Атбасар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 12 сәуірдегі № 4С 25/17 "Атбасар ауданының мұқтаж азаматтарының жекеленген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 11 ақпандағы № 4С 33/2 шешімі. Ақмола облысы Атбасар ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 ақпанда № 1-5-160 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 сәуірдегі № 5С 15/8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 25.04.2013 № 5С 15/8 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 56 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23
қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік
басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының «Атбасар ауданының мұқтаж азаматтарының жекеленген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы» 2010 жылғы 12 сәуірдегі № 4С 25/17 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-5-136 тіркелген, 2010 жылғы 28 мамырда «Атбасар», «Простор» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармақтың 6) тармақшасы келесі редакцияда баяндалсын: «6) басқа адамның күтіміне мұқтаж 1, 2 топ мүгедектеріне, жалғызілікті мүгедектерге, 18 жасқа дейінгі мүгедек - балаларға, онкологиялық ауруларға әлеуметтік көмек ақшалай түрде жылына бір рет кірістерді есептеусіз 5 (бес) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде беріледі. Туберкулез ауруларына әлеуметтік көмек қолдау формасында оларды сауықтыру мақсатында ақшалай түрде жылына екі рет 10 (он) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде беріледі. Туберкулез ауруларына Ақмола облыстық туберкулезге қарсы диспансерге жол жүру ақысы жылына бір рет ақшалай түрде жол жүру билеттерін ұсынған кезде төленеді;»
2. Осы шешім Атбасар ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы                       Борұмбаев Б.А.
КЕЛІСІЛДІ
Атбасар ауданының әкімі                    Әубәкіров Р.Ш.
«Атбасар ауданының
жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Дүйсенбаева С.А.

О внесении изменения в решение Атбасарского районного маслихата от 12 апреля 2010 года № 4С 25/17 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Атбасарского района"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 11 февраля 2011 года № 4С 33/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Атбасарского района Акмолинской области 28 февраля 2011 года № 1-5-160. Утратило силу решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 25 апреля 2013 года № 5С 15/8
Сноска. Утратило силу решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 25.04.2013 № 5С 15/8.
В соответствии со статьей 56 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата «Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Атбасарского района» от 12 апреля 2010 года № 4С 25/17 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-5-136, опубликованного от 28 мая 2010 года в газетах «Атбасар», «Простор») следующее изменение:
подпункт 6) пункта 1 изложить в следующей редакции: «6) инвалидам 1, 2 групп, нуждающихся в постороннем уходе, одиноко проживающим инвалидам, детям-инвалидам до 18 лет, онкологический больным, выплачивается без учета доходов социальная помощь в денежной форме один раз в год в размере 5 (пять) месячных расчетных показателей. Больным туберкулезом выплачивается социальная помощь в денежной форме в размере 10 (десять) месячных расчетных показателей два раза в год, с целью их оздоровления на поддерживающей форме. Проезд больным туберкулезом в Акмолинской областной противотуберкулезный диспансер оплачивается один раз в год в денежной форме при предоставлении проездных билетов;»;
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Атбасарского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь Атбасарского
районного маслихата                        Борумбаев Б.А.
СОГЛАСОВАНО
Аким Атбасарского района                   Аубакиров Р.Ш.
Начальник государственного
учреждения «Отдел занятости
и социальных программ
Атбасарского района»                       Дюсенбаева С.А.