2012 жылдың қаңтар-наурызында тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды шақыру учаскесіне тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімінің 2011 жылғы 28 қарашадағы № 7 шешімі. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 30 желтоқсанда № 1-4-195 тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабына, «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 17 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы № 371 қаулысымен бекітілген «Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу тәртібі туралы ережеге» сәйкес, Аршалы ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2012 жылдың қаңтарда-наурызда тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды «Ақмола облысы Аршалы ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» шақыру учаскесіне тіркеу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Осы шешімінің орындалуын бақылауды Аршалы ауданы әкімінің орынбасары Б.Т. Ақшинеевқа жүктелсін.
3. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аршалы ауданының әкімі                     Маржықпаев Е.
«КЕЛІСІЛДІ»
«Ақмола облысы Аршалы ауданының
Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Р.С. Нұркеев

Об организации и обеспечении в январе-марте 2012 года приписки граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку
Решение акима Аршалынского района Акмолинской области от 28 ноября 2011 года № 7. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района Акмолинской области 30 декабря 2011 года № 1-4-195
В соответствии со статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», Правилами о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года № 371, аким Аршалынского района РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить в январе-марте 2012 года приписку граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку государственного учреждения «Отдел по делам обороны Аршалынского района Акмолинской области».
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Аршалынского района Акшинеева Б. Т.
3. Настоящее решение акима Аршалынского района вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Аршалынского района                   Е. Маржикпаев
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны Аршалынского района
Акмолинской области»                       Нуркеев Р.С.