Есіл өзенінде су қорғау аймағы мен белдеуін және оларды шаруашылыққа пайдалану режимін белгілеу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № А-11/492 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 12 қаңтарда № 3417 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2022 жылғы 3 мамырдағы № А-5/222 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 03.05.2022 № А-5/222 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексіне, "Су қорғау аумақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы" Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 18 мамырдағы № 19-1/446 бұйрығына сәйкес, "Есіл өзенінің су қорғау аумағының және белдеуінің жобасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитеті төрағасының 2006 жылғы 14 маусымдағы № 91 бұйрығымен бекітілген жобалау құжаттамасының негізінде Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы әкімдігінің 07.12.2015 № А-12/562 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Есіл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуі қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Есіл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуі аймағын шаруашылыққа пайдалану режимі Қазақстан Республикасы Су кодексінің нормаларына сәйкес белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын облыс әкімінің бірінші орынбасары Қ.М.Отаровқа жүктелсін.
4. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
С.Дьяченко
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Су ресурстары комитеті
Су ресурстарын пайдалануды
реттеу және қорғау жөніндегі
Есіл бассейндік инспекциясы
бастығының міндетін атқарушы
Р.Сүлейменов
Ақмола облысы әкімдігінің
2011 жылғы 7 желтоқсандағы
№ А-11/492 қаулысына
қосымша
Есіл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуі
Су
объектісі-
нің атауы
Су
айдынының
ауданы,
ш.км
Су қорғау
аймағы
Су қорғау
белдеуі
1
Есіл
өзені

Об установлении водоохранной зоны, полосы реки Ишим и режима ее хозяйственного использования
Постановление акимата Акмолинской области от 7 декабря 2011 года № А-11/492. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 января 2012 года № 3417. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 3 мая 2022 года № А-5/222
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 03.05.2022 № А-5/222 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Водным кодексом Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, приказом Министра сельского хозяйства от 18 мая 2015 года № 19-1/446 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос", на основании проектной документации, утвержденной приказом председателя Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 14 июня 2006 года № 91 "Об утверждении проекта водоохранной зоны и полосы реки Ишим" акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным постановлением акимата Акмолинской области от 07.12.2015 № А-12/562 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Установить водоохранную зону и полосу реки Ишим согласно приложению.
2. Установить режим хозяйственного использования водоохранной зоны и полосы реки Ишим в соответствии с нормами Водного кодекса Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на первого заместителя акима области Отарова К.М.
4. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится со дня официального опубликования.
Аким области С.Дьяченко
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
начальника Ишимской
бассейновой инспекции
по регулированию использования
и охране водных ресурсов
Комитета по водным ресурсам
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Р.Сулейменов
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 7 декабря 2011 года
№ А-11/492
Водоохранная зона и полоса реки Ишим
Наименование водного объекта
Площадь водного зеркала в кв.км
Водоохранная зона
Водоохранная полоса
1
река Ишим