2012 жылдың қаңтар-наурызында тіркеу жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды шақыру учаскесіне тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімінің 2011 жылғы 17 қарашадағы № 21 шешімі. Ақмола облысы Астрахан ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 20 желтоқсанда № 1-6-160 тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 3337 баптарына, «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 17 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы № 371 қаулысымен бекітілген, «Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер мен әскерге шақырушыларды әскери есепке алуды жүргізу тәртібі туралы Ережеге» сәйкес, Астрахан ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2012 жылдың қаңтар–наурызында тіркеу жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды Астрахан селосы, Алтынсарин көшесі, 63 үй мекен-жайында орналасқан «Ақмола облысы Астрахан ауданының қорғаныс істері жөніндегі біріккен бөлімі» мемлекеттік мекемесі шақыру учаскесіне тіркеу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Қожахметке жүктелсін.
3. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Астрахан ауданының әкімі                   Р.Әкімов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Ақмола облысы
Астрахан ауданының
қорғаныс істері жөніндегі
біріккен бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        С.Кантемиров

Об организации и обеспечении в январе-марте 2012 года приписки граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку
Решение акима Астраханского района Акмолинской области от 17 ноября 2011 года № 21. Зарегистрировано Управлением юстиции Астраханского района Акмолинской области 20 декабря 2011 года № 1-6-160
В соответствии со статьями 3337 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», «Правилами о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан», утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года № 371, аким Астраханского района РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить в январе-марте 2012 года, приписку граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку Государственного учреждения «Объединенный отдел по делам обороны Астраханского района Акмолинской области» по адресу: село Астраханка, улица Алтынсарина, 63.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Кожахмет М.К.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области, вводится в действие с 1 января 2012 года и подлежит официальному опубликованию.
Аким Астраханского района                  Р.Акимов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник
Государственного учреждения
«Объединенный отдел по делам
обороны Астраханского района
Акмолинской области»                       С.Кантемиров