Көкшетау қалалық мәслихатының 2009 жылғы 4 желтоқсандағы № С-30/11 "Көкшетау қаласының жекелеген санаттардағы мұқтаж азаматтарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 қазандағы № С-51/9 шешімі. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 3 қарашада № 1-1-156 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 23 сәуірдегі № С-16/16 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 23.04.2013 № С-16/16 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының «Көкшетау қаласының жекелеген санаттардағы мұқтаж азаматтарына әлеуметтік көмек көрсету туралы» 2009 жылғы 4 желтоқсандағы № С-30/11 (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-1-113 тіркелген, 2009 жылғы 24 желтоқсанында «Көкшетау», «Степной маяк» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармақтың 1 тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
1) Көкшетау қаласында тұрақты тұратын отбасының жан басына шаққандағы табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінен төмен отбасыларға (азаматтарға), азаматтардың өтініші бойынша:
- аз қамтамасыз етілген отбасыларға жылына бір рет балаларын сауықтыру үшін жолдама сатып алу;
- Көкшетау қаласындағы медициналық мекемелермен жұмысқа орналасу туралы шарт жасаған жоғары медициналық оқу орындарының соңғы курстарында оқитын студенттерінің оқуы үшін төлемді ұсынылған шотқа сәйкес төленсін.».
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төртінші шақырылған
Көкшетау қалалық мәслихаты
51 сессияның төрайымы                      М.Жұрын
Төртінші шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы                       Қ.Мұстафина
«КЕЛІСІЛДІ»
Көкшетау қаласының әкімі                   М.Батырханов
«Көкшетау қаласының
жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Қ.Ахметов
«Көкшетау қаласының
қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесі бастығының орынбасары             Г.Құсайнова
«Көкшетау қаласының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        А.Омарова

О внесении изменения в решение Кокшетауского городского маслихата от 4 декабря 2009 года № С-30/11 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Кокшетау"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 12 октября 2011 года № С-51/9. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 3 ноября 2011 года № 1-1-156. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 23 апреля 2013 года № С-16/16
Сноска. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 23.04.2013 № С-16/16.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата «Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Кокшетау» от 4 декабря 2009 года № С-30/11 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-1-113, опубликовано 24 декабря 2009 года в газетах «Көкшетау» и «Степной маяк»), следующие изменение:
подпункт 1 пункта 1 изложить в новой редакции:
«1) семьям (гражданам), среднедушевой доход которых ниже прожиточного минимума (далее – малообеспеченные семьи (граждане), постоянно проживающим в городе Кокшетау, по заявлению граждан:
- малообеспеченным семьям на приобретение путевок для оздоровления детей один раз в год;
- студентам, обучающимся на последних курсах в высших медицинских учебных заведениях, заключившим договор о трудоустройстве с медицинскими учреждениями города Кокшетау, на оплату за обучение согласно представленному счету».
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель 51 сессии
Кокшетауского городского
маслихата четвертого созыва                М.Журын
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата
четвертого созыва                          К.Мустафина
«СОГЛАСОВАНО»
Аким города Кокшетау                       М.Батырханов
Начальник государственного
учреждения «Отдел занятости
и социальных программ
города Кокшетау»                           К.Ахметов
Заместитель начальника
государственного учреждения
«Отдел финансов города Кокшетау»           Г.Кусайнова
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
города Кокшетау»                           А.Омарова