Аршалы ауданындағы 2011 жылға халықтың мақсатты топтарына жататын адамдардың қосымша тізбелерін белгілеу туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 23 ақпандағы № А-56 қаулысы. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 16 наурызда № 1-4-183 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 5 маусымдағы № А-233 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 05.06.2012 № А-233 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабы 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 5 бабының 2 тармағына, 7 бабының 2) тармақшасына сәйкес, Аршалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Аршалы ауданы халқының мақсатты топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) ұзақ уақыт бойы жұмыс істемейтін тұлғалар (12 айдан артық);
2) 28 жасқа дейінгі жастар;
3) бұрын жұмыс істемейтін тұлғалар;
4) уақытша және маусымдық жұмыс мерзімдерінің аяқталуына байланысты жұмыстан шыққан тұлғалар;
5) техникалық және кәсіби білімді бітіруші жастар;
6) жұқтырылған иммун тапшылығы синдромы және адамның иммун тапшылығы вирусы жұқтырылғандар;
7) әлеуметтік-психологиялық курстан өткен нашақорлыққа тәуелді тұлғалар.
2. Аршалы ауданы әкімдігінің «Аршалы ауданындағы халықтың мақсатты топтарына жататын адамдардың қосымша тізбелерін белгілеу туралы» 2010 жылғы 29 шілдедегі № А-329 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 1-4-173 тіркелген, 2010 жылғы 3, 4 қыркүйекте аудандық «Аршалы айнасы» және «Вперед» газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Аршалы ауданы әкімінің орынбасары Акшинеевке Б.Т. жүктелсін.
4. Осы қаулы Аршалы ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аршалы ауданының әкімі                  Е.Маржықпаев

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения Аршалынского района на 2011 год
Постановление акимата Аршалынского района Акмолинской области от 23 февраля 2011 года № А-56. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района Акмолинской области 16 марта 2011 года № 1-4-183. Утратило силу постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 5 июня 2012 года № А-233
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 05.06.2012 № А-233.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат Аршалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения Аршалынского района:
1) лица, длительно не работающие (более 12 месяцев);
2) молодежь в возрасте до 28 лет;
3) лица, ранее не работавшие;
4) лица, уволенные в связи с завершением сроков сезонных и временных работ;
5) молодежь из числа выпускников организаций технического и профессионального образования;
6) инфицированные вирусом иммунодефицита человека и синдромом приобретенного иммунодефицита;
7) наркозависимые лица, прошедшие курс социально - психологической реабилитации.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Аршалынского района «Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения Аршалынского района» от 29 июля 2010 года № А-329 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-4-173, опубликовано 3, 4 сентября 2010 года в районных газетах «Аршалы айнасы», «Вперед»).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Аршалынского района Акшинеева Б.Т.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Аршалынского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Аршалынского района                   Е.Маржикпаев