2012 жылға жұмыс орындарының жалпы санының бір проценті мөлшерінде бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 23 желтоқсандағы № А-12/366 қаулысы. Ақмола облысы Ақкөл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 26 қаңтарда № 1-3-170 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 27 маусымдағы № А-6/260 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2012.06.27 № А-6/260 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 1-тармақтың 13)-тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5-5-тармағына сәйкес, Ақкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылға жұмыс орындарының жалпы санының бір проценті мөлшерінде бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р.М.Қанатоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                      А.Үйсімбаев

Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освободившихся из мест лишения свободы, в размере одного процента от общей численности рабочих мест на 2012 год
Постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 23 декабря 2011 года А-12/366. Зарегистрировано Управлением юстиции Аккольского района Акмолинской области 26 января 2012 года № 1-3-170. Утратило силу - постановлением акимата Аккольского района Акмолинской области от 27 июня 2012 года № А-6/260
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Аккольского района Акмолинской области от 27.06.2012 № А-6/260
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 5-5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат Аккольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, освободившихся из мест лишения свободы, в размере одного процента от общей численности рабочих мест на 2012 год.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Канатову Р.М.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                      А.Уисимбаев