"Ақмола облысының мектепке дейінгі білім ұйымдарында 2011 жылға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысының көлемін және ата-аналар төлемінің ең жоғарғы мөлшерін белгілеу туралы" Ақмола облысы әкімінің 2011 жылғы 4 сәуірдегі № 5 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімінің 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 31 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 27 желтоқсанда № 3415 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы әкімі аппаратының 2013 жылғы 11 маусымдағы № 1.5-13/8492 хатымен)

О внесении дополнений в решение акима Акмолинской области от 4 апреля 2011 года № 5 "Об установлении размера государственного образовательного заказа и размера максимальной родительской платы в дошкольных организациях Акмолинской области на 2011 год"
Решение акима Акмолинской области от 8 декабря 2011 года № 31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 декабря 2011 года № 3415. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Акмолинской области от 11 июня 2013 года № 1.5-13/8492)

Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы әкімі аппаратының 11.06.2013 № 1.5-13/8492 хатымен).
«Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Балаларды мектепке дейiнгi тәрбиемен және оқытумен қамтамасыз ету жөнiндегi 2010-2014 жылдарға арналған «Балапан» бағдарламасын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 28 мамырдағы № 488 қаулысына сәйкес облыс әкiмi ШЕШIМ ЕТТI:

Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Акмолинской области от 11.06.2013 № 1.5-13/8492).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2010 года № 488 «Об утверждении программы по обеспечению детей дошкольным воспитанием и обучением «Балапан» на 2010-2014 годы» аким области РЕШИЛ:

1. «Ақмола облысының мектепке дейiнгi бiлiм ұйымдарында 2011 жылға арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысының көлемiн және ата-аналар төлемiнiң ең жоғарғы мөлшерiн белгiлеу туралы» Ақмола облысы әкiмiнiң 2011 жылғы 4 сәуiрдегi № 5 шешiмiне (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 3390 болып тiркелген, 2011 жылғы 17 мамырдағы «Арқа ажары» және «Акмолинская правда» газеттерiнде жарияланған) келесi толықтырулар енгiзiлсiн:
қосымшадағы, Ақмола облысының мектепке дейiнгi ұйымдарында 2011 жылға арналған бiр балаға есептелiнген мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысының көлемi және мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы бойынша қызметтердi алатын балалар үшiн ата-аналар төлемiнiң ең жоғарғы мөлшерiнде:

1. Внести в решение акима Акмолинской области «Об установлении размера государственного образовательного заказа и размера максимальной родительской платы в дошкольных организациях Акмолинской области на 2011 год» от 4 апреля 2011 года № 5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3390, опубликовано 17 мая 2011 года в газетах «Арқа ажары» и «Акмолинская правда») следующие дополнения:
в приложении, в Размере государственного образовательного заказа в расчете на одного ребенка и размере максимальной родительской платы для детей, получающих услуги по государственному образовательному заказу в дошкольных организациях Акмолинской области на 2011 год:

2. Ақмола облысы әкiмiнiң осы шешiмiнiң орындалуын бақылау облыс әкiмiнiң орынбасары А.Қ.Қайнарбековке жүктелсiн.
3. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақмола облысының әкiмiнің
міндетін атқарушы                          Д. Әділбеков

2. Контроль за исполнением настоящего решения акима Акмолинской области возложить на заместителя акима области Кайнарбекова А.К.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Акмолинской области                  Д. Адильбеков