем құжаттарын пайдалану және ақшаның қолма-қол жасалмайтын төлемдерi мен аударымдарын жүзеге асыру ережесiне сәйкес қолма-қол жасалмайтын ақы төлеу тәсiлi кезiнде - төлем тапсырмасы.
6. Мемлекеттік қызмет «Ветеринария туралы» 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 2-тармағы 20) тармақшасы, 10-1 бабы 12) тармақшасы, 35-бабы 2-тармағы және «Ауылшаруашылығы жануарларын бірдейлендіру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2331 қаулысы, «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысы, «Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласында мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі № 464 қаулысы негізінде көрсетіледі.
7. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі жануарға ветеринариялық паспорт (жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға ветеринариялық паспорттан үзінді) беру не болмаса мемлекеттік қызметті көрсетуден жазбаша түрде дәлелді бас тарту туралы жауап болып табылады.
3. Мемлекеттік қызметтерді көрсету
тәртібіне талаптар
8. Мемлекеттік қызметті көрсету мәселелері жөнінде, мемлекеттік қызметті көрсету барысы туралы ақпаратты ветдәрігерінен алуға болады, оның мекенжайы мен жұмыс кестесі осы Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген.
9. Мемлекеттiк қызмет мынадай мерзiмдерде ұсынылады:
1) жануарға ветеринариялық паспорты, (жануарға ветеринариялық паспортынан үзiндi беру) мерзiмi, жануарға жеке нөмiр берген сәттен бастап немесе оны беруден бас тартқанда - 3 (үш) жұмыс күн iшiнде;

3. Государственная услуга оказывается ветврачом.
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга (выдача бланков ветеринарного паспорта на животное) оказывается платно. Потребитель оплачивает через банки второго уровня или организации, осуществляющие отдельные виды банковских операций, стоимость бланка, определенную по результатам конкурса о государственных закупках.
Потребитель при оплате государственной услуги заполняет следующие формы документов:
1) при наличном способе оплаты - квитанцию об оплате;
2) при безналичном способе оплаты, в соответствии с Правилами использования платежных документов и осуществления безналичных платежей и переводов денег на территории Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 25 апреля 2000 года № 179 «Об утверждении Правил использования платежных документов и осуществления безналичных платежей и переводов денег на территории Республики Казахстан» - платежное поручение.
6. Государственная услуга оказывается на основании подпункта 20) пункта 2 статьи 10, подпункта 12) статьи 10-1, пункта 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года «О ветеринарии» и постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2331 «Об утверждении Правил идентификации сельскохозяйственных животных», постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждений реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам», постановления Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 464 «Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745».
7. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача ветеринарного паспорта на животное (дубликата ветеринарного паспорта на животное, выписки из ветеринарного паспорта на животное) (на бумажном носителе) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в письменном виде.
3. Требования к порядку оказания
государственной услуги
8. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, о ходе оказания государственной услуги можно получить у ветврача, адрес и график работы которого указан в приложении 1 к настоящему Регламенту.
9. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) срок выдачи ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) с момента присвоения животному индивидуального номера или отказ в их выдаче - в течение 3 (трех) рабочих дней;

2) жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын беру, жануар иесi жануарға ветеринариялық паспорттың жоғалғаны туралы өтiнiш берген күнiнен бастап - 10 (он) жұмыс күн iшiнде;
3) мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет ұсынудың ең жоғары рұқсат етiлетiн уақыты - 30 (отыз) минуттан аспайды;
4) мемлекеттiк қызметтi алушыға ең жоғары рұқсат етiлетiн қызмет көрсету уақыты - 40 (қырық) минуттан аспайды.
10. Малға берілген жеке нөмірдің болмауы мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартуға негіз болып табылады.
11. Тұтынушы мемлекеттік қызметті алу үшін хабарласқан сәттен мемлекеттік қызметтің нәтижесін берген сәтке дейін мемлекеттік қызметті көрсету кезеңдері:
1) тұтынушы мемлекеттік қызметті алу үшін мал дәрігеріне ауызша түрде хабарласады немесе өтініш береді;
2) ветдәрігер өтінішті тіркейді, оны қарауды жүзеге асырады, жануарға ветеринариялық паспорт (жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға ветеринариялық паспорттан үзінді) немесе дәлелді бас тартуды ресімдейді және тұтынушыға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін береді.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттар қабылдауды іске асыратын тұлғалардың минималды саны бір қызметшіні құрайды.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі
іс-әрекет тәртібінің сипаттамасы
13. Жануарға ветеринариялық паспорт (жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, малға ветеринарлық паспорттан үзінді) алу үшін тұтынушы осы Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мекенжай бойынша ветдәрігеріне хабарласады.
14. Жануарға ветеринариялық паспорт алу кезiнде, тұтынушыға қажеттi құжаттар өткiзгенiн растайтын құжат қажет емес.
15. Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын (жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндi) алу үшiн жүгiнген кезде, тұтынушының өтiнiшi тiркеу журналына тiркелiп, мемлекеттiк қызметтi тұтынушыға күнi мен уақыты, мерзiмi және орны көрсетiлген талон берiледi.
16. Жануарға ветеринариялық паспортты алу үшiн тұтынушы жануарға ветеринариялық паспорттың бланкiсiнiң құнын төлегенiн растайтын құжатты бередi. Бұдан басқа, жануарда - жануарға берiлген бiрдейлендiру нөмiрi болуы қажет.
Ветеринариялық паспорттың телнұсқасын (жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндi) алу үшiн тұтынушы:
1) еркiн нысандағы жазбаша өтiнiш;
2) жануардың ветеринариялық паспортының жоғалған, бүлiнген фактiсiн растайтын құжаттар (болған жағдайда) қоса бередi.

2) срок выдачи дубликата ветеринарного паспорта на животное со дня подачи владельцем заявления о потере паспорта на его животное - в течение 10 (десяти) рабочих дней;
3) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут;
4) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги - не более 40 (сорока) минут.
10. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является отсутствие присвоенного индивидуального номера животного.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента обращения потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель за получением государственной услуги обращается к ветврачу в устной форме или подает заявление;
2) ветврач регистрирует обращение, осуществляет его рассмотрение, оформляет ветеринарный паспорт на животное (дубликат ветеринарного паспорта на животное, выписку из ветеринарного паспорта на животное) либо мотивированный отказ и выдает результат оказания государственной услуги потребителю.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действия (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
13. Для получения ветеринарного паспорта на животное (дубликата ветеринарного паспорта на животное, выписку из ветеринарного паспорта на животное) потребитель обращается к ветврачу по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему Регламенту.
14. При обращении для получения ветеринарного паспорта на животное документ, подтверждающий сдачу потребителем необходимых документов, не требуется.
15. При обращении для получения дубликата ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) заявление потребителя регистрируется в журнале регистрации и выдается талон с указанием даты и времени, срока и места получение потребителем государственной услуги.
16. Для получения ветеринарного паспорта на животное потребителем предоставляется документ, подтверждающий оплату стоимости бланка ветеринарного паспорта на животное. Кроме того, необходимо наличие на животном - присвоенного индивидуального номера.
Для получения дубликата ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) потребителем предоставляются:
1) письменное заявление произвольной формы;
2) документы, подтверждающие факт утери (порчи) ветеринарного паспорта на животное (при их наличии).

17. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіне келесі құрылымдық-функционалдық бірлік (әрі қарай – ҚФБ) іске қосылады:
мал дәрігері.
18. Әр ҚФБ әкімшілік іс-әрекетінің (рәсімінің) кезектілігі мен өзара әрекет етуінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы Регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.
19. Әкімшілік іс-әрекетінің мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі қисынды кезектілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты айқындайтын сызбалар осы Регламенттің 3-қосымшасында келтірілген.
20. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі осы Регламенттің 4-қосымшасына сәйкес үлгі бойынша жануарға ветеринариялық паспорт (жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға ветеринариялық паспорттан үзінді) беру не болмаса мемлекеттік қызметті көрсетуден жазбаша түрде дәлелді бас тарту түрінде беріледі.
Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту дәлелді себебін көрсетумен қағаз жеткізгіште жазбаша түрде ресімделеді.
5. Мемлекеттік қызметті көрсететін жауапты
тұлғалардың жауапкершілігі
21. Мемлекеттік қызметті көрсетуге жауапты тұлға мал дәрігері болып табылады.
Мал дәрігері Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес орнатылған мерзімдерде мемлекеттік қызмет көрсетуді іске асыруға жауапты.
«Жануарға ветеринариялық
паспорт беру» мемлекеттік
қызметінің Регламентіне
1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі
мал дәрігер ветдәрігерлерінің тізбесі
Уәкілетті органдардың атауы
Заңды мекенжайы
Жұмыс кестесі
Байланыс
телефоны
«Ақкөл қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы, Ақкөл қаласы, Нұрмағамбетов көшесі, 83
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-38-21094
«Ақкөл ауданы Азат ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы, Азат ауылы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-38-35144
«Ақкөл ауданы Кеңес селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы, Домбыралы ауылы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-38-38143
«Ақкөл ауданы Қарасай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы, Қына ауылы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-38-34190
«Ақкөл ауданы Наумов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы, Наумовка cелосы

17. В процессе оказания государственной услуги задействована следующая структурно-функциональная единица (далее - СФЕ):
ветврач.
18. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему Регламенту.
19. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 3 к настоящему Регламенту.
20. Результат оказания государственной услуги предоставляется в форме выдачи ветеринарного паспорта на животное (дубликата ветеринарного паспорта на животное, выписку из ветеринарного паспорта на животное) по форме согласно приложения 4 к настоящему Регламенту либо мотивированного отказа в предоставлении государственной услуги.
Отказ в предоставлении государственной услуги оформляется в письменной форме на бумажном носителе с указанием мотивированной причины отказа.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих
государственные услуги
21. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является ветврач.
Ветврач несет ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1 к Регламенту
государственной услуги
«Выдача ветеринарного
паспорта на животное»
Перечень ветврачей
по оказанию государственной услуги
Наименование
Уполномоченных органов
Юридический
адрес
График работы
Контактный
телефон
Государственное учреждение «Аппарат акима города Акколь»
Аккольский район, город Акколь, улица Нурмагамбетова, 83
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-38-21094
Государственное учреждение «Аппарат акима аула Азат Аккольского района»
Аккольский район, аул Азат
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-38-35144
Государственное учреждение «Аппарат акима Кенесского сельского округа Аккольского района»
Аккольский район, аул Домбыралы
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-38-38143
Государственное учреждение «Аппарат акима Карасайского аульного округа Аккольского района»
Аккольский район, аул Кына
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-38-34190
Государственное учреждение «Аппарат акима Наумовского сельского округа Аккольского района»
Аккольский район, cело Наумовка

Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-38-32332
«Ақкөл ауданы Новорыбинский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы, Новорыбинка селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-38-33294
«Ақкөл ауданы Жалғызқарағай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы, Жалғызқарағай ауылы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-38-32166
«Ақкөл ауданы Еңбек селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы, Еңбек ауылы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-38-37101
«Ақкөл ауданы Урюпинский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы, Урюпинка селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-38-31535
«Ақкөл ауданы Бөгенбай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы, cело Бөгенбай
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-38-36699
«Ақкөл ауданы Қырық құдық селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы, Қырық құдық cелосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-38-45523
«Аршалы ауданы Аршалы кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы,
Аршалы кенті, Ташенов көшесі, 15
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-44-22598
«Аршалы ауданы Ақбұлақ селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы,
Ақбұлақ селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-44-24334
«Аршалы ауданы Арнасай ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы,
Арнасай ауылы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-44-25349
«Аршалы ауданы Анар селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы,
Анар селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-38-32332
Государственное учреждение «Аппарат акима Новорыбинского сельского округа Аккольского района»
Аккольский район, село Новорыбинка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-38-33294
Государственное учреждение «Аппарат акима Жалгызкарагайского аульного округа Аккольского района»
Аккольский район, аул Жалгызкарагай
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-38-32166
Государственное учреждение «Аппарат акима Енбекского аульного округа Аккольского района»
Аккольский район, аул Енбек
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-38-37101
Государственное учреждение «Аппарат акима Урюпинского сельского округа Аккольского района»
Аккольский район, село Урюпинка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-38-31535
Государственное учреждение «Аппарат акима Богенбайского сельского округа Аккольского района»
Аккольский район, cело Богенбай
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-38-36699
Государственное учреждение «Аппарат акима села Кырык кудук Аккольского района»
Аккольский район, cело Кырыккудук
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-38-45523
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Аршалы Аршалынского района»
Аршалынский район,
поселок Аршалы, улица Ташенова, 15
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-44-22598
Государственное учреждение «Аппарат акима Акбулакского сельского округа Аршалынского района»
Аршалынский район,
село Акбулак
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-44-24334
Государственное учреждение «Аппарат акима Арнасайского аульного округа Аршалынского района»
Аршалынский район,
аул Арнасай
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-44-25349
Государственное учреждение «Аппарат акима Анарского сельского округа Аршалынского района»
Аршалынский район,
село Анар
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней

8716-44-60268
«Аршалы ауданы Бірсуат селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы, Бірсуат селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-44-25534
«Аршалы ауданы Бұлақсай ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы, Бұлақсай ауылы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-44-25750
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін
Аршалы ауданы, Волгодоновка селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-44-23434
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін сенбі, жексенбі және мереке күндерін
Аршалы ауданы, Жібек жолы ауылы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-44-23234
«Аршалы ауданы Ижевское селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы, Ижевское селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-44-24234
«Аршалы ауданы Константиновска селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы, Константиновка селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-44-23134
«Аршалы ауданы Михайловка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы, Михайловка селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-44-23634
«Аршалы ауданы Түрген ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы,
Түрген ауылы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-44-25234
«Аршалы ауданы Сараба селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы, Сараба с., көшесі
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-44-24610
«Астрахан ауданы Астраханка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы, Астраханка селосы, Әл-Фараби к., 50
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда

8716-44-60268
Государственное учреждение «Аппарат акима Берсуатского сельского округа Аршалынского района»
Аршалынский район, село Берсуат
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-44-25534
Государственное учреждение «Аппарат акима Булаксайского аульного округа Аршалынского района»
Аршалынский район, аул Булаксай
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-44-25750
Государственное учреждение «Аппарат акима Волгодоновского сельского округа Аршалынского района»
Аршалынский район, село Волгодоновка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-44-23434
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Жибек жолы Аршалынского района»
Аршалынский район, аул Жибек жолы
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-44-23234
Государственное учреждение «Аппарат акима Ижевского сельского округа Аршалынского района»
Аршалынский район, село Ижевское
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-44-24234
Государственное учреждение «Аппарат акима Константиновского сельского округа Аршалынского района»
Аршалынский район, село Константиновка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-44-23134
Государственное учреждение «Аппарат акима Михайловского сельского округа Аршалынского района»
Аршалынский район, село Михайловка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-44-23634
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Турген Аршалынского района»
Аршалынский район аул Турген
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-44-25234
Государственное учреждение «Аппарат акима Сарабинского сельского округа Аршалынского района»
Аршалынский район, с. Сараба, улица
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-44-24610
Государственное учреждение «Аппарат акима Астраханского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район, село Астраханка, улица Аль-Фараби, 50
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней

8716-41-22497
«Астрахан ауданы Бесбидайық селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы, Степное селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-41-26477
«Астрахан ауданы Есіл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы, Зеленое с.
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-41-26773
«Астрахан ауданы Жалтыр селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы, Жалтыр селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-41- 21910
«Астрахан ауданы Жарсуат селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы, Жарсуат селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-41-52122
«Астрахан ауданы Каменский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы, Каменка селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-41-25135
«Астрахан ауданы Қызылжар селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы, Қызылжар селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-41-28335
«Астрахан ауданы Ұзынкөл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы, Ұзынкөл селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-41-52175
«Астрахан ауданы Колутон селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы,
Колутон ст.
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-41-24435
«Астрахан ауданы Николаевский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы,
Петровка селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-41-25335
«Астрахан ауданы Староколутон селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы,
Старый Колутон селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-41-24950
«Астрахан ауданы Острогорский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы,
Новый Колутон селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-41-24950
«Астрахан ауданы Острогорский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы,
Новый Колутон селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда

8716-41-22497
Государственное учреждение «Аппарат акима Бесбидаикского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район, село Степное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-41-26477
Государственное учреждение «Аппарат акима Есильского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район, с. Зеленое
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-41-26773
Государственное учреждение «Аппарат акима Жалтырского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район, село Жалтыр
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-41- 21910
Государственное учреждение «Аппарат акима Жарсуатского сельского округа» Астраханского района
Астраханский район, село Жарсуат
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-41-52122
Государственное учреждение «Аппарат акима Каменского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район, село Каменка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-41-25135
Государственное учреждение «Аппарат акима Кызылжарского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район, село Кызылжар
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-41-28335
Государственное учреждение «Аппарат акима Узункольского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район, село Узунколь
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-41-52175
Государственное учреждение «Аппарат акима Колутонского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район,
ст. Колутон
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-41-24435
Государственное учреждение «Аппарат акима Николаевского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район,
село Петровка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-41-25335
Государственное учреждение «Аппарат акима Староколутонского
сельского округа Астраханского района»
Астраханский район,
село Старый Колутон
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-41-24950
Государственное учреждение «Аппарат акима Острогорского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район,
село Новый Колутон
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-41-24950
Государственное учреждение «Аппарат акима Острогорского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район,
село Новый Колутон
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней

8716-41-24723
«Астрахан ауданы Новочеркасский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы,
Новочеркасское селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-41-26477
«Атбасар қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Ш. Уәлиханов к., 9
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-43- 41632
«Атбасар ауданы Борисовский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Борисовка селосы Бейбітшілік көшесі
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-43-90335
«Атбасар ауданы Есенгелді ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Есенгелді ауылы, Приозерная көшесі
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-43-78335
«Атбасар ауданы Макеевский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Шуйское селосы, Целинная көшесі
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-43-99335
«Атбасар ауданы Мариновска селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Мариновка селосы, Ленин көшесі
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-43-51447
«Атбасар ауданы Новоалександровский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Ново Александровка селосы, Мир көшесі
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-43-70695
«Атбасар ауданы Шұңқыркөл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Новомариновка селосы, Целинная көшесі
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-43-72382
«Атбасар ауданы Новосельский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Новосельское селосы, Орталық көшесі
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-43-92360
«Атбасар ауданы Октябрьский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Октябрьское селосы, Ленин көшесі

8716-41-24723
Государственное учреждение «Аппарат акима Новочеркасского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район,
село Новочеркасское
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-41-26477
Государственное учреждение «Аппарат акима города Атбасар»
Атбасарский район, город Атбасар, улица Ч. Валиханова, 9
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-43- 41632
Государственное учреждение «Аппарат акима Борисовского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Борисовка улица Бейбитшилик
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-43-90335
Государственное учреждение «Аппарат акима Есенгельдинского аульного округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
аул Есенгельды, улица Приозерная
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-43-78335
Государственное учреждение «Аппарат акима Макеевского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Шуйское, улица Целинная
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-43-99335
Государственное учреждение «Аппарат акима Мариновского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Мариновка, улица Ленина
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-43-51447
Государственное учреждение «Аппарат акима Новоалександровского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Ново Александровка, улица Мира
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-43-70695
Государственное учреждение «Аппарат акима Шункыркольского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Новомариновка, улица Целинная
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-43-72382
Государственное учреждение «Аппарат акима Новосельского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Новосельское, улица Орталык
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-43-92360
Государственное учреждение «Аппарат акима Октябрьского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Октябрьское, улица Ленина

Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-43-97391
«Атбасар ауданы Покровский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Покровка селосы, Молодежная көшесі
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-
сенбі, жексенбі
8716-43-98490
«Атбасар ауданы Полтавский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Полтавка селосы, Молодежная көшесі
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-43-96335
«Атбасар ауданы Сепе селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Сепе селосы, Центральная көшесі
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-43-94135
«Атбасар ауданы Сергеевский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Сергеевка селосы, Абай көшесі
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-43-91567
«Атбасар ауданы Сочинский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Сочинское селосы, Бейбітшілік
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-43-92135
«Атбасар ауданы Тельман селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Тельман селосы, Достық көшесі
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-43-95430
«Атбасар ауданы Ярославский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Тимашевка селосы, Центральная көшесі
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-43-94496
«Макинск қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Сейфуллин көшесі, 27
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-46-24446
«Бұланды ауданы Карамышевский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы,
Шұбарағаш селосы, Достық көшесі, 42-үй
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-46-35643
«Бұланды ауданы селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы,
Капитоновка селосы, Ленин көшесі, 50-үй

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-43-97391
Государственное учреждение «Аппарат акима Покровского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Покровка, улица Молодежная
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-43-98490
Государственное учреждение «Аппарат акима Полтавского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Полтавка, улица Молодежная
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-43-96335
Государственное учреждение «Аппарат акима Сепеевского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Сепе, улица Центральная
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-43-94135
Государственное учреждение «Аппарат акима Сергеевского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Сергеевка, улица Абая
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-43-91567
Государственное учреждение «Аппарат акима Сочинского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Сочинское, улица Бейбитшилик
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-43-92135
Государственное учреждение «Аппарат акима Тельманского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Тельмана, улица Достык
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-43-95430
Государственное учреждение «Аппарат акима Ярославского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Тимашевка, улица Центральная
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-43-94496
Государственное учреждение «Аппарат акима города Макинск»
Буландынский район, город Макинск, улица Сейфуллина,27
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-46-24446
Государственное учреждение «Аппарат акима Карамышевского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район,
село Шубарагаш, улица Достык, д.42
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-46-35643
Государственное учреждение «Аппарат акима Капитоновского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район,
село Капитоновка, улица Ленина, д.50

Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-46-32137
«Бұланды ауданы Никольский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы,
Никольск селосы, Советская көшесі, 33-үй
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-46-33667
«Бұланды ауданы Ергөл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы,
Тоқтамыс селосы, Сейфуллин көшесі, 45-үй
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-46-32616
«Бұланды ауданы Даниловский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы,
Алтынды селосы, Кәкішев көшесі, 22-үй
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-46-34448
«Бұланды ауданы Вознесенский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы,
Вознесенка селосы, Мир көшесі, 15-үй
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-46-36111
«Бұланды ауданы Новобратский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы,
Новобратское селосы, Уалиханов көшесі, 3-үй
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-46-36735
«Бұланды ауданы Қараөзек селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы,
Қараөзек селосы, Балуан Шолақ көшесі, 13-үй
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-46-38483
«Бұланды ауданы Айнакөл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы,
Айнакөл селосы, Жастар көшесі, 18-үй
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-
сенбі, жексенбі
8716-46-31433
«Бұланды ауданы Амангелді селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы,
Амангелді селосы, Ленин көшесі, 22-үй
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-46-35383
«Бұланды ауданы Журавлевский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы,
Журавлевка селосы, Артемьев көшесі, 21-үй
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-46-32137
Государственное учреждение «Аппарат акима Никольского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район,
село Никольск, улица Советская, д.33
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-46-33667
Государственное учреждение «Аппарат акима Ергольского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район,
село Токтамыс, улица Сейфуллина, д.45
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-46-32616
Государственное учреждение «Аппарат акима Даниловского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район,
село Алтынды, улица Какишева, д.22
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-46-34448
Государственное учреждение «Аппарат акима Вознесенского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район,
село Вознесенка, улица Мира, д.15
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-46-36111
Государственное учреждение «Аппарат акима Новобратского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район,
село Новобратское, улица Валиханова, д.3
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-46-36735
Государственное учреждение «Аппарат акима Караузекского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район,
село Караузек, улица Балуан Шолака, д.13
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-46-38483
Государственное учреждение «Аппарат акима Айнакольского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район,
село Айнаколь, улица Жастар, д.18
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-46-31433
Государственное учреждение «Аппарат акима Амангельдинского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район,
село Амангельды, улица Ленина, д.22
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-46-35383
Государственное учреждение «Аппарат акима Журавлевского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район,
село Журавлевка, улица Артемьева д.21
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней

8716-46-22156
«Щучинск қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданы
Щучинск қаласы
Абылайхан көшесі, 34
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-36-44281
«Бурабай ауданы Бурабай кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданы,
Бурабай кенті, Кенесары көшесу, 26
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-30-71296
«Бурабай ауданы Абылайхан селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданы,
Қызылағаш селосы,
Н.Көбенов көшесі, 2
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-36-95138
«Бурабай ауданы Зеленоборский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданы,
Зеленый бор селосы,
Цой көшесі, 9
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-30-74346
«Бурабай ауданы Златопольский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданы,
Златополье селосы,
Центральная көшесі, 32 а
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-36-94532
«Бурабай ауданы Қатаркөл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданы,
Қатаркөл селосы,
Ленин көшесі, 34
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-36-91260
«Бурабай ауданы Кенесары селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданы,
Кенесары ауылы,
Мир көшесі, 145
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-36-93233
«Бурабай ауданы Атамекен селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданы,
Атамекен ауылы,
Школьная көшесі, 26
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-36-96118
«Бурабай ауданы Веденовский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданы,
Веденовка селосы,
Октябрьская көшесі, 6
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-36-97431
«Бурабай ауданы Наурызбай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданы,
Наурызбай Батыр ауылы,
Уалиханов көшесі, 4

8716-46-22156
Государственное учреждение «Аппарат акима города Щучинск»
Бурабайский район
город Щучинск
улица Абылайхана, 34
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-36-44281
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Бурабай Бурабайского района»
Бурабайский район,
поселок Бурабай, улица Кенесары 26
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-30-71296
Государственное учреждение «Аппарат акима Аблайханского сельского округа Бурабайского района»
Бурабайский район,
село Кызылагаш,
улица Н.Кобенова 2
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-36-95138
Государственное учреждение «Аппарат акима Зеленоборского сельского округа Бурабайского района»
Бурабайский район,
село Зеленый бор,
улица Цоя 9
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-30-74346
Государственное учреждение «Аппарат акима Златопольского сельского округа Бурабайского района»
Бурабайский район,
село Златополье,
улица Центральная 32 а
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-36-94532
Государственное учреждение «Аппарат акима Катаркольского сельского округа Бурабайского района»
Бурабайский район,
село Катарколь,
улица Ленина 34
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-36-91260
Государственное учреждение «Аппарат акима Кенесаринского сельского округа Бурабайского района»
Бурабайский район,
аул Кенесары,
улица Мира 145
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-36-93233
Государственное учреждение «Аппарат акима Атамекенского сельского округа Бурабайского района»
Бурабайский район,
аул Атамекен,
улица Школьная 26
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-36-96118
Государственное учреждение «Аппарат акима Веденовского сельского округа Бурабайского района»
Бурабайский район,
село Веденовка,
улица Октябрьская 6
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-36-97431
Государственное учреждение «Аппарат акима Наурызбайского сельского округа Бурабайского района»
Бурабайский район,
аул Наурызбай Батыра,
улица Валиханова 4

Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-36-78445
«Бурабай ауданы Ұрымқай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданы,
Ұрымқай селосы,
Ленин көшесі, 1 а
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-36-93442
«Бурабай ауданы Успеноюрьевский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданы,
Успеноюрьевка селосы, Мир көшесі, 9
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-36-92125
«Егіндікөл ауданы Егіндікөл селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы,
Егіндікөл селосы,
Победа көшесі, 6
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-42-21951
«Егіндікөл ауданы Қоржынкөл селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы,
Қоржынкөл селосы,
Ленин көшесі, 13
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-42-26117
«Егіндікөл ауданы Абай селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы,
Абай селосы,
Дружба көшесі, 4
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-42-23010
«Егіндікөл ауданы Спиридоновка селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы, Спиридоновка селосы, Горький көшесі, 5
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-42-27201
«Егіндікөл ауданы Алакөл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы, Полтавское селосы, Центральная көшесі
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-42-23310
«Егіндікөл ауданы Бауман селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы,
Бауман селосы, Мир көшесі, 1
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-42-24335
«Егіндікөл ауданы Буревестник селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы, Буревестник селосы, Орталық көшесі, 2

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-36-78445
Государственное учреждение «Аппарат акима Урумкайского сельского округа Бурабайского района»
Бурабайский район,
село Урумкай,
улица Ленина, 1 а
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-36-93442
Государственное учреждение «Аппарат акима Успеноюрьевского сельского округа Бурабайского района»
Бурабайский район,
село Успеноюрьевка, улица Мира, 9
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-36-92125
Государственное учреждение «Аппарат акима Кенесаринского сельского округа Бурабайского района»
Бурабайский район,
аул Кенесары,
улица Мира, 145
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-36-93233
Государственное учреждение «Аппарат акима села Егиндыколь Егиндыкольского района»
Егиндыкольский район,
село Егиндыколь,
улица Победы, 6
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-42-21951
Государственное учреждение «Аппарат акима села Коржиноль Егиндыкольского района»
Егиндыкольский район,
село Коржинколь,
улица Ленина, 13
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-42-26117
Государственное учреждение «Аппарат акима села Абай Егиндыкольского района»
Егиндыкольский район, село Абай,
улица Дружбы, 4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-42-23010
Государственное учреждение «Аппарат акима села Спиридоновка Егиндыкольского района»
Егиндыкольский район, село Спиридоновка, улица Горького, 5
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-42-27201
Государственное учреждение «Аппарат акима Алакольского сельского округа Егиндыколького района
Егиндыкольский район, село Полтавское, улица Центральная
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-42-23310
Государственное учреждение «Аппарат акима Бауманского сельского округа Егиндыкольского района»
Егиндыкольский район,
село Баумана, улица Мира, 1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-42-24335
Государственное учреждение «Аппарат акима села Буревестник Егиндыкольского района»
Егиндыкольский район, село Буревестник, улица Орталык 2

Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
сенбі, жексенбі
8716-42-22032
«Егіндікөл ауданы Жалманқұлақ селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы, Жалманқұлақ селосы, Ленин көшесі, 12
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-42-21307
«Егіндікөл ауданы Ұзынкөл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы,
Ұзынкөл селосы,
Степная көшесі, 11
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-42-25363
«Степняк қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы,
Степняк қаласы,
Антаев көшесі, 22
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-
сенбі, жексенбі
8716-39-21690
«Еңбекшілдер ауданы Заозерный селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы, Заозерный селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-39-25655
«Еңбекшілдер ауданы Аңғалбатыр селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы,
Аңғалбатыр ауылы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-39-26513
«Еңбекшілдер ауданы Ақсу селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы,
Ақсу ауылы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
сенбі, жексенбі
8716-45-71891
«Еңбекшілдер ауданы Бірсуат селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы,
Бірсуат селосы,
Ақан сері көшесі, 6
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-39-26206
«Еңбекшілдер ауданы Баймырза селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы, Баймырза селосы, улица Сейфулина, 15
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-39-26622
«Еңбекшілдер ауданы Уәлиханов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы,
Уәлиханов селосы,
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-39-27638
«Еңбекшілдер ауданы Донской селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы, Донское селосы, Жамбыл көшесі, 2

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-42-22032
Государственное учреждение «Аппарат акима Жалманкулакского сельского округа Егиндыкольского района»
Егиндыкольский район, село Жалманкулак, улица Ленина, 12
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-42-21307
Государственное учреждение «Аппарат акима Узынкольского сельского округа Егиндыкольского района»
Егиндыкольский район, село Узынколь, улица Степная, 11
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-42-25363
Государственное учреждение «Аппарат акима города Степняк»
Енбекшильдерский
район,
город Степняк,
улица Антаева, 22
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-39-21690
Государственное учреждение «Аппарат акима села Заозерный Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район, село Заозерный
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-39-25655
Государственное учреждение «Аппарат акима Ангалбатырского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район,
аул Ангалбатыра
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-39-26513
Государственное учреждение «Аппарат акима Аксусского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район,
аул Аксу
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-45-71891
Государственное учреждение «Аппарат акима Бирсуатского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район
село Бирсуат,
улица Акана серэ, 6
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-39-26206
Государственное учреждение «Аппарат акима Баймырзинского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район., село Баймырза, улица Сейфулина, 15
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-39-26622
Государственное учреждение «Аппарат акима Валихановского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район,
село Валиханова,
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-39-27638
Государственное учреждение «Аппарат акима Донского сельского округа Енбекшиль-дерского района»
Енбекшильдерский район, село Донское, улица Джамбула, 2

Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-39-27257
«Еңбекшілдер ауданы Еңбекшілдер селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы,
Еңбекшілдер селосы,
Орталық көшесі, 22
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-39-23040
«Еңбекшілдер ауданы Краснофлотский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы,
Краснофлотское селосы,
Орталық көшесі, 55
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-39-23305
«Еңбекшілдер ауданы Заураловский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы,
Заураловка селосы,
улица Бәйтерек, 21
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-39-26432
«Еңбекшілдер ауданы Кеңащы селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы, Кеңащы селосы,
Ақан сері көшесі, 33
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-39-30249
«Еңбекшілдер ауданы Макинский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы,
Макинка селосы, Чкалов көшесі, 75
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-39-28123
«Еңбекшілдер ауданы Мамай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы,
Мамай селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-39-20949
«Еңбекшілдер ауданы Үлгі селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы, Үлгі ауылы,
Пушкин көшесі, 17
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-39-25107
«Ерейментау қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы,
Ерейментау қаласы,
Победа көшесі, 4
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-33-21135
«Ерейментау ауданы Павловский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы, Павловка селосы, Больничная көшесі, 3
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-39-27257
Государственное учреждение «Аппарат акима Енбекшильдерского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшльдерский район,
село Енбекшильдерское,
улица Орталык, 22
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-39-23040
Государственное учреждение «Аппарат акима Краснофлотского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район,
село Краснофлотское,
улица Орталык, 55
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-39-23305
Государственное учреждение «Аппарат акима Заураловского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район,
село Заураловка,
улица Байтерек, 21
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-39-26432
Государственное учреждение «Аппарат акима Кенащинского сельского округа Енбешильдерского района»
Енбекшильдерский район, село Кенащи,
улица Акана серэ,33
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-39-30249
Государственное учреждение «Аппарат акима Макинского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район,село Макинка, улица Чкалова, 75
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-39-28123
Государственное учреждение «Аппарат акима Мамайского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район,
село Мамай
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-39-20949
Государственное учреждение «Аппарат акима Ульгинского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район, аул Ульги,
улица Пушкина, 17
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-39-25107
Государственное учреждение «Аппарат акима города Ерейментау»
Ерейментауский район,
город Ерейментау,
улица Победы, 4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-33-21135
Государственное учреждение «Аппарат акима Павловского сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Павловка, улица Больничная, 3
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней

8716-33-33284
«Ерейментау ауданы Новомарковский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы, Новомарковка селосы, Кисилев көшесі, 19А
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-33-33575
«Ерейментау ауданы Тайбай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы,
Тайбай селосы
шағын аудан, 53-үй
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-33-37635
«Ерейментау ауданы Үленті селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы,
Үленті селосы,
Целинная көшесі, 1
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-33-36215
«Ерейментау ауданы Қойтас селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы, Қойтас селосы,
Бейбітшілік көшесі, 11
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-33-36144
«Ерейментау ауданы Бозтал селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы,
Бозтал селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-33-36335
«Ерейментау ауданы Благодатный селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы,
Благодатное селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-33-34175
«Ерейментау ауданы Новодолинский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы,
Новодолинка селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-33-53832
«Ерейментау ауданы Күншалған селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы,
Күншалған селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-33-37235
«Ерейментау ауданы Торғай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы, Торғай селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-33-35135
«Ерейментау ауданы Бестоғай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы, Бестоғай селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда

8716-33-33284
Государственное учреждение «Аппарат акима Новомарковского сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Новомарковка, улица Кисилева, 19А
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-33-33575
Государственное учреждение «Аппарат акима Тайбайского сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Тайбай
микрорайон д. 53,
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-33-37635
Государственное учреждение «Аппарат акима Улентинского сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Уленты,
улица Целинная, 1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-33-36215
Государственное учреждение «Аппарат акима Койтаского сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Койтас
улица Бейбетшилик, 11
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-33-36144
Государственное учреждение «Аппарат акима села Бозтал Ерейментауского района»
Ерейментауский район,
село Бозтал
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-33-36335
Государственное учреждение «Аппарат акима Благодатненского сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район,
село Благодатное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-33-34175
Государственное учреждение «Аппарат акима Новодолинского сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район,
село Новодолинка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-33-53832
Государственное учреждение «Аппарат акима Куншалганского сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район,
село Куншалган
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-33-37235
Государственное учреждение «Аппарат акима Тургайского сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Тургай
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-33-35135
Государственное учреждение «Аппарат акима Бестогайского
сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Бестогай
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней

8716-33-34511
«Ерейментау ауданы Селеті селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы,
Селеті селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-33-36685
«Ерейментау ауданы Изобильное селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы, Изобильное селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-33-35316
«Ерейментау ауданы Ақмырза селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы,
Ақмырза селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-33-32354
«Есіл қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Есіл қаласы,
Қонаев көшесі, 15
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-47-21368
«Есіл ауданы Ақсай селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Ақсай селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-47-29230
«Есіл ауданы Біртал селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Біртал селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-47-29406
«Есіл ауданы Бұзылық селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Бұзылық селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-47-26241
«Есіл ауданы Двуреченский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Двуречное селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-47-27347
«Есіл ауданы Жаныспай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Жаныспай селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-47-26438
«Есіл ауданы Зареченский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Заречный селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-47-23333
«Есіл ауданы Знаменский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Знаменка селосы

8716-33-34511
Государственное учреждение « Аппарат акима села Селеты, Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Селеты
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-33-36685
Государственное учреждение «Аппарат акима села Изобильное, Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Изобильное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-33-35316
Государственное учреждение «Аппарат акима Акмырзинского сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район,
село Акмырза
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-33-32354
Государственное учреждение «Аппарат акима города Есиль»
Есильский район,
город. Есиль,
улица Конаева, 15
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-47-21368
Государственное учреждение «Аппарат акима села Аксай Есильского района»
Есильский район,
село Аксай
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-47-29230
Государственное учреждение «Аппарат акима Биртальского сельского округа Есильского района»
Есильский район,
село Биртал
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-47-29406
Государственное учреждение «Аппарат акима Бузулукского сельского округа Есильского района»
Есильский район,
село Бузулук
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-47-26241
Государственное учреждение «Аппарат акима Двуреченского сельского округа Есильского района»
Есильский район,
село Двуречное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-47-27347
Государственное учреждение «Аппарат акима Жаныспайского сельского округа Есильского района»
Есильский район,
село Жаныспай
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-47-26438
Государственное учреждение «Аппарат акима Зареченского сельского округа Есильского района»
Есильский район,
село Заречный
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-47-23333
Государственное учреждение «Аппарат акима Знаменского сельского округа Есильского района»
Есильский район,
село Знаменка

Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-47-26643
«Есіл ауданы Қаракөл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Қаракөл
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-47-27718
«Есіл ауданы Красивенский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Красивое селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-47-24341
«Есіл ауданы Курское селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Курское селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-47-28390
«Есіл ауданы Московское селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Московское селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-47-27543
«Есіл ауданы Орловка селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Орловка селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-47 24233
«Есіл ауданы Раздольное селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Раздольное селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
Федянина Л.А.
р.т. 871647 244-7
«Есіл ауданы Свободное селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Свободное селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-47-28599
«Есіл ауданы Юбилейный селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Юбилейное селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-47-28543
«Есіл ауданы Ярославка селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Ярославка селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-47-52972
«Есіл ауданы Красногорский кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Красногорский кенті
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-47-26643
Государственное учреждение «Аппарат акима Каракольский сельский округ Есильского района»
Есильский район, село Караколь
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-47-27718
Государственное учреждение «Аппарат акима Красивенского сельского округа Есильского района»
Есильский район, село Красивое
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-47-24341
Государственное учреждение «Аппарат акима села Курское Есильского района»
Есильский район, село Курское
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-47-28390
Государственное учреждение «Аппарат акима села Московское Есильского района»
Есильский район, село Московское
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-47-27543
Государственное учреждение «Аппарат акима села Орловка Есильского района»
Есильский район, село Орловка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-47 24233
Государственное учреждение «Аппарат акима села Раздольное Есильского района»
Есильский район, село Раздольное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
Федянина Л.А.
р.т. 871647 244-7
Государственное учреждение «Аппарат акима села Свободное Есильского района»
Есильский район, село Свободное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-47-28599
Государственное учреждение «Аппарат акима Юбилейного сельского округа Есильского района»
Есильский район, село Юбилейное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-47-28543
Государственное учреждение «Аппарат акима села Ярославка Есильского района»
Есильский район, село Ярославка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-47-52972
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Красногорский Есильского района»
Есильский район, поселок Красногорский
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней

8716-47-24747
«Жақсы ауданы Жақсы селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы,
Жақсы,
Ленин көшесі, 32
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-35- 21581
«Жақсы ауданы Белағаш селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы,
Белағаш селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-35- 93131
«Жақсы ауданы Киевское селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы, Киевское селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-35-97194
«Жақсы ауданы Подгорное селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы,
Подгорное селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-35-98171
«Жақсы ауданы Чапаевское селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы,
Чапаевское селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-35-94348
«Жақсы ауданы Беловодский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы,
Беловодское селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-35-31227
«Жақсы ауданы Жаңақима селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы,
Жаңақима селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-35-51208
«Жақсы ауданы Запорожский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы,
Запорожье селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716- 35-57466
«Жақсы ауданы Ишимский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы,
Ишимское селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-35-33240
«Жақсы ауданы Қайрақты селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы,
Қайрақты селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-35-94683
«Жақсы ауданы Калининский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы,
Калининское селосы

8716-47-24747
Государственное учреждение «Аппарат акима села Жаксы Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Жаксы,
улица Ленина, 32
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-35- 21581
Государственное учреждение «Аппарат акима села Белагаш Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Белагаш
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-35- 93131
Государственное учреждение «Аппарат акима села Киевское Жаксынского района»
Жаксынский район, село Киевское
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-35-97194
Государственное учреждение «Аппарат акима села Подгорное Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Подгорное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-35-98171
Государственное учреждение «Аппарат акима села Чапаевское Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Чапаевское
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-35-94348
Государственное учреждение «Аппарат акима Беловодского сельского округа Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Беловодское
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-35-31227
Государственное учреждение «Аппарат акима Жанакийминского сельского округа Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Жанакийма
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-35-51208
Государственное учреждение «Аппарат акима Запорожского сельского округа Жаксынского района»
Жаксынский район,
село. Запорожье
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716- 35-57466
Государственное учреждение «Аппарат акима Ишимского сельского округа Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Ишимское
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-35-33240
Государственное учреждение «Аппарат акима Кайрактинского сельского округа Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Кайракты
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-35-94683
Государственное учреждение «Аппарат акима Калининского сельского округа Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Калининское

Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-35-95322
«Жақсы ауданы Қызылсай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы,
Кировское селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-35-93371
«Жақсы ауданы Новокиенский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы,
Новокиенка селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-35-96116
«Жақсы ауданы Тарасовский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы,
Тарасовка селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-35-97212
«Жақсы ауданы Терісаққан селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы,
Терісаққан селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-35-33383
«Державинск қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Державинск қаласы,
Ленин көшесі, 32
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-48-91440
«Жарқайың ауданы Бірсуат селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Бірсуат селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-48-93589
«Жарқайың ауданы Уәлиханов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Уәлиханов селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-48-93702
«Жарқайың ауданы Гастелло селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Гастелло селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-48-97518
«Жарқайың ауданы Далабай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Далабай ауылы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-48-93129
«Жарқайың ауданы Жаңадала селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Тасты-Талды селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-35-95322
Государственное учреждение «Аппарат акима Кызылсайского сельского округа Жансынского района»
Жаксынский район,
село Кировское
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-35-93371
Государственное учреждение «Аппарат акима Новокиенского сельского округа Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Новокиенка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-35-96116
Государственное учреждение «Аппарат акима Тарасовского сельского округа Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Тарасовка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-35-97212
Государственное учреждение «Аппарат акима Терсаканского сельского округа Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Терсакан
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-35-33383
Государственное учреждение «Аппарат акима города Державинск»
Жаркаинский район,
город Державинск,
улица Ленина, 32
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-48-91440
Государственное учреждение «Аппарат акима Бирсуатского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Бирсуат
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-48-93589
Государственное учреждение «Аппарат акима Валихановского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Валиханово
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-48-93702
Государственное учреждение «Аппарат акима Гастелловского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Гастелло
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-48-97518
Государственное учреждение «Аппарат акима Далабайского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
аул Далабай
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-48-93129
Государственное учреждение «Аппарат акима Жанадалинского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Тасты-Талды
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней

8716-48 -96286
«Жарқайың ауданы Костычевский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Костычево селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-48- 93473
«Жарқайың ауданы Құмсуат селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Құмсуат селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-48-52800
«Жарқайың ауданы а Львовский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Львовское селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-48-95270
«Жарқайың ауданы Нахимов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Нахимовка селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-48- 95268
«Жарқайың ауданы Отрадный селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Отрадное селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-48-98257
«Жарқайың ауданы Пригородный селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Пригородное селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-48-52456
«Жарқайың ауданы Пятигорский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Пятигорское селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-48-99433
«Жарқайың ауданы Тасөткел селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Тасөткел селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-
сенбі, жексенбі
8716-48-95467
«Жарқайың ауданы Тассуат селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Тассуат селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-48-93273
«Жарқайың ауданы Үшқарасу селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Үшқарасу селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-48-99577
«Жарқайың ауданы Шойындыкөл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Шойындыкөл селосы

8716-48 -96286
Государственное учреждение «Аппарат акима Костычевского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Костычево
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-48- 93473
Государственное учреждение «Аппарат акима Кумсуатского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Кумсуат
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-48-52800
Государственное учреждение «Аппарат акима Львовского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Львовское
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-48-95270
Государственное учреждение «Аппарат акима Нахимовского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Нахимовка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-48- 95268
Государственное учреждение «Аппарат акима Отрадного сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Отрадное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-48-98257
Государственное учреждение «Аппарат акима Пригородного сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Пригородное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-48-52456
Государственное учреждение «Аппарат акима Пятигорского сельского округа Жаркаинского сельского округа»
Жаркаинский район,
село Пятигорское
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-48-99433
Государственное учреждение «Аппарат акима Тасоткельского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Тасоткель
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-48-95467
Государственное учреждение «Аппарат акима Тассуатского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Тассуат
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-48-93273
Государственное учреждение «Аппарат акима Ушкасуского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Ушкарасу
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-48-99577
Государственное учреждение «Аппарат акима Шойындыкольского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Шойындыколь

Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-48-31030
«Зеренді ауданы Ақкөл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Ақкөл селосы,
Уәлиханов көшесі, 2
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-32-37551
«Зеренді ауданы Алексеевка селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Алексеевка селосы,
Алтынсарин көшесі, 9/1
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-32-35650
«Зеренді ауданы Бұлақ селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Еленовка селосы,
Абылайхан көшесі, 37
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-32-38533
«Зеренді ауданы Сәкен Сейфулин ат. селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Бірлестік кенті,
ТБК тұрғын үй массиві
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-32-34403
«Зеренді ауданы Викторовский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Викторовка селосы,
Мир көшесі, 69
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-32-23117
«Зеренді ауданы Исаковский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Исаковка селосы,
Бейбітшілік көшесі, 32
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-32-27326
«Зеренді ауданы Зеренді селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Зеренді селосы,
Мир көшесі, 48
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-32-21365
«Зеренді ауданы Ортақ селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы, Ортақ селосы,
Орталық көшесі, 26
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-32-37392
«Зеренді ауданы Садовый селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Садовое селосы,
Тәуелсіздік көшесі, 3
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-48-31030
Государственное учреждение «Аппарат акима Аккольского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Акколь,
улица Валиханова, 2
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-32-37551
Государственное учреждение «Аппарат акима села Алексеевка Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Алексеевка,
улица Алтынсарина, 9/1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-32-35650
Государственное учреждение У «Аппарат акима Булакского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Еленовка,
улица Абылай хана, 37
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-32-38533
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа им.Сакена Сейфулина Зерендинского района»
Зерендинский район,
поселок Бирлестык,
жилой массив ГОКа
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-32-34403
Государственное учреждение «Аппарат акима Викторовского сельского округа Зерендинского района »
Зерендинский район,
село Викторовка,
улица Мира, 69
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-32-23117
Государственное учреждение «Аппарат акима Исаковского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Исаковка,
улица Бейбитшилик, 32
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-32-27326
Государственное учреждение «Аппарат акима Зерендинского сельского округа»
Зерендинский район,
село Зеренда,
улица Мира, 48
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-32-21365
Государственное учреждение «Аппарат акима Ортакского сельского округа Зерендинского района »
Зерендинский район, село Ортак,
улица Орталык, 26
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-32-37392
Государственное учреждение «Аппарат акима Садового сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Садовое,
улица Тауелсыздык, 3
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней

8716-32-34598
«Зеренді ауданы Сарыөзек селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Ақан селосы
Сарыөзек көшесі, 11/1
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-32-38334
«Зеренді ауданы Симферопольский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Симферопольское селосы,
Целинная көшесі, 6
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-32-33417
«Зеренді ауданы Күсеп селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Куропаткино селосы,
Целинная көшесі, 28
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-32-33638
«Зеренді ауданы Қонысбай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Қонысбай селосы,
Абай Құнанбаев көшесі
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-32-34404
«Зеренді ауданы Қызылсая селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Қызылсая селосы,
Шағырлы көшесі, 19
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-32-34395
«Зеренді ауданы Қызылегіс селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Қызылегіс селосы,
Орталық көшесі, 8
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-32-28249
«Зеренді ауданы Қанай би ат. селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Қанай би селосы,
Қанай би көшесі, 13
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-32- 23602
«Зеренді ауданы Приреченский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Приречное селосы,
Орталық көшесі,4
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-32-25385
«Зеренді ауданы Мәлік Ғабдуллин ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Мәлік Ғабдуллин ауылы, Зеленая көшесі, 13 а
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-32-27285
«Зеренді ауданы Бәйтерек селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Бәйтерек селосы,
Центральная көшесі,1

8716-32-34598
Государственное учреждение «Аппарат акима Сарыозекского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район, село Акан
улица Сарыозек, 11/1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-32-38334
Государственное учреждение «Аппарат акима Симферопольского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Симферопольское,
улица Целинная,6
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-32-33417
Государственное учреждение «Аппарат акима Кусепского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Куропаткино,
улица Целинная, 28
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-32-33638
Государственное учреждение «Аппарат акима Конысбайского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район, село Конысбай,
улица Абая Кунанбаева
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-32-34404
Государственное учреждение «Аппарат акима Кызылсаянского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Кызылсая,
улица Шагырлы, 19
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-32-34395
Государственное учреждение «Аппарат акима Кызылегисского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Кызылегис,
улица Орталык, 8
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-32-28249
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа им.Канай би Зерендинского района»
Зерендинский район, село Канай Би,
улица Канай би, 13
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-32- 23602
ГУ «Аппарат акима Приреченского сельского
округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Приречное,
улица Орталык,4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-32-25385
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Малика Габдуллина Зерендинского района»
Зерендинский район,
аул Малика Габдуллина, улица.Зеленая, 13 а
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-32-27285
Государственное учреждение «Аппарат акима Байтерекского сельского
Округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Байтерек,
улица Центральная,1

Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-32-26191
«Зеренді ауданы Троицкий
селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Троицкое селосы,
Достық көшесі, 11
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-32-25267
«Зеренді ауданы Айдабол селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы, Айдабол селосы, Кооперативная көшесі, 4
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-32-29107
«Қорғалжын ауданы Қорғалжын селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қорғалжын ауданы,
Қорғалжын селосы, Күмісбеков көшесі, 31,
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-37-21609
«Қорғалжын ауданы Амангелді селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қорғалжын ауданы,
Амангелді селосы, Абай көшесі, 21
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-37-35610
«Қорғалжын ауданы Қызылсай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қорғалжын ауданы,
Шалқар селосы, Б. Момышұлы көшесі, 34
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-37-45614
«Қорғалжын ауданы Коммунарский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қорғалжын ауданы, Майшұқыр селосы,
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-37-41601
«Қорғалжын ауданы Арықты селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қорғалжын ауданы,
Арықты селосы,
Ленин көшесі, 36
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-37-42653
«Қорғалжын ауданы Кеңбидайық селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қорғалжын ауданы,
Кеңбидайық селосы,
С. Сейфуллин көшесі, 4
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-37-43610
«Қорғалжын ауданы Қарашалғын селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қорғалжын ауданы,
Жантеке селосы,
С.Сейфуллин көшесі, 47
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-32-26191
Государственное учреждение «Аппарат акима Троицкого
сельского округа Зерендинского района »
Зерендинский район,
селоТроицкое,
улица Достык, 11
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-32-25267
Государственное учреждение «Аппарат акима села Айдабол Зерендинского района »
Зерендинский район, село Айдабол, улица Кооперативная, 4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-32-29107
Государственное учреждение «Аппарат акима Коргалжынского сельского округа Коргалжынского района»
Коргалжынский район, село Коргалжын, улица Кумисбекова 31,
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-37-21609
Государственное учреждение «Аппарат акима Амангельдинского сельского округа Коргалжынского района»
Коргалжынский район,
село Амангельды, улица Абая, 21
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-37-35610
Государственное учреждение «Аппарат акима Кызылсайского сельского округа Коргалжынского района»
Коргалжынский район, село Шалкар, улица Б. Момышулы, 34
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-37-45614
Государственное учреждение «Аппарат акима Коммунарского сельского округа Коргалжынского района»
Коргалжынский район, село Майшукур,
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-37-41601
Государственное учреждение «Аппарат акима Арыктынского сельского округа Коргалжынского района»
Коргалжынский район, село Арыкты,
улица Ленина, 36
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-37-42653
Государственное учреждение «Аппарат акима Кенбидайкского сельского округа Коргалжынского района»
Коргалжынский район, село Кенбидаик,
улица С. Сейфуллина, 4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-37-43610
Государственное учреждение «Аппарат акима Карашалгынского сельского округа Коргалжынского района»
Коргалжынский район, село Жантеке,
улица С.Сейфуллина, 47
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней

8716-37-33610
«Қорғалжын ауданы Сабынды селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қорғалжын ауданы,
Сабынды селосы,
Үсенов көшесі, 33
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-37- 44610
«Сандықтау ауданы Балкашинский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы, Балкашино селосы, Абылай хан көшесі, 119
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-40-91230
«Сандықтау ауданы Веселовский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы, Веселое селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-40-94241
«Сандықтау ауданы Белгородский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы, Белгородское селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-40-94146
«Сандықтау ауданы Лесной селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы, Лесное селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-40-97535
«Сандықтау ауданы Каменский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы, Каменка селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-40-96235
«Сандықтау ауданы Васильевский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы, Васильевка селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-40-95375
«Сандықтау ауданы Широковский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы, Богородка селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-40-95435
«Сандықтау ауданы Хлебное селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы, Хлебное селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-40-94749
«Сандықтау ауданы Жамбыл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы, Приозерное селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда

8716-37-33610
Государственное учреждение «Аппарат акима Сабундынского сельского округа Коргалжынского района»
Коргалжынский район, село Сабынды,
улица Усенова, 33
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-37- 44610
Государственное учреждение «Аппарат акима Балкашинского сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район, село Балкашино, улица Абылай хана, 119
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-40-91230
Государственное учреждение «Аппарат акима Веселовского сель-ского округа Сан-дыктауского района»
Сандыктауский район, село Веселое
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-40-94241
Государственное учреждение «Аппарат акима Белгородского сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район, село Белгородское
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-40-94146
Государственное учреждение «Аппарат акима Лесного сельского округа Сандыктау-ского района»
Сандыктауский район, село Лесное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-40-97535
Государственное учреждение «Аппарат акима Каменского сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район, село Каменка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-40-96235
Государственное учреждение «Аппарат акима Васильевского сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район, село Васильевка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-40-95375
Государственное учреждение «Аппарат акима Широковского сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район, село Богородка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-40-95435
Государственное учреждение «Аппарат акима села Хлебное Сандыктауского района»
Сандыктауский район, село Хлебное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-40-94749
Государственное учреждение «Аппарат акима Жамбылского сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район, село Приозерное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней

8716-40-97635
«Сандықтау ауданы Сандықтау селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы,
Сандықтау селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-40-93813
«Сандықтау ауданы Новоникольский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы,
Новоникольск селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-40-95735
«Сандықтау ауданы Максиковский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы, Максимовка селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-40-97235
«Сандықтау ауданы Барақпай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы, Барақпай селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-40-95122
«Сандықтау ауданы Бірлік селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы,
Красная Поляна селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-40-93247
«Сандықтау ауданы Мәдениет ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы,
Мәдениет ауылы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-40-93435
«Целиноград ауданы Ақмол селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы,
Ақмол ауылы, Гагарин көшесі, 2
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-51-31169
«Целиноград ауданы Қабанбай батыр селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы,
Қабанбай батыр селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-51-91745
«Целиноград ауданы Софиевский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы,
Софиевка селосы,
Центральная көшесі
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-51-36225
«Целиноград ауданы Рақымжан Қошқарбаев ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы,
Рақымжан Қошқарбаев ауылы, Қазақстанның 40 жылдығы көшесі, 1

8716-40-97635
Государственное учреждение «Аппарат акима Сандыктауского сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район,
село Сандыктау
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-40-93813
Государственное учреждение «Аппарат акима Новоникольского сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район,
село Новоникольск
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-40-95735
Государственное учреждение «Аппарат акима Максиковского сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район, село Максимовка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-40-97235
Государственное учреждение «Аппарат акима Баракпайского сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район, село Баракпай
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-40-95122
Государственное учреждение «Аппарат акима Берликского сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район,
село Красная Поляна
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-40-93247
Государственное учреждение «Аппарат акима аула Мадениет Сандыктауского района»
Сандыктауский район,
аул Мадениет
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-40-93435
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Акмол Целиноградского района»
Целиноградский район, аул Акмол, ул. Гагарина, 2
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-51-31169
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Кабанбай батыра Целиноградского района»
Целиноградский район, село Кабанбай батыра
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-51-91745
Государственное учреждение «Аппарат акима Софиевского сельского округа Целиноградского района
Целиноградский район,
село Софиевка,
улица Центральная
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-51-36225
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Рахымжана Кошкар-баева Целиноградского района»
Целиноградский район, аул Рахымжана Кошкарбаева, улица 40 лет Казахстан, 1

Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-51-95222
«Целиноград ауданы Тасты ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы, Тасты ауылы, Революционная көшесі, 20
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-51 32-639
«Целиноград ауданы Қарөткел селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы,
Қарөткел селосы,
Центральная көшесі
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-51-41625
«Целиноград ауданы Шалқар ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы,
Шалқар ауылы, Иманбаев көшесі, 5
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-51-39225
«Целиноград ауданы Приреченский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы,
Приречное селосы, Советская көшесі, 33
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-51-38225
«Целиноград ауданы Қощы селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы,
Қощы селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-51- 99619
«Целиноград ауданы Максимовский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы,
Максимовка селосы, Гагарин көшесі, 14
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-51-93333
«Целиноград ауданы Новоишимский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы,
Новоишимка селосы,
Дружба көшесі
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-51-31397
«Целиноград ауданы Родина ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы, Родина ауылы
Центральная көшесі, 4
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-51-37425
«Целиноград ауданы Мәншүк селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы,
Мәншүк селосы, Центральная көшесі, 1
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-51-95222
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Тасты Целиноградского района»
Целиноградский район, аул Тасты, улица Революционная, 20
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-51 32-639
Государственное учреждение «Аппарат акима Караоткельского сельского округа Целиноградского района»
Целиноградский район,
село Караоткель,
улица Центральная
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-51-41625
Государственное учреждение «Аппарат акима Шалкарского аульного округа Целиноградского района
Целиноградский район, аул Шалкар, улица Иманбаева, 5
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-51-39225
Государственное учреждение «Аппарат акима Приреченского сельского округа Целиноградского района»
Целиноградский район,
село Приречное, улица Советская, 33
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-51-38225
Государственное учреждение «Аппарат акима Кощинского сельского округа Целиноградского района
Целиноградский район, село Кощи
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-51- 99619
Государственное учреждение «Аппарат акима Максимовского сельского округа» Целиноградского района
Целиноградский район, село Максимовка, ул. Гагарина, 14
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-51-93333
Государственное учреждение «Аппарат акима Новоишимского сельского округа Целиноградского района»
Целиноградский район, село Новоишимка,
ул. Дружба
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-51-31397
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Родина Целиноградского района»
Целиноградский район, аул Родина
улица Центральная, 4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-51-37425
Государственное учреждение «Аппарат акима Маншукского сельского округа Целиноградского района
Целиноградский район,
село Маншук, улица Центральная, 1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней

8716-51-41220
«Целиноград ауданы Воздвиженский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы,
Воздвиженка селосы,
Қажымұқан көшесі, 4
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-51-96225
«Целиноград ауданы Оразақ селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы,
Оразақ селосы, Бейбітшілік көшесі, 8
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-51-32225
«Целиноград ауданы Талапкер селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы,
Талапкер селосы, Талапкер көшесі, 46
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-51-24060
«Целиноград ауданы Қоянды селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы, Қоянды селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-51-21160
«Целиноград ауданы Красноярский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы,
Жаңғызқұдық селосы,
Мир көшесі, 44
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-51-35325
«Шортанды ауданы Шортанды кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы,
Шортанды кенті, Абылайхан көшесі, 33
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-31-22080
«Шортанды ауданы Научный кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы,
Научный кенті, Бараев көшесі, 15
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-31-23012
«Шортанды ауданы Жолымбет кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы,
Жолымбет кенті, Абай көшесі, 9
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-31-27514
«Шортанды ауданы Раевский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы,
Раевка селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-31-25716
«Шортанды ауданы Новокубанский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы,
Новокубанка селосы

8716-51-41220
Государственное учреждение «Аппарат акима Воздвиженского сельского округа Целиноградского района»
Целиноградский район, село Воздвиженка,
улица Кажымукана, 4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-51-96225
Государственное учреждение «Аппарат акима Оразакского сельского округа Целиноградского района
Целиноградский район, село Оразак, улица Бейбітшілік, 8
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-51-32225
Государственное учреждение «Аппарат акима Талапкерского сельского округа Целиноградского района»
Целиноградский район, село Талапкер, улица Талапкер, 46
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-51-24060
Государственное учреждение «Аппарат акима Кояндинского сельского округа Целиноградского района
Целиноградский район, с. Коянды
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-51-21160
Государственное учреждение «Аппарат акима Красноярского сельского округа Целиноградского района»
Целиноградский район,
село Жангизкудук,
улица Мира, 44
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-51-35325
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Шортанды Шортандинского района»
Шортандинский район, поселок Шортанды, улица Абылайхана, 33
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-31-22080
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Научный Шортандинского района»
Шортандинский район, поселок Научный, улица Бараева, 15
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-31-23012
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Жолымбет Шортандинского района»
Шортандинский район, поселок Жолымбет, улица Абая, 9
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-31-27514
Государственное учреждение «Аппарат акима Раевского сельского округа Шортандинского района»
Шортандинский район, село Раевка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-31-25716
Государственное учреждение «Аппарат акима Новокубанского сельского округа Шортандинского района»
Шортандинский район,
село Новокубанка

Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-31-24635
«Шортанды ауданы Андреевский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы,
Андреевка селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-31-24344
«Шортанды ауданы Петровский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы,
Петровка селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-31-26472
«Шортанды ауданы Пригородный селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы,
Пригородное селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-31-24535
«Шортанды ауданы Бектау ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы,
Бектау селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-31-25341
«Шортанды ауданы Новоселовский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы,
Новоселовка селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-31-25543
«Шортанды ауданы Дамсинский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы,
Дамса селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-31-33018
«Шортанды ауданы Бозайғыр ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы,
Бозайғыр селосы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-31-25675
«Көкшетау қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Көкшетау қаласы,
Б.Момышұлы көшесі,41
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-2-25-60-80
«Көкшетау қаласы Красноярский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көкшетау қаласы,
Красный Яр селосы,
Советская көшесі, 3,
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-2-403934
«Көкшетау қаласы Станционный кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көкшетау қаласы,
Станционный кенті, Первомайская көшесі, 4

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-31-24635
Государственное учреждение «Аппарат акима Андреевского сельского округа Шортандинского района»
Шортандинский район,
село Андреевка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-31-24344
Государственное учреждение «Аппарат акима Петровского сельского округа Шорандинского района»
Шортандинский район,
село Петровка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-31-26472
Государственное учреждение «Аппарат акима Пригородного сельского округа Шортандинского района»
Шортандинский район,
село Пригородное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-31-24535
Государственное учреждение «Аппарат акима Бектауского аульного округа Шортандинчкого района»
Шортандинский район, село Бектау
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-31-25341
Государственное учреждение «Аппарат акима Новоселовского сельского округа Шортандинского района»
Шортандинский район,
село Новоселовка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-31-25543
Государственное учреждение «Аппарат акима Дамсинского сельского округа Шортандинского района»
Шортандинский район, село Дамса
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-31-33018
Государственное учреждение «Аппарат акима Бозайгырского аульного округа Шортандинского района»
Шортандинский район,
село Бозайгыр
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-31-25675
Государственное учреждение «Отдел сельского хозяйства и ветеринарии города Кокшетау»
город Кокшетау,
ул. Б.Момышулы,41
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-2-25-60-80
Государственное учреждение «Аппарат акима Красноярского сельского округа города Кокшетау»
город Кокшетау,
село Красный Яр,
улица Советская, 3,
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-2-403934
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Станционный города Кокшетау»
город Кокшетау,
поселок Станционный, улица Первомайская, 4

Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-2- 440003
«Степногорск қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Степногорск қаласы,
4-шағын аудан, 1-ғимарат
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-45-61908
63410
«Степногорск қаласы Заводской кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Степногорск қаласы,
Заводской кенті, Красноармейская көшесі, 15
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-45-71678
«Степногорск қаласы Бестөбе кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Степногорск қаласы,
Бестөбе кенті,
Мир көшесі, 10
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-45-43417
«Степногорск қаласы Қарабұлақ селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Степногорск қаласы,
Қарабұлақ селосы,
Ленин көшесі, 24
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-45-42116
«Степногорск қаласы Ақсу кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Степногорск қаласы,
Ақсу көшесі,
Набиев көшесі, 26
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-45-46446
«Жануарға ветеринариялық
паспорт беру» мемлекеттік
қызметінің Регламентіне
2-қосымша
Кезектіліктің және әкімшілік іс-әрекеттің
(рәсімдердің) өзара әрекет етуінің сипаттамасы Кесте 1. ҚФБ іс-әрекеті
Негізгі рәсімнің (жұмыс барысының, ағынының) іс-әрекеттері
Рәсімнің (жұмыс барысының, ағынының) іс-әрекетінің №
1
2
ҚФБ атауы
ветдәрігері
ветдәрігері
Іс-әрекеттің (рәсімнің, үдерістің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау
Құжаттарды қарау, жануарға ветеринариялық паспорт (жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға ветеринариялық паспорттан үзінді) беруді не болмаса мемлекеттік қызметті көрсетуден жазбаша түрде дәлелді бас тартуды рәсімдеу
Аяқтау түрі
(деректер, құжат,
ұйымдастырушылық-
өкімшілік шешім)
Журналға тіркеу
Тұтынушыға мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін беру
Орындау мерзімдері
30 минут ішінде
Жануарға ветеринариялық паспорт (жануарға ветеринариялық паспорттан үзінді) беру кезінде 3 жұмыс күні ішінде
Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын ресімдеу кезінде 10 жұмыс күні ішінде
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
Кесте 2. Пайдалану нұсқалары. Негізгі үрдіс.
ҚФБ 1-тобы
ветдәрігері
Іс-әрекет № 1
Құжаттарды қабылдау, журналға тіркеу
Іс-әрекет № 2
Құжаттарды қарау, жануарға ветеринариялық паспортты (жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға ветеринариялық паспорттан үзінді) рәсімдеу
Іс-әрекет № 3
жануарға ветеринариялық паспорт (жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға ветеринариялық паспорттан үзінді) беру
Кесте 3. Пайдалану нұсқалары. Балама үрдіс.
ҚФБ 1-тобы
ветдәрігер
Іс-әрекет № 1
Құжаттарды қабылдау, журналға тіркеу
Іс-әрекет № 2
Құжаттарды қарау, дәлелді бас тартуды ресімдеу және қол қою
Іс-әрекет № 3
Тұтынушыға дәлелді бас тартуды беру
«Жануарға ветеринариялық
паспорт беру» мемлекеттік
қызметінің Регламентіне
3-қосымша
Әкімшілік іс-әрекеттердің қисынды кезектілігі
арасындағы өзара байланысты айқындайтын сызбалар
(қағаз нұсқасынан қараңыз)
«Жануарға ветеринариялық
паспорт беру» мемлекеттік
қызметінің Регламентіне
4-қосымша
Ветеринариялық паспорт
Ветеринарный паспорт
________________ аудан/район (қала/город)
____________________________ облыс/область

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-2- 440003
Государственное учреждение «Отдел сельского хозяйства и ветеринарии города Степногорск»
город Степногорск,
мкр.4, здание 1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-45-61908
63410
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Заводской города Степногорск»
город Степногорск,
поселок Заводской, улица Красноармейская, 15
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-45-71678
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Бестобе города Степногорск»
город Степногорск,
поселок Бестобе,
улица Мира, 10
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-45-43417
Государственное учреждение «Аппарат акима села Карабулак города Степногорск»
город Степногорск,
село Карабулак,
улица Ленина, 24
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-45-42116
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Аксу города Степногорск»
город Степногорск,
поселок Аксу,
улица Набиева, 26
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-45-46446
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Аксу города Степногорск»
город Степногорск,
поселок Аксу,
улица Набиева, 26
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-45-46446
Приложение 2 к Регламенту
государственной услуги
«Выдача ветеринарного
паспорта на животное»
Описание последовательности и взаимодействие
административных действий (процедур) Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия
(хода, потока работ)
1
2
Наименование СФЕ
Ветврач
Ветврач
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их
описание
Прием документов
Рассмотрение документов, оформление ветеринарного паспорта на животное (дубликата ветеринарного паспорта на животное, выписку из ветеринарного паспорта на животное) либо мотивированного отказа
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Регистрация в журнале
Выдача результата оказания государственной услуги потребителю
Сроки исполнения
В течение 30 минут
В течение 3 рабочих дней при оформлении ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное)
В течении 10 рабочих дней при оформлении дубликата ветеринарного паспорта на животное
Номер следующего
действия
2
3
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс.
Группа 1
СФЕ
Ветврач
Действие № 1
Прием документов, регистрация в журнале
Действие № 2
Рассмотрение документов, оформление ветеринарного паспорта на животное (дубликата ветеринарного паспорта на животное, выписку из ветеринарного паспорта на животное)
Действие № 3
Выдача ветеринарного паспорта на животное (дубликата ветеринарного паспорта на животное, выписку из ветеринарного паспорта на животное) потребителю
Таблица 3. Варианты использования.
Альтернативный процесс.
Группа 1 СФЕ
Ветврач
Действие № 1
Прием документов, регистрация в журнале
Действие № 2
Рассмотрение документов, оформление и подписание мотивированного отказа
Действие № 3
Выдача мотивированного отказа потребителю
Приложение 3 к Регламенту
государственной услуги
«Выдача ветеринарного
паспорта на животное»
Схемы,
отражающие взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
(См. бумажный вариант)
Приложение 4 к Регламенту
государственной услуги
«Выдача ветеринарного
паспорта на животное»
Ветеринариялық паспорт
Ветеринарный паспорт
________________ аудан/район (қала/город)
____________________________ облыс/область

2011 жылғы 19 қазандағы
№ А-9/389 қаулысымен
бекітілді
«Тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің аумағында
қолданылатын, ветеринариялық анықтаманы беру»
мемлекеттік қызметінің регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің аумағында қолданылатын, ветеринариялық анықтаманы беру» регламентінде (әрі қарай - Регламент) келесі ұғымдар пайдаланылады:
1) тұтынушы – жеке немесе заңды тұлға;
2) ветеринариялық дәрігері – ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органы бөлімшесінің, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімдігі аппаратының ветеринария саласындағы іс-әрекетті іске асыратын ветеринариялық дәрігері (бұдан әрі – ветдәрігер).
2. Жалпы ереже
2. Осы Регламент «Әкімшілік рәсімдер туралы» 2000 жылғы 27 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 9-1 бабы 4-тармағына сәйкес әзірленді.
3. Мемлекеттік қызметті мал дәрігері көрсетеді.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің түрі: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттiк қызмет ақылы жүзеге асырылады (тиiстi әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң аумағында қолданылатын ветеринариялық анықтаманың бланкiсiн беру). Тұтынушы банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын екiншi деңгейдегi банктер немесе ұйымдар арқылы мемлекеттiк сатып алу туралы конкурс нәтижесi бойынша анықталған бланктiң құнын төлейдi.
Тұтынушы мемлекеттiк қызметке ақы төлеу кезiнде мынадай құжаттардың нысандарын толтырады:
1) қолма-қол ақы төлеу тәсiлi кезiнде - ақы төлеу туралы түбiртек;
2) «Қазақстан Республикасының аумағында төлем құжаттарын пайдалану және ақшаның қолма-қол жасалмайтын төлемдерi мен аударымдарын жүзеге асыру ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының 2000 жылғы 25 сәуiрдегi № 179 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының аумағында төлем құжаттарын пайдалану және ақшаның қолма-қол жасалмайтын төлемдерi мен аударымдарын жүзеге асыру ережесiне сәйкес қолма-қол жасалмайтын ақы төлеу тәсiлi кезiнде - төлем тапсырмасы.
6. Мемлекеттік қызмет «Ветеринария туралы» Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабы 13) тармақшасы және 35-бабы 2-тармағы, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 761 бұйрығымен бекітілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6029 болып тіркелген) Мемлекеттік ветеринарлық-санитарлық бақылау нысандарына ветеринарлық құжаттар беру ережесінің 4-бөлімі, «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы» Қазақстан Респуликасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысы, «Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласында мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту және Қазақстан Респуликасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Респуликасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі № 464 қаулысы негізінде көрсетіледі.

от 19 октября 2011 года
№ А-9/389
Регламент государственной услуги
«Выдача ветеринарной справки, действующей на территории соответствующей административно-территориальной единицы»
1. Основные понятия
1. В настоящем Регламенте «Выдача ветеринарной справки, действующей на территории соответствующей административно- территориальной единицы» (далее - Регламент) используются следующие понятия:
1) потребитель - физическое или юридическое лицо;
2) ветеринарный врач - ветеринарный врач подразделения местного исполнительного органа города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа, осуществляющего деятельность в области ветеринарии (далее-ветврач).
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах"
3. Государственная услуга оказывается ветврачом.
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается платно (выдача бланков ветеринарной справки действующей на территории соответствующей административно-территориальной единицы). Потребитель оплачивает через банки второго уровня или организации, осуществляющие отдельные виды банковских операции, стоимость бланка, определенную по результатам конкурса о государственных закупках.
Потребитель при оплате государственной услуги заполняет следующие формы документов:
1) при наличном способе оплаты - квитанция об оплате;
2) при безналичном способе оплаты, в соответствии с Правилами использования платежных документов и осуществления безналичных платежей и переводов денег на территории Республики Казахстан, утвержденных Постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 25 апреля 2000 года № 179 "Об утверждении Правил использования платежных документов и осуществления безналичных платежей и переводов денег на территории Республики Казахстан" - платежное поручение.
6. Государственная услуга оказывается на основании подпункта 13) статьи 10-1 и пункта 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года «О ветеринарии», раздела 4 Правил выдачи ветеринарных документов на объекты государственного ветеринарно-санитарного контроля, утвержденного приказом и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 761 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6029), постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам», постановления Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 464 «Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745»

7. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi – тиiстi әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң аумағында қолданылатын ветеринариялық анықтаманы (қағаздағы тасымалдағышта) беру не жазбаша түрдегi мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
3. Мемлекеттік қызметтерді көрсету тәртібіне талаптар
8. Мемлекеттік қызметті көрсету мәселелері жөнінде, мемлекеттік қызметті көрсету барысы туралы ақпаратты ветдәрігерінен алуға болады, оның мекенжайы мен жұмыс кестесі осы Регламнттің 1-қосымшасында көрсетілген.
9. Мемлекеттік қызмет келесі мерзімдерде беріледі:
1) мемлекеттік қызмет хабарласқан күні ішінде беріледі;
2) мемлекеттік қызметті алғанға дейін ең көп жол берілетін уақыт – 30 (отыз) минуттан артық емес;
3) мемлекеттік қызметті алғанға дейін күтудің максималды жол берілетін уақыты - 30 (отыз) минуттан артық емес;
4) мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің ең көп жол берілетін уақыты - 30 (отыз) минуттан артық емес.
10. Тұтынушыға мемлекеттік қызметті көрсетуден келесі жағдайларда бас тартылады:
1) егер мал, малдан алынатын өнім мен шикізат (әрі қарай – нысан) сәтсіз аймақтан орын ауыстыратын болған жағдайда;
2) жұқпалы сипаттағы аурудың анықталуы;
3) малдың жеке нөмірінің болмауы;
4) орын ауыстыратын (әкелінетін) нысанның, көлік құралының ветеринарлық-санитарлық және қауіпсіздік талаптарына сай келмеуі негіз болып табылады.
11. Тұтынушы мемлекеттік қызметті алу үшін хабарласқан сәттен мемлекеттік қызметтің нәтижесін берген сәтке дейін мемлекеттік қызметті көрсету кезеңдері
1) тұтынушы мемлекеттік қызметті алу үшін мал дәрігеріне ауызша түрде хабарласады;
2) ветдәрігер өтінішті қарауды іске асырады, анықтаманы немесе дәлелді бас тартуды ресімдейді және тұтынушыға қызмет көрсету нәтижесін береді.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттар қабылдауды іске асыратын тұлғалардың минималды саны бір қызметкерді құрайды.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі
іс-әрекет тәртібінің сипаттамасы
13. Анықтама алу үшін тұтынушы осы Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мекенжай бойынша мал дәрігеріне хабарласады.
14. Мемлекеттік қызметті тұтынушының өтінішін ветдәрігері жеке және заңды тұлғалардың өтінішін тіркеу журналында тіркейді, онда тұтынушының мемлекеттік қызметті алу күні көрсетіледі.
15. Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттар мен талаптар:
1) жануарға ветеринариялық паспорт;
2) былғары-тері шикізатына малдың жеке нөмірі көрсетілген жазба белгінің болуы міндетті;
3) ветеринарлық анықтама бланкісінің құнын төлегендікті растайтын құжат.

7. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача ветеринарной справки действующей на территории соответствующей административно-территориальной единицы (на бумажном носителе) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в письменном виде.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, о ходе оказания государственной услуги можно получить у ветврача, адрес и график, работы которого указан в приложении 1 к настоящему Регламенту.
9. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) государственная услуга предоставляется в течение дня обращения;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут.
10. В предоставлении государственной услуги потребителю будет отказано в следующих случаях:
1) в случае, если животное, продукция и сырье животного происхождения (далее-объект) перемещаются из неблагополучной зоны;
2) обнаружение болезни заразного характера;
3) отсутствие индивидуального номера животного;
4) несоответствие перемещаемого (перевозимого) объекта, транспортного средства ветеринарно-санитарным требованиям и требованиям безопасности.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента обращения потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель за получением государственной услуги обращается к ветврачу в устной форме;
2) ветврач осуществляет рассмотрение обращения, оформляет справку либо мотивированный отказ и выдает результат оказания услуги потребителю.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действия (взаимодействия) в процессе
оказания государственной услуги
13. Для получения справки потребитель обращается к ветврачу по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему Регламенту.
14. Обращение потребителя государственной услуги регистрируется ветврачом в журнале учета обращения физических и юридических лиц, в котором указывается дата получения потребителем государственной услуги.
15. Перечень необходимых документов и требований к ним для получения государственной услуги:
1) ветеринарный паспорт на животное;
2) на кожевенно-меховое сырье обязательно наличие ярлыка, с указанием индивидуального номера животного;
3) документ, подтверждающий оплату стоимости бланка ветеринарной справки.

16. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіне келесі құрылымдық-функционалдық бірлік (бұдан әрі – ҚФБ) іске қосылады:
мал дәрігері.
17. Әкімшілік іс-әрекетінің (рәсімінің) орындалу мерзімін көрсетумен әр ҚФБ әкімшілік іс-әрекетінің (рәсімінің) кезектілігі мен өзара әрекет етуінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы Регламентке 2-қосымшада келтірілген.
18. Әкімшілік іс-әрекетінің мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі қисынды кезектілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты айқындайтын сызбалар осы Регламентке 3-қосымшада келтірілген.
19. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі осы Регламенттің 4-қосымшасына сәйкес үлгі бойынша анықтама беру не болмаса мемлекеттік қызметті көрсетуден жазбаша түрде дәлелді бас тарту түрінде беріледі.
Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту дәлелді себебін көрсетумен қағаз жеткізгіште ресімделеді.
5. Мемлекеттік қызметті көрсететін жауапты
тұлғалардың жауапкершілігі
20. Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес мемлекеттік қызметті көрсетуге жауапты тұлға мал дәрігері болып табылады.
Мал дәрігері Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес орнатылған мерзімдерде мемлекеттік қызмет көрсетуді іске асыруға жауапты.
«Тиісті әкімшілік-
аумақтық бірліктің
аумағында қолданылатын,
ветеринариялық анықтаманы
беру» мемлекеттік
қызметінің Регламентіне
1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі
мал дәрігерлерінің тізбесі
Уәкілетті органдардың атауы
Заңды мекенжайы
Жұмыс кестесі
Байланыс
телефоны
«Ақкөл қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы, Ақкөл қаласы, Нұрмағамбетов көшесі, 83
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-38-21094
«Ақкөл ауданы Азат ауылы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы, Азат ауылы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-38-35144
«Ақкөл ауданы Кеңес селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы, Домбыралы ауылы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-38-38143
«Ақкөл ауданы Қарасай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы, Қына ауылы
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-38-34190
«Ақкөл ауданы Наумов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы, Наумовка cелосы

16. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) ветврач.
17. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему Регламенту.
18. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 3 к настоящему Регламенту.
19. Результат оказания государственной услуги предоставляется в форме выдачи справки по форме согласно приложения 4 к настоящему Регламенту либо отказа в предоставлении государственной услуги.
Отказ в предоставлении государственной услуги оформляется в письменном виде на бумажном носителе с указанием мотивированной причины отказа.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих
государственные услуги
20. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является ветврач.
Ветврач несет ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1 к Регламенту
государственной услуги «Выдача
ветеринарной справки действующей
на территории соответствующей
административно-
территориальной единицы»
Перечень уполномоченных органов
по оказанию государственной услуги
Наименование
Уполномоченных органов
Юридический
адрес
График работы
Контактный
телефон
Государственное учреждение «Аппарат акима города Акколь»
Аккольский район, город Акколь, улица Нурмагамбетова, 83
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-38-21094
Государственное учреждение «Аппарат акима аула Азат Аккольского района»
Аккольский район, аул Азат
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-38-35144
Государственное учреждение «Аппарат акима Кенесского сельского округа Аккольского района»
Аккольский район, аул Домбыралы
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-38-38143
Государственное учреждение «Аппарат акима Карасайского аульного округа Аккольского района»
Аккольский район, аул Кына
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-38-34190
Государственное учреждение «Аппарат акима Наумовского сельского округа Аккольского района»
Аккольский район, cело Наумовка

8716-2-403934
«Көкшетау қаласы Станционный кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көкшетау қаласы,
Станционный кенті, Первомайская көшесі, 4
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-2- 440003
«Степногорск қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Степногорск қаласы,
4-шағын аудан, 1-ғимарат
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-45-61908
63410
«Степногорск қаласы Заводской кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Степногорск қаласы,
Заводской кенті, Красноармейская көшесі, 15
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-45-71678
«Степногорск қаласы Бестөбе кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Степногорск қаласы,
Бестөбе кенті,
Мир көшесі, 10
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-45-43417
«Степногорск қаласы Қарабұлақ селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Степногорск қаласы,
Қарабұлақ селосы,
Ленин көшесі, 24
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-45-42116
«Степногорск қаласы Ақсу кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Степногорск қаласы,
Ақсу көшесі,
Набиев көшесі, 26
Күн сайын 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, түскі ас сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін сенбі, жексенбі және мереке күндерін қоспағанда
8716-45-46446
«Тиісті әкімшілік-аумақтық
бірліктің аумағында
қолданылатын, ветеринариялық
анықтаманы беру» мемлекеттік
қызметінің Регламентіне
2-қосымша
Кезектіліктің және әкімшілік іс-әрекеттің
(рәсімдердің) өзара әрекет етуінің сипаттамасы Кесте 1. ҚФБ іс-әрекеті
Негізгі рәсімнің (жұмыс барысының, ағынының) іс-әрекеттері
Рәсімнің (жұмыс барысының, ағынының) іс-әрекетінің №
1
2
ҚФБ атауы
Ветдәрігері
Ветдәрігері
Іс-әрекеттің (рәсімнің, үдерістің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау
Құжаттарды қарау, анықтама беруді не болмаса мемлекеттік қызметті көрсетуден і бас тартуды рәсімдеу
Аяқтау түрі
(деректер, құжат,
ұйымдастырушылық-
өкімшілік шешім)
Журналға тіркеу
Тұтынушыға мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін беру
Орындау мерзімдері
30 минут ішінде
Хабарласу күні ішінде
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
Кесте 2. Пайдалану нұсқалары. Негізгі үрдіс.
ҚФБ 1-тобы
Ветдәрігері
Іс-әрекет № 1
Құжаттарды қабылдау, журналға тіркеу
Іс-әрекет № 2
Құжаттарды қарау, анықтаманы рәсімдеу және қол қою
Іс-әрекет № 3
Тұтынушыға анықтама беру
Кесте 3. Пайдалану нұсқалары. Балама үрдіс.
ҚФБ 1-тобы
Ветдәрігері
Іс-әрекет № 1
Құжаттарды қабылдау, журналға тіркеу
Іс-әрекет № 2
Құжаттарды қарау, дәлелді бас тартуды ресімдеу және қол қою
Іс-әрекет № 3
Тұтынушыға дәлелді бас тартуды беру
«Тиісті әкімшілік-аумақтық
бірліктің аумағында
қолданылатын, ветеринариялық
анықтаманы беру» мемлекеттік
қызметінің Регламентіне
3-қосымша
Әкімшілік іс-әрекеттердің қисынды кезектілігі
арасындағы өзара байланысты айқындайтын сызбалар
(қағаз нұсқасынан қараңыз)
«Тиісті әкімшілік-аумақтық
бірліктің аумағында
қолданылатын, ветеринариялық
анықтаманы беру» мемлекеттік
қызметінің Регламентіне
4-қосымша
ВЕТЕРИНАРИЯЛЫҚ АНЫҚТАМАНЫҢ ТҮБIРТЕГI
КОРЕШОК ВЕТЕРИНАРНОЙ СПРАВКИ № _________
"_____"______________ 201__ ж
Выдана (кому/кiмге) _________________________________________ берiлдi
жануардың иесi/владелец животного
Оның мекен жайы/Его адрес ___________________________________________
Малдың түрi,ветеринариялық паспорттың №/
Вид животного, № ветеринарного паспорта _____________________________
Саны/в количестве ___________________________________________________
басы, орны, салмағы/голов, мест, вес
Бағытталды/Направляются _____________________________________________
баратын жерi/место назначения
Не үшiн/Для _________________________________________________________
союға, сатуға және тағы басқа/убоя, продажи и т.п.
Мал дәрiгерi/Ветеринарный врач ______________________________________
қызметi, аты-жөнi, қолы/должность, Ф.И.О подпись
--------------------------------------------------------- қию сызығы
Ауылдық (селолық) округтiң, кенттiң ауданның, қаланың
жергiлiктi атқарушы органы бөлiмшесiнiң
мал дәрiгерiмен берiледi/Выдается ветеринарным врачом
подразделения местного исполнительного органа
аулаь (села), аульного (сельского) округа, поселка, района,
города Қазақстан Республикасы
Республика Казахстан
анықтаманы берген жергiлiктi
атқарушы органның аталуы/
наименование местного исполнительного
органа, выдавшего справку
_____________________________________
аудан/район
_____________________________________
ауылдық округ/сельский округ
ВЕТЕРИНАРИЯЛЫҚ АНЫҚТАМА/ВЕТЕРИНАРНАЯ СПРАВКА № _______
Выдана (кому/кiмге) _________________________________________ берiлдi
жануардың иесi/владелец животного
Оның мекен жайы/Его адрес ___________________________________________
оның меншiгiндегi/в том, что принадлежащее
ему _________________________________________________________________
малдың, түрi, ветеринаниялық паспорттың №/вид животных,№
ветеринарного паспорта
саны/в количестве ___________________________________________________
басы, орны, салмағы/голов, мест, вес
ветеринариялық байқаудан өткен, малдың жұқпалы ауруларынан шығарылып,
мына бағытқа жiберiлдi,/подвергнуты ветеринарному осмотру животных,
выходят из населенного пункта (хозяйства) благополучного по
инфекционным болезням и направляются
_____________________________________________________________________
баратын жерi/место назначения
_____________________________________________________________________
Действительно до/жарамды ____________________________________________
Не үшiн/для _________________________________________________________
союға, сатуға және тағы басқа/убоя, продажи и т.п.
М.О.        Мал дәрiгер
М.П.       Ветеринарный врач __________________________________
қызметi, аты-жөнi, қолы/должности Ф.И.О., подпись
"___" ____________ 201_ ж/г.
Ақмола облысы әкімдігінің
2011 жылғы 19 қазандағы
№ А-9/389 қаулысымен
бекітілді
«Байқаудан өткізушілерді және тұқым сарапшыларын
аттестаттау» мемлекеттік қызметі регламенті
Ескерту. Регламент алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 21.01.2013 № А-1/28 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ақмола облысы әкімдігінің
2011 жылғы 19 қазандағы
№ А-9/389 қаулысымен
бекітілді
«Бiрегей, элиталық тұқым, бiрiншi, екiншi және
үшiншi репродукциядағы тұқым өндiрушiлердi және
тұқым өткiзушiлердi аттестаттау»
мемлекеттік қызметінің регламенті

8716-2-403934
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Станционный города. Кокшетау»
город Кокшетау,
поселок Станционный, улица Первомайская, 4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-2- 440003
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Заводской города Степногорск»
город Степногорск,
поселок Заводской, улица Красноармейская, 15
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-45-71678
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Аксу города Степногорск»
город Степногорск,
поселок Аксу,
улица Набиева, 26
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-45-46446
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Бестобе города Степногорск»
город Степногорск,
поселок Бестобе,
улица Мира, 10
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-45-43417
Государственное учреждение «Аппарат акима села Карабулак города Степногорск»
город Степногорск,
село Карабулак,
улица Ленина, 24
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-45-42116
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Аксу города Степногорск»
город Степногорск,
поселок Аксу,
улица Набиева, 26
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней
8716-45-46446
Приложение 2 к регламенту
государственной услуги
«Выдача ветеринарной
справки действующей на
территории соответствующей
административно-
территориальной единицы»
Описание последовательности и взаимодействие
административных действий (процедур) Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия
(хода, потока работ)
1
2
Наименование СФЕ
Ветврач
Ветврач
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их
описание
Прием документов
Рассмотрение документов, оформление справки либо мотивированного отказа
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Регистрация в журнале
Выдача результата оказания государственной услуги потребителю
Сроки исполнения
Не более 30 минут
в течение дня обращения
Номер следующего
действия
2
3
Таблица 2. Варианты использования. Основная тенденция.
СФЕ группа 1
ветврач
действие № 1
Прием документов, регистрация в журнале
действие № 2
рассмотрение документов, оформление справки и подписание
действие № 3
выдача потребителю справки
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативная тенденция.
СФЕ группа 1
Ветврач
действие № 1
Прием документов, регистрация в журнале
действие № 2
рассмотрение документов, оформление обоснованного отказа и подписание
действие № 3
выдача потребителю обоснованного отказа
Приложение 3 к Регламенту
государственной услуги
«Выдача ветеринарной
справки действующей
на территории соответствующей
административно-
территориальной единицы»
Схемы,
отражающие взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
(См. бумажный вариант)
Приложение 4 к Регламенту
государственной услуги
«Выдача ветеринарной
справки действующей
на территории соответствующей
административно-
территориальной единицы»
ВЕТЕРИНАРИЯЛЫҚ АНЫҚТАМАНЫҢ ТҮБIРТЕГI
КОРЕШОК ВЕТЕРИНАРНОЙ СПРАВКИ № _________
"_____"______________ 201__ ж
Выдана (кому/кiмге) _________________________________________ берiлдi
жануардың иесi/владелец животного
Оның мекен жайы/Его адрес ___________________________________________
Малдың түрi,ветеринариялық паспортың №/
Вид животного, № ветеринарного паспорта _____________________________
Саны/в количестве ___________________________________________________
басы, орны, салмағы/голов, мест, вес
Бағытталды/Направляются _____________________________________________
баратын жерi/место назначения
Не үшiн/Для _________________________________________________________
союға, сатуға және тағы басқа/убоя, продажи и т.п.
Мал дәрiгерi/Ветеринарный врач ______________________________________
қызметi, аты-жөнi, қолы/должность, Ф.И.О подпись
--------------------------------------------------------- қию сызығы
Ауылдық (селолық) округтiң, кенттiң ауданның, қаланың
жергiлiктi атқарушы органы бөлiмшесiнiң
мал дәрiгерiмен берiледi/Выдается ветеринарным врачом
подразделения местного исполнительного органа
аула (села), аульного (сельского) округа, поселка, района,
города Қазақстан Республикасы
Республика Казахстан
анықтаманы берген жергiлiктi
атқарушы органның аталуы/
наименование местного исполнительного
органа, выдавшего справку
_____________________________________
аудан/район
_____________________________________
ауылдық округ/сельский округ
ВЕТЕРИНАРИЯЛЫҚ АНЫҚТАМА/ВЕТЕРИНАРНАЯ СПРАВКА № _______
Выдана (кому/кiмге) _________________________________________ берiлдi
жануардың иесi/владелец животного
Оның мекен жайы/Его адрес ___________________________________________
оның меншiгiндегi/в том, что принадлежащее
ему _________________________________________________________________
малдың, түрi, ветеринариялық паспорттың №/вид животных,№
ветеринарного паспорта
саны/в количестве ___________________________________________________
басы, орны, салмағы/голов, мест, вес
ветеринариялық байқаудан өткен, малдың жұқпалы ауруларынан шығарылып,
мына бағытқа жiберiлдi,/подвергнуты ветеринарному осмотру животных,
выходят из населенного пункта (хозяйства) благополучного по
инфекционным болезням и направляются
_____________________________________________________________________
баратын жерi/место назначения
_____________________________________________________________________
Действительно до/жарамды ____________________________________________
Не үшiн/для _________________________________________________________
союға, сатуға және тағы басқа/убоя, продажи и т.п.
М.О. Мал дәрiгер
М.П. Ветеринарный врач __________________________________
қызметi, аты-жөнi, қолы/должности Ф.И.О., подпись
"___" ____________ 201_ ж/г.
УТВЕРЖДЕН
постановлением акимата
Акмолинской области
от 19 октября 2011 года
№ А-9/389
Регламент государственной услуги
«Аттестация апробаторов и семенных экспертов»
Сноска Регламент исключен постановлением акимата Акмолинской области от 21.01.2013 № А-1/28 (вводится в действие со дня официального опубликования).
УТВЕРЖДЕН
постановлением акимата
Акмолинской области
от 19 октября 2011 года
№ А-9/389
Регламент государственной услуги
«Аттестация производителей оригинальных,
элитных семян, семян первой, второй
и третьей репродукций и реализаторов семян»

1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Бiрегей, элиталық тұқым, бiрiншi, екiншi және үшiншi репродукциядағы тұқым өндiрушiлердi және тұқым өткiзушiлердi аттестаттау» регламентінде (әрі қарай - Регламент) келесі ұғымдар пайдаланылады:
1) тұтынушы – заңды және жеке тұлға;
2) жергілікті атқарушы орган - «Ақмола облысы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі".
3) жергілікті атқарушы органның жұмыс органы – «Ақмола облысының ауыл шаруашылығы басқармасы» мемлекеттік мекемесі;
4) комиссия – жергілікті атқарушы органының шешімімен құрылатын сандық құрамы бес адамнан кем емес сараптау комиссиясы.
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент «Әкімшілік рәсімдер туралы» 2000 жылғы 27 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 9-1 бабы 4-тармағына сәйкес әзірленді.
3. Мемлекеттік қызметті жергілікті атқарушы орган көрсетеді.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің түрі: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызмет «Тұқым шаруашылығы туралы» Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 ақпандағы Заңының 6-1 бабы 4) тармақшасы, «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысы, «Фитосанитариялық қауіпсіздік және тұқым шаруашылығы саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 5 мамырдағы № 485 қаулысы, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2008 жылғы 12 қыркүйектегі № 575 бұйрығымен бекітілген Бiрегей, элиталық тұқым, бiрiншi, екiншi және үшiншi репродукциядағы тұқым өндiрушiлердi және тұқым өткiзушiлердi аттестаттау негізінде көрсетіледі.
7. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі аттестаттау туралы куәлік (бұдан әрі – Куәлік) беру не болмаса мемлекеттік қызметті көрсетуден дәлелді бас тарту туралы жауап болып табылады.
3. Мемлекеттік қызметтерді көрсету тәртібіне талаптар
8. Мемлекеттік қызметті көрсету мәселелері жөнінде, соның ішінде мемлекеттік қызметті көрсету барысы туралы ақпаратты: 020000, Көкшетау қаласы, Абай көшесі, 89 мекенжайы бойынша алуға болады (ресми сайт: www.akmo.kz/ content/sels/selpo.html), телефондар: 25-83-34, 25-18-65. Жұмыс кестесі: 9-00 сағаттан 18-00 сағатқа дейін, түскі үзіліс 13-00 сағаттан 14-00 сағатқа дейін, демалыс және мейрам күндерінен басқа.
9. Мемлекеттік қызмет келесі мерзімдерде беріледі:
1) мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі тұтынушы осы Регламенттің 14-тармағында анықталған қажет құжаттарды ұсынған сәттен отыз күнтізбелік күн;

1. Основные понятия
1. В настоящем Регламенте «Аттестация производителей оригинальных, элитных семян, семян первой, второй и третьей репродукций и реализаторов семян» (далее - Регламент) используются следующие понятия:
1) потребитель – юридическое и физическое лицо;
2) местный исполнительный орган – государственное учреждение «Аппарат акима Акмолинской области»;
3) рабочий орган местного исполнительного органа – государственное учреждение «Управление сельского хозяйства Акмолинской области»;
4) комиссия - экспертная комиссия создаваемая решением местного исполнительного органа, с численным составом не менее пяти человек.
2. Общие положения
2. Настоящий регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
3. Государственная услуга оказывается местным исполнительным органом.
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
6. Государственная услуга осуществляется на основании подпункта 4) статьи 6-1 Закона Республики Казахстан от 8 февраля 2003 года «О семеноводстве», постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам», постановления Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2011 года № 485 «Об утверждении стандартов государственных услуг в области фитосанитарной безопасности и семеноводства и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745», Правил аттестации производителей оригинальных, элитных семян, семян первой, второй и третьей репродукций и реализаторов семян, утвержденных приказом и.о. Министра сельского хозяйства РК от 12 сентября 2008 года № 575.
7. Результатом оказываемой государственной услуги является свидетельства об аттестации (далее - свидетельство) либо мотивированный ответ об отказе в предоставления государственной услуги.
3. Требования к порядку оказания
государственной услуги
8. Государственная услуга оказывается по адресу: 020000, город Кокшетау, улица Абая, 89, телефоны: 25-83-34, 25-18-65. График работы: с 9-00 часов до 18-00 часов, обед с 13-00 до 14-00 часов, кроме выходных и праздничных дней.
Информация о государственной услуге и о ходе ее оказания размещается на официальном портале акимата Акмолинской области: www.akmo.kz.
9. Сроки оказания государственной услуги:
1) срок оказания государственной услуги не должен превышать тридцати календарных дней с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 14 настоящего регламента;

2) өтініш берген күні орнында көрсетілетін мемлекеттік қызметті алғанға дейін күтудің максималды жол берілетін уақыты - 30 (отыз) минуттан артық емес;
3) құжаттарды алу кезінде күтудің максималды жол берілетін уақыты - 30 (отыз) минуттан артық емес.
10. Тұтынушыға мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартуға негіз:
1) осы Регламенттің 14-тармағында көрсетілген құжаттардың толық емес пакетін ұсыну;
2) тұтынушының осы Регламентке 2-қосымшада көрсетілген біліктілік талаптарына сай келмеуі болып табылады.
11. Тұтынушыдан мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш алған сәттен мемлекеттік қызметтің нәтижесін берген сәтке дейін мемлекеттік қызметті көрсету кезеңдері:
1) тұтынушы қызмет көрсету туралы жергілікті атқарушы органға өтініш береді;
2) жергілікті атқарушы орган өтінішті тіркеуді іске асырады, құжаттарды жергілікті атқарушы органның жұмыс органына жолдайды;
3) жергілікті атқарушы органның жұмыс органы құжаттардың толықтығын тексеруді іске асырады, оларды комиссияның қарауына береді;
4) комиссия ұсынылған құжаттарды зерттейді, орнына барып тұтынушының біліктілік талаптарына сәйкестік дәрежесін анықтайды, тексеру актісін жасайды, комиссия шешімін хаттама түрінде ресімдейді және жергілікті атқарушы органның жұмыс органына береді.
5) жергілікті атқарушы органның жұмыс органы куәлікті немесе дәлелді бас тартуды ресімдейді және басшылыққа қол қоюға береді;
6) басшылық куәлікке немесе дәлелді бас тартуға қол қояды;
7) жергілікті атқарушы органның жұмыс органы тұтынушыға қызмет көрсету нәтижесін береді.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі
іс-әрекет (өзара әрекет) тәртібінің сипаттамасы
12. Құжаттарды қабылдау әкім аппаратының кеңсесі арқылы 020000, Көкшетау қаласы, Абай көшесі, 83 мекенжайы бойынша іске асырылады. Жұмыс кестесі: 9-00 сағаттан 18-00 сағатқа дейін, түскі үзіліс күнделікті 13-00-ден 14-00-ге дейін. Демалыс күндері: сенбі, жексенбі.
13. Тұтынушыға тиісті құжаттарды қабылдағандық туралы келесілерді көрсетумен қолхат беріледі:
1) құжаттарды қабылдау нөмірі мен күнін;
2) сұратылған мемлекеттік қызметтің түрін;
3) қоса берілген құжаттардың саны мен атауларын;
4) мемлекеттік қызметті алу күні (уақыты) мен құжаттарды беру орнын;
5) жергілікті атқарушы органның өтінішті қабылдаған жауапты лауазымды тұлғасының тегін, атын, әкесінің атын.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы жергілікті атқарушы органға келесі құжаттарды ұсынады:
1) осы Регламентке 1-қосымшаға сәйкес орнатылған үлгідегі түр-пішін бойынша өтініш (әрі қарай – өтініш);

2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более 30 минут;
3) максимально допустимое время ожидания при получении документов - не более 30 минут.
10. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги потребителю являются:
1) непредставление потребителем документов, указанных в пункте 14 настоящего Регламента;
2) несоответствие потребителя квалификационным требованиям, указанным в приложении 2 к настоящему Регламенту.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:/
1) потребитель подает заявление об оказании услуги в местный исполнительный орган;
2) местный исполнительный орган осуществляет регистрацию заявления, направляет документы в рабочий орган местного исполнительного органа;
3) рабочий орган местного исполнительного органа осуществляет проверку полноты документов, передает их на рассмотрение комиссии;
4) комиссия изучает представленные документы, с выездом на место определяет степень соответствия потребителя квалификационным требованиям, составляет акт обследования, оформляет решение комиссии в форме протокола и передает рабочему органу местного исполнительного органа;
5) рабочий орган местного исполнительного органа оформляет свидетельство или мотивированный отказ и передает на подпись руководству;
6) руководство подписывает свидетельство или мотивированный отказ;
7) рабочий орган местного исполнительного органа выдает результат оказания услуги потребителю.
4. Описание порядка действия (взаимодействия) в процесс
оказания государственной услуги
12. Прием документов в местном исполнительном органе осуществляется через канцелярию по адресу: 020000, город Кокшетау, улица Абая, 83. График работы: с 9-00 часов до 18-00 часов, обед с 13-00 до 14-00 часов ежедневно. Выходные дни: суббота, воскресенье.
13. Потребителю выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
1) номера и даты приема документов;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названий приложенных документов;
4) даты (времени) получения государственной услуги и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества ответственного должностного лица местного исполнительного органа, принявшего заявление.
14. Для получения государственной услуги потребитель представляет в местный исполнительный орган следующие документы:
1) заявление установленного образца по форме, согласно приложению 1 к настоящему Регламенту (далее - заявление);

2) заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктің нотариалды түрде куәландырылған көшірмесі немесе жеке тұлғаны куәландыратын құжаттың көшірмесі;
3) жер теліміне сәйкестендіру құжатының нотариалды түрде куәландырылған көшірмесі (тұқым өткізушілер ұсынбайды). Бұл ретте жер телімін жалға алу шарты бойынша жалға алу мерзімі он жылдан кем болмауы тиіс:
4) жарғының нотариалды түрде куәландырылған көшірмесі (заңды тұлға үшін);
5) жеке немесе заңды тұлғаның осы Регламентке 2-қосымшада белгіленген біліктілік талаптарына сәйкестігін растайтын құжаттар;
6) тұқым өндірумен тікелей айналысатын мамандар туралы мәліметтер (тегі, аты, әкесінің аты, білімі, жұмыс өтілі).
15. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіне келесі құрылымдық-функционалдық бірлік (әрі қарай – ҚФБ) іске қосылады:
1) облыс әкімі аппаратының кеңсесі;
2) жергілікті атқарушы органның басшылығы;
3) жергілікті атқарушы органның жұмыс органының кеңсесі;
4) жергілікті атқарушы органның жұмыс органының басшылығы;
5) жергілікті атқарушы органның жұмыс органының жауапты орындаушысы;
6) комиссия.
16. Әкімшілік іс-әрекетінің (рәсімінің) орындалу мерзімін көрсетумен әр ҚФБ әкімшілік іс-әрекетінің (рәсімінің) кезектілігі мен өзара әрекет етуінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы Регламентке 3-қосымшада келтірілген.
17. Әкімшілік іс-әрекетінің мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі қисынды кезектілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты айқындайтын сызбалар осы Регламентке 4-қосымшада келтірілген.
18. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі осы Регламентке 5-қосымшаға сәйкес үлгі бойынша куәлік беру не болмаса қызмет көрсетуден бас тарту түрінде беріледі.
Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту дәлелді себебін көрсетумен қағаз жеткізгіште ресімделеді.
5. Мемлекеттік қызметті көрсететін жауапты
тұлғалардың жауапкершілігі
19. Мемлекеттік қызметті көрсетуге жауапты тұлға жергілікті атқарушы органның басшысы және жергілікті атқарушы органның жұмыс органының басшысы болып табылады.
Лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес орнатылған мерзімдерде мемлекеттік қызмет көрсетуді жүзеге асыруға жауапты.
«Бiрегей, элиталық тұқым,
бiрiншi, екiншi және үшiншi
репродукциядағы тұқым
өндiрушiлердi және тұқым
өткiзушiлердi аттестаттау»
мемлекеттік қызмет
Регламентіне 1-қосымша
_____________________ облысының әкімі
(республикалық маңыздағы
қаланың, астананың)
___________________________ Т.А.Ә.
_________________________________
__________________________________дан/ден, тан/тен
(заңды тұлғаның толық атауы, жеке тұлғаның Т.А.Ә.)
Өтініш
Аттестаттау жүргізуді және
_____________________________________________________________________
(берілмекші мәртебенің бір түрі көрсетіледі)
өндіру және тұқым өткізу жөнінде (тұқым өткізушілер үшін – тек қана тұқым өткізу) мәртебе беруді сұраймын
_____________________________________________________________________
(ауылшаруашылық өсімдіктерінің, сұрыбының атауы)
Жеке және заңды тұлға туралы мәліметтер:

2) нотариально засвидетельствованную копию свидетельства о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица или копию документа, удостоверяющего личность физического лица;
3) нотариально засвидетельствованную копию идентификационного документа на земельный участок (реализаторы семян не представляют). При этом, по договору аренды земельного участка срок аренды должен быть не менее десяти лет;
4) нотариально засвидетельствованную копию устава (для юридического лица);
5) документы, подтверждающие соответствие физического или юридического лица квалификационным требованиям, установленным в приложении 2 к настоящему Регламенту;
6) сведения о специалистах, непосредственно занимающихся производством семян (фамилия, имя, отчество, образование, стаж работы).
15. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) канцелярия местного исполнительного органа;
2) руководство местного исполнительного органа;
3) канцелярия рабочего органа местного исполнительного органа;
4) руководство рабочего органа местного исполнительного органа;
5) ответственный исполнитель рабочего органа местного исполнительного органа;
6) комиссия.
16. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 3 к настоящему Регламенту.
17. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 4 к настоящему Регламенту.
18. Результат оказания государственной услуги предоставляется в форме выдачи свидетельства по форме согласно приложения 5 к настоящему Регламенту или отказа в предоставлении услуги.
Отказ в предоставлении услуги оформляется в письменной форме на бумажном носителе с указанием мотивированной причины отказа.
5. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
19. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель местного исполнительного органа и руководитель рабочего органа местного исполнительного органа (далее – должностные лица).
Должностные лица несут ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1
к Регламенту государственной
услуги «Аттестация
производителей оригинальных,
элитных семян, семян первой,
второй и третьей репродукций
и реализаторов семян»
Заявление
Прошу провести аттестацию и присвоить статус
_____________________________________________________________________
(указывается один из видов присваиваемого статуса)
по производству и реализации семян (для реализаторов семян - только реализация семян)
_____________________________________________________________________
(наименование сельскохозяйственного растения, сорта)
Сведения о физическом или юридическом лице:

1. Меншік түрі ________________________________________
2. Құрылған жылы ____________________________________________
3. Заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) куәлігі немесе жеке тұлғаның жеке куәлігі ____________________________________________________
_____________________________________________________________________
(№, кім және қашан берген)
4. Мекенжайы: _____________________________________________________
(индекс, қала, аудан, облыс, көше, үй №,
_____________________________________________________________________
телефон, факс, e-mail)
5. Басшының Т.А.Ә. ________________________________________
6. Банктік деректемелер _______________________________________
_____________________________________________________________________
(СТН, МФО, шот №, банктің атауы мен орналасқан жері)
7. Қоса берілетін құжаттар: _____________________________________
_____________________________________________________________________
(біліктілік талаптарына сәйкес)
Басшы ________________ _____________________
(қолы) (Т.А.Ә.)
М.О.
"___" __________ 20__ ж.
Өтініш қарауға қабылданды "__" _________ 20__ ж.
_____________________________________________________________________
(өтінішті қабылдаған жауапты тұлғаның қолы, Т.А.Ә.)
«Бiрегей, элиталық тұқым,
бiрiншi, екiншi және үшiншi
репродукциядағы тұқым
өндiрушiлердi және тұқым
өткiзушiлердi аттестаттау»
мемлекеттік қызмет
Регламентіне 2-қосымша
Түпнұсқалық, элита тұқымдарын, бірінші, екінші
және үшінші қалыптастырылған тұқымдар өндірушілер
мен тұқым өткізушілерге қойылатын біліктілік талаптары
1. Түпнұсқалық тұқым өндірушілерге қойылатын біліктілік талаптары қамтиды:
1) оларды өндіруге қойылатын талаптарға сәйкес, түпнұсқалық тұқым өндіруді жүргізу үшін жеткілікті егістік ауданының болуы (суармалы жерлерде – сумен қамтамасыз етілген ауыспалы егіс егістігінің);
2) түпнұсқалық тұқым өндіру жүргізілетін ауылшаруашылық өсімдігінің ерекшеліктерін ескере отырып, нақтылы топырақ-климаттық аймақ үшін ғылыми-негізделген ұсынымдарға сәйкес салынған, игерілген тұқым шаруашылығы ауыспалы егісінің болуы;
3) соңғы үш жылда егістік құрылымында төмендегі көлемде сүрі жерлердің болуы (суармалы жерлерге және жеміс-жидек дақылдары мен жүзімдіктерге талап таратылмайды; дәнді-сүрі жер отамалы ауыспалы егісінде сүрі жерлерді көпжылдық шөптер қабатымен ауыстыруға жол беріледі):
шаруашылық бойынша орташа – 20 пайыздан кем емес;
тұқым шаруашылығы алғашқы буындарының учаскелерінде (іріктеу, көбейту көшеттіктері) – 50 пайыздан кем емес;
4) жалпы егістік алқабында тұқым шаруашылығы егістігінің болуы - 30 пайыздан кем емес;

1. Форма собственности ________________________________________
2. Год образования ____________________________________________
3. Свидетельство о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица или удостоверение личности физического лица ____________________________________________________
_____________________________________________________________________
(№, кем и когда выдано)
4. Адрес: _____________________________________________________
(индекс, город, район, область, улица, № дома,
_____________________________________________________________________
телефон, факс, e-mail)
5. Ф.И.О. руководителя ________________________________________
6. Банковские реквизиты _______________________________________
_____________________________________________________________________
(РНН, МФО, № счета, наименование и местонахождение банка)
7. Прилагаемые документы: _____________________________________
_____________________________________________________________________
(в соответствии с квалификационными требованиями)
Руководитель ________________ _____________________
(подпись)      (Ф.И.О.)
М.П.
"___" __________ 20__ г.
Заявление принято к рассмотрению "__" _________ 20__ г.
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О., подпись ответственного лица, принявшего заявление)
Приложение 2
к Регламенту государственной
услуги «Аттестация производителей
оригинальных, элитных семян, семян
первой, второй и третьей
репродукций и реализаторов семян»
Квалификационные требования, предъявляемые к производителям
оригинальных семян, элитно-семеноводческим хозяйствам,
семеноводческим хозяйствам, реализаторам семян
1. Квалификационные требования, предъявляемые к производителям оригинальных семян, включают:
1) наличие площади пашни, достаточной для ведения производства оригинальных семян в соответствии с требованиями, предъявляемыми к их производству (на орошаемых землях - водообеспеченной севооборотной пашни);
2) наличие освоенных, семеноводческих севооборотов, заложенных в соответствии с научно-обоснованными рекомендациями для конкретной почвенно-климатической зоны с учетом особенностей сельскохозяйственного растения, по которому ведется производство оригинальных семян, и прошедших не менее одной ротации;
3) наличие паров в структуре пашни за последние три года (на орошаемые земли и на питомники плодово-ягодных культур и винограда требование не распространяется; в зернопропашных севооборотах допускается замена паров пластом многолетних трав) в объеме:
в среднем по хозяйству - не менее 20 процентов;
на участках первичных звеньев семеноводства (питомники отбора, размножения) - не менее 50 процентов; 4) наличие семеноводческих посевов в общей посевной площади - не менее 30 процентов;

5) түпнұсқалық тұқым өндіру (алғашқы тұқым шаруашылығы) бойынша жұмыс өтілінің болуы;
6) сұрыптық агротехниканың жоғары деңгейінің болуы;
7) түпнұсқалық тұқым өндірушінің аумағында карантиндік нысандардың болмауы, бұл ретте карантиндік нысандар түпнұсқалық тұқым өндірушінің аумағында сондай-ақ аттестаттау сәтіне дейін үш жылдан кем емес те болмауы тиіс;
8) дақыл бойынша бес жылдан кем емес маман-селекционерлердің болуы немесе түпнұсқалық тұқым өндіру бойынша бірлескен жұмысты іске асыруға ауылшаруашылық өсімдіктерінің селекциясы саласында ғылыми-зерттеу жұмыстарын іске асыратын жеке немесе заңды тұлғамен шарттың болуы;
9) әр дақыл бойынша біреуден кем емес агроном-тұқым танушы мен маманның, сондай-ақ дақыл мен сұрыптың тұқым шаруашылығы бойынша жұмыстардың ерекше әдістерін меңгерген үш адамнан кем емес техникалық қызметшілер құрамының болуы;
10) түпнұсқалық тұқым өндіруді дақылдар мен сұрыптардың биологиялық белгілерін және қасиеттерін ескеретін сызбаларға қатаң түрде сәйкес қамтамасыз ету;
11) кейін элита тұқымдарын өндіруді қамтамасыз ету мақсатында түпнұсқалық тұқымдардың жоспарлы мөлшерін өндіру үшін қажет ассортиментте және көлемде сұрыптың бастапқы тұқымдық материалының (жемістік, жидектік дақылдар мен жүзімнің тұқымын өндірушілер үшін аналық екпе ағаштардың) болуы;
12) қажеттілікке қарай тұқымдардың сақтандыру қорының болуы:
алғашқы буындарды салу үшін – 100 пайыз;
суперэлита үшін – 50 пайыз;
13) меншік құқығында, лизингте не болмаса мүлік жалдауда (ұзақ мерзімді жалға алу) түпнұсқалық тұқым өндіру жүргізілетін ауылшаруашылық өсімдіктері түрлерінің түпнұсқалық тұқымын өндіру жөніндегі жұмыстардың барлық кешенін қамтамасыз ету үшін мамандандырылған селекциялық және тұқым шаруашылығы техникасының қажет санының болуы;
14) жеткілікті мөлшерде мамандандырылған қырмандардың, төбесі жабық асфальтталған алаңдардың, қойма үй-жайларының (жемістік дақылдар мен жүзім үшін көме тұру алаңдары), араласуларына жол бермей, тұқым партияларын орналастыруға мүмкіндік беретін, арнайы ыдыстың болуы;
15) түпнұсқалық тұқым өндіру жүргізілетін ауылшаруашылық өсімдіктерінің әр сұрыбы бойынша өндірілген, өткізілген және өз шаруашылығында пайдаланылған тұпнұсқалық тұқымның саны мен сапасының, шығу тегінің есебін жүргізу (себу, бракқа шығару, сұрыптық, түрлік және фитопатологиялық отау (тазалау), егістіктерді қабылдау және (немесе) сынақтан өткізу, жинау, кіріске алу, тазарту және жетілдіре өңдеу, түпнұсқалық тұқымдарды өткізу актілері, тұқымдарды есепке алу журналы (ол нөмірленген, тігілген және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі агроөнеркәсіп кешенінің Мемлекеттік инспекция комитеті облыстық аумақтық инспекциясының тұқым шаруашылығы жөніндегі инспекторы қол қойған болуы тиіс), тұқымдардың кондициялылығы туралы куәлік, тұқымдарға аттестаттар);

5) наличие опыта работы по производству оригинальных семян (первичному семеноводству) - не менее 6 лет;
6) наличие высокого уровня сортовой агротехники;
7) отсутствие карантинных объектов на территории производителя оригинальных семян, при этом карантинные объекты должны отсутствовать на территории производителя оригинальных семян также и в период не менее трех лет до момента аттестации;
8) наличие специалистов-селекционеров по культуре с опытом работы не менее пяти лет или наличие договора с физическим или юридическим лицом, осуществляющим научно-исследовательские работы в области селекции сельскохозяйственных растений, на осуществление совместной работы по производству оригинальных семян;
9) наличие не менее одного агронома-семеновода и специалиста по каждой культуре, а также не менее трех человек технического персонала, владеющего специфическими методами работы по семеноводству культуры и сорта;
10) обеспечение производства оригинальных семян в строгом соответствии со схемами, учитывающими биологические признаки и свойства культуры и сорта;
11) наличие исходного семенного материала сорта (маточных насаждений для производителей семян плодовых, ягодных культур и винограда) в ассортименте и объемах, необходимых для производства планируемого количества оригинальных семян с целью последующего обеспечения производства элитных семян;
12) наличие страховых фондов семян от потребности:
для закладки первичных звеньев - 100 процентов;
для суперэлиты - 50 процентов;
13) наличие на праве собственности, лизинга либо в имущественном найме (долгосрочная аренда) необходимого количества специализированной селекционной и семеноводческой техники для обеспечения всего комплекса работ по производству оригинальных семян видов сельскохозяйственных растений, по которым ведется производство оригинальных семян;
14) наличие в достаточном количестве специализированных токов, крытых асфальтированных площадок, складских помещений (прикопочных площадок для плодовых культур и винограда), специальной тары, позволяющей размещать партии семян, не допуская их смещения;
15) ведение по каждому сорту сельскохозяйственных растений, по которому ведется производство оригинальных семян, учета количества и качества, происхождения произведенных, реализованных и использованных в собственном хозяйстве оригинальных семян (акты посева, браковки, сортовых, видовых и фитопатологических прополок (прочисток), приемки и (или) апробации посевов, уборки, оприходования, очистки и подработки, реализации оригинальных семян, журнал учета семян (который должен быть пронумерован, прошит и подписан государственным инспектором по семеноводству областной территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан), удостоверения о кондиционности семян, аттестаты на семена);

16) сұрыпты шығару әдісін, ата-аналық түрлер туралы мәліметтерді, сұрып белгілерінің ерекше сипаттамаларын айғақтайтын, сұрып бойынша құжаттама жүргізу;
17) алты жылдан кем емес бойы тұқым шаруашылығы бойынша есепке алу материалдарының сақталуын қамтамасыз ету;
18) материалдық-техникалық базаның өндірістік іс-әрекетті іске асыруға жарамдылығы туралы қорытындылардың болуы:
халықтың санитарлық-эпидемиологиялық сәттілігі және қоршаған ортаны қорғау саласындағы органдардың – өндірістік базаның санитарлық-эпидемиологиялық және экологиялық қауіпсіздік талаптарына сай екендігі туралы;
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі агроөнеркәсіп кешенінің Мемлекеттік инспекция комитетінің өсімдіктер карантині жөніндегі инспекторының – карантиндік нысандардың жоқ екендігі туралы.
2. элита-тұқым шаруашылықтарына қойылатын біліктілік талаптары қамтиды:
1) соңғы үш жылда егістік құрылымында төмендегі көлемде сүрі жерлердің болуы (суармалы жерлерге және жеміс-жидек дақылдары мен жүзімдіктерге талап таратылмайды; дәнді-сүрі жер отамалы ауыспалы егісінде сүрі жерлерді көпжылдық шөптер қабатымен ауыстыруға жол беріледі) – 20 пайыздан кем емес;
2) элиталық тұқым өндіру жүргізілетін ауылшаруашылық өсімдігінің ерекшеліктерін ескере отырып, нақтылы топырақ-климаттық аймақ үшін ғылыми-негізделген ұсынымдарға сәйкес салынған және біреден кем емес айналымнан өткен, игерілген тұқым шаруашылығы ауыспалы егісінің болуы;
3) сұрыптық агротехниканың жоғары деңгейінің болуы;
4) жалпы егістік алқабында тұқым шаруашылығы егісінің болуы – 25 пайыздан кем емес;
5) соңғы үш жылдағы өнімділік – орташа облыстықтан жоғары;
6) тұқым шаруашылығы бойынша жұмыс өтілінің болуы – төрт жылдан кем емес;
7) өндірістің жалпы көлемінде негізгі іс-әрекет түрінің (элита тұқым шаруашылығы) меншікті салмағын қамтамасыз ету – 25 пайыздан кем емес;
8) тұқым шаруашылығы жүргізілетін, өсірілетін дақылдардың саны – 4-тен көп емес;
9) аттестаттау тақырыбына сәйкес тұқым шаруашылығы жүргізілетін әр дақыл бойынша сұрыптардың саны – 3-тен көп емес;
10) суперэлита салу үшін қажеттіліктен тұқымның сақтандыру қорының болуы – 50 пайыз;
11) дақылдар мен сұрыптар бойынша сұрып жаңарту жоспарының болуы;
12) аудандастандырылғандар тізбесіне енгізілген сұрыптар тұқымын өсіру бойынша сызбалардың болуы;
13) тұқымдық материал өсіру жөніндегі барлық жұмыстар және оның сапалық көрсеткіштері айғақталатын, есеп пен құжаттаманы жүргізуді ұйымдастыру;
14) элита тұқымдарының жоспарланған мөлшерін өндіру үшін қажет, аудандастырылған және келешекті сұрыптардың ассортименттегі және көлемдердегі бастапқы тұқымдық материалының (түпнұсқалық тұқымының) болуы;

16) ведение документации по сорту, отражающей метод выведения сорта, сведения о родительских формах, отличительных характеристиках признаков сорта;
17) обеспечение сохранности материалов учета по семеноводству в течение не менее шести лет;
18) наличие заключений о пригодности материально-технической базы к осуществлению производственной деятельности:
органов в области санитарно-эпидемиологического благополучия населения и охраны окружающей среды - о соответствии производственной базы требованиям санитарно-эпидемиологической и экологической безопасности;
государственного инспектора по карантину растений Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан - об отсутствии карантинных объектов.
2. Квалификационные требования, предъявляемые к элитно-семеноводческим хозяйствам, включают:
1) наличие площади паров в структуре пашни за последние три года (на орошаемые земли и на питомники плодово-ягодных культур и винограда требование не распространяется; в зернопропашных севооборотах допускается замена паров пластом многолетних трав) - не менее 20 процентов;
2) наличие освоенных семеноводческих севооборотов, заложенных в соответствии с научно-обоснованными рекомендациями для конкретной почвенно-климатической зоны с учетом особенностей сельскохозяйственного растения, по которому ведется производство элитных семян, и прошедших не менее одной ротации;
3) наличие высокого уровня сортовой агротехники;
4) наличие в общей посевной площади семеноводческих посевов - не менее 25 процентов;
5) урожайность за последние три года - выше среднеобластной;
6) наличие опыта работы по семеноводству - не менее четырех лет;
7) обеспечение удельного веса основного вида деятельности в общем объеме производства (элитное семеноводство) - не менее 25 процентов:
8) количество возделываемых культур, по которым ведется семеноводство - не более 4;
9) количество сортов, по каждой культуре, по которым ведется семеноводство в соответствии с предметом аттестации - не более 3;
10) наличие страховых фондов семян от потребности для закладки суперэлиты - 50 процентов;
11) наличие плана сортообновления по культурам и сортам;
12) наличие схем по выращиванию семян сортов, включенных в перечень районированных;
13) организация учета и ведение документации, в которой отражаются все виды работ по выращиванию семенного материала и его качественные показатели;
14) наличие исходного семенного материала (оригинальных семян) районированных и перспективных сортов в ассортименте и объемах, необходимых для производства запланированного количества элитных семян;

15) түпнұсқалық тұқым өндірушімен элита тұқымдарының жоспарланған мөлшерін өндіру үшін қажет, аудандастырылған және келешекті сұрыптардың ассортименттегі және көлемдердегі түпнұсқалық немесе суперэлита тұқымдарын жеткізу туралы аттестаттауға өтініш берген сәттен екі жылдан кем емес мерзімге шарттың болуы;
16) ауылшаруашылық өсімдіктерінің селекциясы саласында ғылыми-зерттеу жұмыстарын іске асыратын жеке немесе заңды тұлғамен элита тұқымдарын өндіруді ғылыми сүйемелдеуге шарттың болуы;
17) элита тұқымдарының жоспарлы көлемін өндіру жөніндегі жұмыстардың кешенін қамтамасыз ету үшін меншік құқығында, лизингте не болмаса мүлік жалдауда (ұзақ мерзімді жалға алу) тұқымтазартқыш техника мен тұқым дәрілегіш техниканы қоса, ауылшаруашылық техникасының қажет санының болуы;
18) араласуларына жол бермей, тұқым партияларын орналастыруға мүмкіндік беретін мамандандырылған қырмандардың, төбесі жабық асфальтталған алаңдардың, қойма үй-жайларының болуы;
19) ауылшаруашылық өсімдіктерінің әр сұрыбы бойынша өндірілген, өткізілген және өз шаруашылығында пайдаланылған тұпнұсқалық тұқымның саны мен сапасының, шығу тегінің есебін жүргізу (себу, бракқа шығару, сұрыптық, түрлік және фитопатологиялық отау (тазалау), егістіктерді қабылдау және (немесе) сынақтан өткізу, жинау, кіріске алу, тазарту және жетілдіре өңдеу, түпнұсқалық тұқымдарды өткізу актілері, тұқымдарды есепке алу журналы (ол нөмірленген, тігілген және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі агроөнеркәсіп кешенінің Мемлекеттік инспекция комитеті облыстық аумақтық инспекциясының тұқым шаруашылығы жөніндегі инспекторы қол қойған болуы тиіс), тұқымдардың кондициялылығы туралы куәлік, тұқымдарға аттестаттар);
20) бес жылдан кем емес бойы тұқым шаруашылығы бойынша есепке алу материалдарының сақталуын қамтамасыз ету;
21) жоспарланған жұмыс көлемін білікті орындау үшін, штат кестесінде қарастырылған мамандар санының болуы, соның ішінде біреуден кем емес агроном-тұқым танушы;
22) материалдық-техникалық базаның өндірістік іс-әрекетті іске асыруға жарамдылығы туралы қорытындылардың болуы:
халықтың санитарлық-эпидемиологиялық сәттілігі және қоршаған ортаны қорғау саласындағы органдардың – өндірістік базаның санитарлық-эпидемиологиялық және экологиялық қауіпсіздік талаптарына сай екендігі туралы;
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі агроөнеркәсіп кешенінің Мемлекеттік инспекция комитетінің өсімдіктер карантині жөніндегі инспекторының – карантиндік нысандардың жоқ екендігі туралы.
3. Тұқым шаруашылықтарына қойылатын біліктілік талаптары қамтиды:

15) наличие договора с производителем оригинальных семян о поставке оригинальных или суперэлитных семян районированных и перспективных сортов в ассортименте и объемах, необходимых для производства запланированного количества элитных семян, на срок не менее двух лет с момента подачи заявления на аттестацию;
16) наличие договора с физическим или юридическим лицом, осуществляющим научно-исследовательские работы в области селекции сельскохозяйственных растений, на научное сопровождение производства элитных семян;
17) наличие на праве собственности, лизинга либо в имущественном найме (долгосрочная аренда) необходимого количества сельскохозяйственной техники, включая семяочистительную технику и технику для протравливания семян, для обеспечения комплекса работ по производству планируемого объема элитных семян;
18) наличие специализированных токов, крытых асфальтированных площадок, складских помещений, позволяющих размещать партии семян, не допуская их смешения;
19) ведение по каждому сорту сельскохозяйственных растений учета количества и качества, происхождения произведенных, реализованных и использованных в собственном хозяйстве семян (акты посева, приемки и (или) апробации посевов, уборки, оприходования, очистки и подработки, реализации семян, аттестаты на семена, удостоверения о кондиционности семян, журнала учета семян (который должен быть пронумерован, прошит и подписан государственным инспектором по семеноводству областной территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан);
20) организация хранения материалов учета по семеноводству в течение не менее пяти лет;
21) наличие количества специалистов, предусмотренного штатным расписанием, с соответствующим образованием для квалифицированного выполнения запланированного объема работ, в том числе не менее одного агронома-семеновода;
22) наличие заключений о пригодности материально-технической базы к осуществлению производственной деятельности:
органов санитарно-эпидемиологического благополучия населения и охраны окружающей среды - о соответствии производственной базы требованиям санитарно-эпидемиологической и экологической безопасности;
государственного инспектора по карантину растений Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан - об отсутствии карантинных объектов.
3. Квалификационные требования, предъявляемые к семеноводческим хозяйствам, включают:

1) тұқым шаруашылығы бойынша жұмыс өтілінің болуы – екі жылдан кем емес;
2) оларды өндіруге қойылатын талаптарға сәйкес, бірінші, екінші және үшінші қалыптастандырылған тұқым өндіруді жүргізу үшін жеткілікті егістік алқабының болуы (суармалы жерлерде – сумен қамтамасыз етілген ауыспалы егіс егістігі);
3) бірінші, екінші және үшінші қалыптастырылған тұқым өндіру жүргізілетін ауылшаруашылық өсімдігінің ерекшеліктерін ескере отырып, нақтылы топырақ-климаттық аймақ үшін ғылыми-негізделген ұсынымдарға сәйкес салынған, игерілген тұқым шаруашылығы ауыспалы егісінің болуы;
4) соңғы үш жылда егістік құрылымында төмендегі көлемде сүрі жерлердің болуы (суармалы жерлерге және жеміс-жидек дақылдары мен жүзімдіктерге талап таратылмайды; дәнді-сүрі жер отамалы ауыспалы егісінде сүрі жерлерді көпжылдық шөптер қабатымен ауыстыруға жол беріледі) шаруашылық бойынша орта есеппен – 16 пайыздан кем емес;
5) жалпы егістік алқабында тұқым шаруашылығы егісінің болуы – 20 пайыздан кем емес;
6) тұқым шаруашылығы жүргізілетін, өсірілетін дақылдардың саны – 3-тен көп емес;
7) аттестаттау тақырыбына сәйкес тұқым шаруашылығы жүргізілетін әр дақыл бойынша сұрыптардың саны – 3-тен көп емес;
8) элита-тұқым шаруашылығымен бірінші, екінші және үшінші қалыптастырылған тұқым өндіру үшін элита тұқымдарын жеткізу туралы, аттестаттауға өтініш беру сәтінен үш жылдан кем емес мерзімге шарттың болуы;
9) ауылшаруашылық өсімдіктерінің селекциясы саласында ғылыми-зерттеу жұмыстарын іске асыратын жеке немесе заңды тұлғамен бірінші, екінші және үшінші қалыптастырылған тұқым өндіруді ғылыми сүйемелдеуге шарттың болуы;
10) нақты агроэкологиялық аймақ үшін ауылшаруашылық өсімдіктерін өсірудің агротехнологиясын сақтау;
11) тұқым шаруашылығының аумағында карантиндік нысандардың болмауы, бұл ретте карантиндік нысандар тұқым шаруашылығының аумағында сондай-ақ аттестаттау сәтіне дейін үш жылдан кем емес те болмауы тиіс;
12) біреуден кем емес агроном-тұқым танушының болуы;
13) дақылдар мен сұрыптар бойынша сұрып жаңарту жоспарының болуы;
14) бірінші, екінші және үшінші қалыптастырылған тұқым өсіру бойынша сызбалардың болуы;
15) бірінші, екінші және үшінші қалыптастырылған тұқымның жоспарланған мөлшерін өндіру үшін қажет ассортимент пен көлемдердегі бастапқы тұқымдық материалдың болуы;
16) бірінші, екінші және үшінші қалыптастырылған тұқымның жоспарлы көлемін өндіру жөніндегі жұмыстардың кешенін қамтамасыз ету үшін меншік құқығында, лизингте не болмаса мүлік жалдауда (ұзақ мерзімді жалға алу) тұқымтазартқыш техника мен тұқым дәрілегіш техниканы қоса, ауылшаруашылық техникасының қажет санының болуы;

1) наличие опыта работы по семеноводству - не менее двух лет;
2) наличие площади пашни, достаточной для ведения производства семян первой, второй и третьей репродукций в соответствии с требованиями, предъявляемыми к их производству (на орошаемых землях - водообеспеченной севооборотной пашни);
3) наличие семеноводческих севооборотов, введенных в соответствии с научно-обоснованными рекомендациями для конкретной почвенно-климатической зоны с учетом особенностей сельскохозяйственного растения, по которому ведется производство семян первой, второй и третьей репродукций;
4) наличие площади паров в структуре пашни за последние три года (на орошаемые земли и на питомники плодово-ягодных культур и винограда требование не распространяется; в зернопропашных севооборотах допускается замена паров пластом многолетних трав) в среднем по хозяйству - не менее 16 процентов;
5) наличие семеноводческих посевов в общей посевной площади - не менее 20 процентов;
6) количество возделываемых культур, по которым ведется семеноводство - не более 3;
7) количество сортов, по каждой культуре, по которым ведется семеноводство в соответствии с предметом аттестации - не более 3;
8) наличие договора с элитно-семеноводческим хозяйством о поставке элитных семян для производства семян первой, второй и третьей репродукций, на срок не менее трех лет с момента подачи заявления на аттестацию;
9) наличие договора с физическим или юридическим лицом, осуществляющим научно-исследовательские работы в области селекции сельскохозяйственных растений, на научное сопровождение производства семян первой, второй и третьей репродукций;
10) соблюдение рекомендованной для конкретной агроэкологической зоны агротехнологии возделывания сельскохозяйственных растений;
11) отсутствие карантинных объектов на территории семеноводческого хозяйства, при этом карантинные объекты должны отсутствовать на территории семеноводческого хозяйства также и в период не менее трех лет до момента аттестации;
12) наличие не менее одного агронома-семеновода;
13) наличие плана сортообновления по культурам и сортам;
14) наличие схем по выращиванию сортовых семян первой, второй и третьей репродукций;
15) наличие исходного семенного материала в ассортименте и объемах, необходимых для производства планируемого количества семян первой, второй и третьей репродукций;
16) наличие на праве собственности, лизинга либо в имущественном найме (долгосрочная аренда) необходимого количества сельскохозяйственной техники, включая семяочистительную технику и технику для протравливания семян, для обеспечения всего комплекса работ по производству планируемого объема семян первой, второй и третьей репродукций;

17) араласуларына жол бермей, тұқым партияларын орналастыруға мүмкіндік беретін мамандандырылған қырмандардың, төбесі жабық асфальтталған алаңдардың, қойма үй-жайларының болуы;
18) ауылшаруашылық өсімдіктерінің әр сұрыбы бойынша өндірілген, өткізілген және өз шаруашылығында пайдаланылған тұпнұсқалық тұқымның саны мен сапасының, шығу тегінің есебін жүргізу (себу, бракқа шығару, сұрыптық, түрлік және фитопатологиялық отау (тазалау), егістіктерді қабылдау және (немесе) сынақтан өткізу, жинау, кіріске алу, тазарту және жетілдіре өңдеу, түпнұсқалық тұқымдарды өткізу актілері, тұқымдарды есепке алу журналы (ол нөмірленген, тігілген және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі агроөнеркәсіп кешенінің Мемлекеттік инспекция комитеті облыстық аумақтық инспекциясының тұқым шаруашылығы жөніндегі инспекторы қол қойған болуы тиіс), тұқымдардың кондициялылығы туралы куәлік, тұқымдарға аттестаттар);
19) бес жылдан кем емес бойы тұқым шаруашылығы бойынша есепке алу материалдарының сақталуын қамтамасыз ету;
20) материалдық-техникалық базаның өндірістік іс-әрекетті іске асыруға жарамдылығы туралы қорытындылардың болуы:
халықтың санитарлық-эпидемиологиялық сәттілігі және қоршаған ортаны қорғау саласындағы органдардың – өндірістік базаның санитарлық-эпидемиологиялық және экологиялық қауіпсіздік талаптарына сай екендігі туралы;
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі агроөнеркәсіп кешенінің Мемлекеттік инспекция комитетінің өсімдіктер карантині жөніндегі инспекторының – карантиндік нысандардың жоқ екендігі туралы.
4. Тұқым өткізушілерге қойылатын біліктілік талаптары қамтиды:
1) тұқым өткізу бойынша жоспарланған жұмыс көлемін білікті орындау үшін, штат кестесінде қарастырылған мамандар санының болуы, соның ішінде біреуден кем емес агроном-тұқым танушы;
2) тұқым өндірушілермен кейін өткізу үшін ауылшаруашылық өсімдіктерінің тұқымын жеткізу туралы жыл сайынғы шарттың болуы (тұқымды шетелдік жеткізушілерден сатып алған жағдайда (импорт бойынша) – тұқым жеткізушілермен);
3) араласуларына жол бермей, тұқым партияларын орналастыруға мүмкіндік беретін қырмандардың, төбесі жабық асфальтталған алаңдардың, қойма үй-жайларының (жемістік дақылдар мен жүзім үшін көме тұру алаңдарының), арнаулы ыдыстың болуы;
4) ауылшаруашылық өсімдіктері тұқымдарын жетілдіре өңдеу, сақтау және өткізу жөніндегі жұмыстардың кешенін қамтамасыз ету үшін меншік құқығында, лизингте не болмаса мүлік жалдауда (ұзақ мерзімді жалға алу) мамандандырылған техниканың қажет санының болуы;
5) ауылшаруашылық өсімдіктері тұқымдарының әр партиясы бойынша саны мен сапасының, өткізілмекші тұқымның шығу тегінің есебін, тұқымдарды құжаттауды, тұқымдар есебінің журналын жүргізу, ол нөмірленген, тігілген және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі агроөнеркәсіп кешенінің Мемлекеттік инспекция комитеті облыстық аумақтық инспекциясының тұқым шаруашылығы жөніндегі инспекторы қол қойған болуы тиіс;

17) наличие в достаточном количестве специализированных токов, крытых асфальтированных площадок, складских помещений, позволяющих размещать партии семян, не допуская их смешения;
18) ведение по каждому сорту сельскохозяйственных растений учета количества и качества, происхождения произведенных, реализованных и использованных в собственном хозяйстве семян (акты посева, приемки и (или) апробации посевов, уборки, оприходования, очистки и подработки, реализации семян, аттестаты на семена, свидетельства на семена, удостоверения о кондиционности семян, журнала учета семян (который должен быть пронумерован, прошит и подписан государственным инспектором по семеноводству районной территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан);
19) обеспечение сохранности материалов учета по семеноводству в течение не менее трех лет;
20) наличие заключений о пригодности материально-технической базы к осуществлению производственной деятельности:
органов санитарно-эпидемиологического благополучия населения и охраны окружающей среды - о соответствии производственной базы требованиям санитарно-эпидемиологической и экологической безопасности;
государственного инспектора по карантину растений Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан - об отсутствии карантинных объектов.
4. Квалификационные требования, предъявляемые к реализаторам семян, включают:
1) наличие количества специалистов, предусмотренного штатным расписанием, с соответствующим образованием для выполнения запланированного объема работ по реализации семян, в том числе не менее одного агронома-семеновода;
2) наличие ежегодного договора с производителями семян о поставке семян сельскохозяйственных растений для последующей реализации (в случае приобретения семян у зарубежных поставщиков (по импорту) - с поставщиками семян);
3) наличие крытых асфальтированных площадок, складских помещений (прикопочных площадок для плодовых культур и винограда), специальной тары, позволяющей размещать партии семян, не допуская их смешения;
4) наличие на праве собственности, лизинга либо в имущественном найме (долгосрочная аренда) необходимого количества специализированной техники для обеспечения всего комплекса работ по подработке, хранению и реализации семян сельскохозяйственных растений;
5) ведение по каждой партии семян сельскохозяйственных растений учета количества и качества, происхождения реализуемых семян, документирования семян, журнала учета семян который должен быть пронумерован, прошит и подписан государственным инспектором по семеноводству областной территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан;

6) тұқымдарды сақтау және өткізу бойынша материалдардың үш жылдан кем емес сақталуын қамтамасыз ету;
7) өсімдіктердің қорғалатын сұрыптарының Қазақстан Республикасының Мемлекеттік тізбесіні енгізілген ауылшаруашылық өсімдіктерінің тұқымын өткізген кезде, «Селекциялық жетістіктерді қорғау туралы» 1999 жылғы 13 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес патент иесі (лицензиар) өткізушіге (лицензиатқа) селекциялық жетістікті уақытша пайдалану құқығын ұсынатын, лицензиялық шарттың болуы;
8) материалдық-техникалық базаның өндірістік іс-әрекетті іске асыруға жарамдылығы туралы қорытындылардың болуы:
халықтың санитарлық-эпидемиологиялық сәттілігі және қоршаған ортаны қорғау саласындағы органдардың – өндірістік базаның санитарлық-эпидемиологиялық және экологиялық қауіпсіздік талаптарына сай екендігі туралы;
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі агроөнеркәсіп кешенінің Мемлекеттік инспекция комитетінің өсімдіктер карантині жөніндегі инспекторының – карантиндік нысандардың жоқ екендігі туралы.
«Бiрегей, элиталық тұқым,
бiрiншi, екiншi және үшiншi
репродукциядағы тұқым
өндiрушiлердi және тұқым
өткiзушiлердi аттестаттау»
мемлекеттік қызмет
Регламентіне 3-қосымша
Кезектіліктің және әкімшілік іс-әрекеттің
(рәсімдердің) өзара әрекет етуінің сипаттамасы Кесте 1. ҚФБ іс-әрекетінің сипаттамасы
Негізгі рәсімнің (жұмыс барысының, ағынының) іс-әрекеттері
Рәсімнің (жұмыс барысының, ағынының) іс-әрекетінің №
1
2
3
ҚФБ атауы
Облыс әкімі аппаратының кеңсесі
Жергілікті атқарушы органның басшылығы
Облыс әкімі аппаратының кеңсесі
Іс-әрекеттің (рәсімнің, үдерістің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау, тіркеу, қолхат беру
Хат-хабармен танысу
Құжаттарды жергілікті атқарушы органның жұмыс органына беру үшін дайындау
Аяқтау түрі
(деректер, құжат,
ұйымдастырушылық-өкімшілік шешім)
Құжаттарды бұрыштама қою үшін басшылыққа жолдау
Бұрыштама қою
Құжаттарды жергілікті атқарушы органның жұмыс органына беру
Орындау мерзімдері
30 минут ішінде
1 сағат
1 күнтізбелік күн
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
4
Негізгі рәсімнің (жұмыс барысының, ағынының) іс-әрекеттері
Рәсімнің (жұмыс барысының, ағынының) іс-әрекетінің №
4
5
6
ҚФБ атауы
Жергілікті атқарушы орган жұмыс органының кеңсесі
Жергілікті атқарушы орган жұмыс органының басшылығы
Жергілікті атқарушы орган жұмыс органының жауапты орындаушысы
Іс-әрекеттің (рәсімнің, үдерістің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау, тіркеу
Хат-хабармен танысу
Құжаттардың толықтығын тексеруді іске асыру, құжаттарды комиссияға жолдау үшін дайындау
Аяқтау түрі
(деректер, құжат,
ұйымдастырушылық-өкімшілік шешім)
Құжаттарды басшылыққа бұрыштама қою үшін жолдау
Бұрыштама қою, құжаттарды жауапты орындаушыға беру
Құжаттарды комиссияға беру
Орындау мерзімдері
30 минут
30 минут
2 күнтізбелік күн
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
5
6
7
Негізгі рәсімнің (жұмыс барысының, ағынының) іс-әрекеттері
Рәсімнің (жұмыс барысының, ағынының) іс-әрекетінің №
7
8
9
ҚФБ атауы
Комиссия
Жергілікті атқарушы орган жұмыс органының жауапты орындаушысы
Жергілікті атқарушы органның басшылығы
Іс-әрекеттің (рәсімнің, үдерістің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды зерттеу, тексеруді жүргізу, тексеру актісін жазу, шешімді ресімдеу
Жергілікті атқарушы органның тұтынушыға түпнұсқалық тұқым өндіруші, элита-тұқым шаруашылығы, тұқым шаруашылығы, тұқым өткізуші мәртебесін беру туралы қаулысының жобасын дайындау
Қаулының жобасымен танысу
Аяқтау түрі
(деректер, құжат,ұйымдастырушылық-өкімшілік шешім)
Шешімді жергілікті атқарушы органның жұмыс органына беру
Қаулының жобасын жергілікті атқарушы органға қол қоюға беру
Қаулының жобасына қол қою
Орындау мерзімдері
15 күнтізбелік күн
2 күнтізбелік күн
2 күнтізбелік күн
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
8
9
10
Рәсімнің (жұмыс барысының, ағынының) іс-әрекетінің №
10
11
12
ҚФБ атауы
Жергілікті атқарушы орган жұмыс органының жауапты орындаушысы
Жергілікті атқарушы орган жұмыс органының басшылығы
Жергілікті атқарушы орган жұмыс органының жауапты орындаушысы
Іс-әрекеттің (рәсімнің, үдерістің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Куәлікті немесе дәлелді бас тартулы ресімдеу
Хат-хабармен танысу
Куәлікті аттестаттау туралы куәлік беру кітабында тіркеу
Аяқтау түрі
(деректер, құжат,ұйымдастырушылық-әкімшілік шешім)
Куәлікті жергілікті атқарушы орган жұмыс органының басшылығына беру
Құжаттарға қол қою
Тұтынушыға қызмет көрсетудің нәтижесін беру
Орындау мерзімдері
1 күнтізбелік күн
1 сағат
1 күнтізбелік күн
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
11
12
Кесте 2. Пайдалану нұсқалары. Негізгі үрдіс.
ҚФБ 1-тобы
Жергілік
ті атқарушы органның кеңсесі
ҚФБ 2-тобы Жергілікті атқарушы органның басшылығы
ҚФБ 3-тобы Жергілікті атқарушы орган жұмыс органының кеңсесі
ҚФБ 4-тобы Жергілікті атқарушы орган жұмыс органының басшылығы
ҚФБ 5-тобы Жергілікті атқарушы орган жұмыс органының жауапты орындаушысы
ҚФБ 6-тобы Комис
сия
Іс-әрекет № 1 Құжаттарды қабылдау, тіркеу, қолхат беру
Іс-әрекет № 2 Бұрыштама қою
Іс-әрекет № 3 Құжаттарды қабылдау, тіркеу, бұрыштама қою үшін құжаттарды басшылыққа жолдау
Іс-әрекет № 4 Бұрыштама қою, құжаттарды жауапты орындаушыға беру
Іс-әрекет № 5 Құжаттардың толықтығын тексеруді іске асыру, құжаттарды комиссияға беру
Іс-әрекет № 6 Құжаттарды зерттеу, тексеру актісін жазу, хаттама түрінде комиссия шешімін ресімдеу
Іс-әрекет № 7 Жергілікті атқарушы органның тұтынушыға түпнұсқалық тұқым өндіруші, элита-тұқым шаруашылығы, тұқым шаруашылығы, тұқым өткізуші мәртебесін беру туралы қаулысының жобасын дайындау
Іс-әрекет № 8 Шешімнің жобасына қол қою
Іс-әрекет № 9 Куәлікті ресімдеу
Іс-әрекет № 10 Сертификатқа қол қою
Іс-әрекет № 11 Куәлікті аттестаттау туралы куәлік беруді есепке алу кітабында тіркеу және тұтынушыға қызмет көрсету нәтижесін беру
Кесте 3. Пайдалану нұсқалары. Балама үрдіс.
ҚФБ 1-тобы
Жергілік
ті атқарушы органның кеңсесі
ҚФБ 2-тобы Жергілікті атқарушы органның басшылығы
ҚФБ 3-тобы Жергілікті атқарушы орган жұмыс органының кеңсесі
ҚФБ 4-тобы Жергілікті атқарушы орган жұмыс органының басшылығы
ҚФБ 5-тобы Жергілікті атқарушы орган жұмыс органының жауапты орындаушысы
ҚФБ 6-тобы Комиссия
Іс-әрекет № 1
Құжат тарды қабылдау, тіркеу, қолхат беру
Іс-әрекет № 2 Бұрыштама қою
Іс-әрекет № 3 Құжаттарды қабылдау, тіркеу, бұрыштама қою үшін құжаттарды басшылыққа жолдау
Іс-әрекет № 4 Бұрыштама қою, құжаттарды жауапты орындаушыға беру
Іс-әрекет № 5 Құжаттардың толықтығын тексеруді іске асыру, дәлелді бас тартуды ресімдеу немесе құжаттарды комиссияға беру
Іс-әрекет № 6 Құжаттарды зерттеу, тұтынушының біліктілік талаптарына сәйкестігін анықтау, тексеру актісін жазу, хаттама түрінде комиссияның шешімін ресімдеу
Іс-әрекет № 7 Дәлелді бас тартуды ресімдеу
Іс-әрекет № 8 Дәлелді бас тартуға қол қою
Іс-әрекет № 9 Тұтынушыға дәлелді бас тартуды беру
«Бiрегей, элиталық тұқым,
бiрiншi, екiншi және үшiншi
репродукциядағы тұқым
өндiрушiлердi және тұқым
өткiзушiлердi аттестаттау»
мемлекеттік қызмет
Регламентіне 4-қосымша
Әкімшілік іс-әрекеттердің қисынды кезектілігі
арасындағы өзара байланысты айқындайтын сызбалар
(қағаз нұсқасынан қараңыз)
«Бiрегей, элиталық тұқым,
бiрiншi, екiншi және үшiншi
репродукциядағы тұқым
өндiрушiлердi және тұқым
өткiзушiлердi аттестаттау»
мемлекеттік қызмет
Регламентіне 5-қосымша
Аттестаттау жайындағы № _____ куәлік
________________________________________________________
(заңды тұлғаның атауы немесе жеке тұлғаның Т.А.Ә.)
_____________________________________________________ облыстың (республикалық маңыздағы қаланың, астананың) жергілікті атқарушы органының "__" _______ 20_ жылғы № __шешімі негізінде _____________________мәртебесі берілді
_____________________________________________________________________
(берілетін мәртебенің бір түрі көрсетіледі) тұқымдарды өткізу және іске асыру ( тұқымдарды өткізушілерге –ек тұқымдарды өткізу)___________________________________________________
_____________________________________________________________________
(ауыл шаруашылығы өсімдіктерінің атауы, сұрыптары)
Басшының Т.А.Ә.______________________ ______________________
(қолы)
Берілген күні "__" ________ 20__ жыл
М.П.
"__" ________ 20__ жылға дейін жарамды

6) обеспечение сохранности материалов по хранению и реализации семян в течение не менее трех лет;
7) наличие при реализации семян сортов сельскохозяйственных растений, включенных в Государственный реестр Республики Казахстан охраняемых сортов растений, лицензионного договора, по которому патентообладатель (лицензиар) представляет реализатору (лицензиату) право временно использовать селекционное достижение в соответствии с Законом Республики Казахстан от 13 июля 1999 года "Об охране селекционных достижений";
8) наличие заключений о пригодности материально-технической базы к осуществлению производственной деятельности:
органов в области санитарно-эпидемиологического благополучия населения и охраны окружающей среды - о соответствии производственной базы требованиям санитарно-эпидемиологической и экологической безопасности;
государственного инспектора по карантину растений Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан - об отсутствии карантинных объектов.
Приложение 3
к Регламенту государственной
услуги «Аттестация
производителей оригинальных
элитных семян, семян первой,
второй и третьей репродукций
и реализаторов семян»
Описание
последовательности и взаимодействие
административных действий (процедур) Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия
(хода, потока работ)
1
2
3
Наименование СФЕ
Канцелярия местного исполнительного органа
Руководство
местного исполнительного органа
Канцелярия местного исполнительного органа
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их
описание
Прием
документов,
регистрация, выдача расписки
Ознакомление с
корреспонденцией
Подготовка документов для направления в рабочий орган местного исполнительного органа
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Направление
документов
руководству
для
наложения
резолюции
Наложение
резолюции
Передача документов в рабочий орган местного исполнительного органа
Сроки исполнения
30 мин
1 час
В течение рабочего дня
Номер следующего
действия
2
3
4
№ действия
(хода, потока работ)
4
5
6
Наименование СФЕ
Канцелярия рабочего органа местного исполнительного органа
Руководство рабочего органа местного исполнительного органа
Ответственный исполнитель рабочего органа местного исполнительного органа
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их
описание
Прием
документов,
регистрация
Ознакомление с корреспонденцией
Осуществление проверки полноты документов, подготовка мотивированного отказа или подготовка документов для направления в комиссию
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Направление
документов
руководству
для
наложения
резолюции
Наложение
резолюции, передача документов ответственному исполнителю
Передача мотивированного отказа руководству рабочего органа местного исполнительного органа или документов в комиссию
Сроки исполнения
30 мин
30 минут
В течение рабочего дня
Номер следующего
действия
5
6
7
№ действия
(хода, потока работ)
7
8
9
Наименование СФЕ
Комиссия
Ответственный исполнитель рабочего органа местного исполнительного органа
Руководство местного исполнительного органа
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их
описание
Изучение документов, определение соответствия потребителя квалификационным требованиям, составление акта обследования, оформление решения комиссии в форме протокола
Подготовка проекта решения местного исполнительного органа о присвоении потребителю статуса производителя оригинальных семян, элитно-семеноводческого хозяйства, семеноводческого хозяйства, реализатора семян
Ознакомление с проектом решения
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Передача решения в рабочий орган местного исполнительного органа
Передача проекта решения на подпись в местный исполнительный орган
Подписание проекта решения
Сроки исполнения
В течение 15 рабочих дней
В течение 2-х рабочих дней
В течение 2-х рабочих дней
Номер следующего
действия
8
9
10
№ действия
(хода, потока работ)
10
11
12
Наименование СФЕ
Ответственный исполнитель рабочего органа местного исполнительного органа
Руководству рабочего органа местного исполнительного органа
Ответственный исполнитель рабочего органа местного исполнительного органа
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их
описание
Оформление свидетельства
Ознакомление с корреспонденцией
Регистрация свидетельства в книге учета и выдачи свидетельств об аттестации
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Передача свидетельства на подпись руководству рабочего органа местного исполнительного органа
Подписание документов
Выдача результата оказания услуги потребителю
Сроки исполнения
В течение рабочего дня
1 час
В течение рабочего дня
Номер следующего
действия
11
12
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс.
Группа 1
СФЕ
Канцелярия местного исполнительного органа
Группа 2
СФЕ
Руководство
местного исполнительного органа
Группа 3
СФЕ
Канцелярия рабочего органа местного исполнительного органа
Группа 4
СФЕ Руководство рабочего органа местного исполнительного органа
Группа 5
СФЕ Ответственный исполнитель рабочего органа местного исполнительного органа
Группа 6
СФЕ Комиссия
Действие № 1
Прием
документов,
регистрация, выдача расписки
Действие № 2 Наложение
резолюции
Действие № 3 Прием
документов,
регистрация, направление
документов
руководству
для
наложения
резолюции
Действие № 4 Наложение
резолюции, передача документов ответственному исполнителю
Действие № 5 Осуществление проверки полноты документов, передача документов в комиссию
Действие № 6 Изучение документов, определение соответствия потребителя квалификационным требованиям, составление акта обследования, оформление решения комиссии в форме протокола
Действие № 7 Подготовка проекта решения местного исполнительного органа о присвоении потребителю статуса производителя оригинальных семян, элитно-семеноводческого хозяйства, семеноводческого  хозяйства, реализатора семян
Действие № 8 Подписание проекта решения
Действие № 9 Оформление свидетельства
Действие № 10 Подписание сертификата
Действие № 11 Регистрация свидетельства в книге учета и выдачи свидетельств об аттестации и выдача результата оказания услуги потребителю
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс.
Группа 1
СФЕ
Канцелярия местного исполнительного органа
Группа 2
СФЕ
Руководство местного исполнительного органа
Группа 3
СФЕ
Канцелярия рабочего органа местного исполнительного органа
Группа 4
СФЕ Руководство рабочего органа местного исполнительного органа
Группа 5
СФЕ Ответственный исполнитель рабочего органа местного исполнительного органа
Группа 6
СФЕ Комиссия
Действие № 1
Прием
документов,
регистрация, выдача расписки
Действие № 2 Наложение
резолюции
Действие № 3 Прием
документов,
регистрация, направление документов
руководству
для
наложения
резолюции
Действие № 4 Наложение
резолюции, передача документов ответственному исполнителю
Действие № 5 Осуществление проверки полноты документов, оформление мотивированного отказа или передача документов в комиссию
Действие № 6 Изучение документов, определение соответствия потребителя квалификационным требованиям, составление акта обследования, оформление решения комиссии в форме протокола
Действие № 7 Оформление мотивированного отказа
Действие № 8 Подписание мотивированного отказа
Действие № 9 Выдача мотивированного отказа потребителю
Приложение 4
к Регламенту государственной
услуги «Аттестация
производителей оригинальных,
элитных семян, семян первой,
второй и третьей репродукций
и реализаторов семян»
Схемы,
отражающие взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
(См. бумажный вариант)
Приложение 5
к Регламенту государственной
услуги «Аттестация производителей
оригинальных, элитных семян,
семян первой, второй и третьей
репродукций и реализаторов семян»
Свидетельство об аттестации № _____
Выдано ________________________________________________________
(полное наименование юридического или Ф.И.О. физического лица)
которому на основании решения местного исполнительного органа
_____________________________________________________ области (города республиканского значения, столицы) от "___" _________ 20___ г.
№ ___ присвоен статус ______________________________________________
_____________________________________________________________________
(указывается один из видов присваиваемого статуса)
по производству и реализации семян (для реализаторов семян - только реализация семян) ___________________________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование сельскохозяйственного растения, сорта)
Ф.И.О. руководителя ______________________ ______________________
(подпись)
Должность ___________________________________________________________
Дата выдачи "___" ___________ 20__ г.
М.П.
Действительно до "__" _________ 20__ г.