Бұланды ауданының ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім және мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 20 мамырдағы № А-05/103 қаулысы. Ақмола облысы Бұланды ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 14 маусымда № 1-7-135 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 25 сәуірде № а-04/125 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 25.04.2014 № а-04/125 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 18238 баптарына сәйкес, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына, Бұланды аудандық маслихатының 2011 жылғы 30 наурыздағы № 4С-32/2 «Бұланды ауданының ауылдық (селолық) жерлерінде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім және мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесін келісу туралы» шешімінің негізінде, Бұланды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудандық бюджет есебінен лауазымдық жалақылары мен тарифтік ставкалары жиырма бес пайызға көтеруге құқығы бар, Бұланды ауданының ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім және мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесі қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Бұланды ауданы әкімінің орынбасары О.Қ.Смағұловқа жүктелсін.
3. Осы қаулының күші 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған құқықтық қатынастарға тарайды.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бұланды ауданының әкімі                    Е.Нұғыманов
Бұланды ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 20 мамырдағы
№ А-05/103 қаулысына қосымша
Бұланды ауданының ауылдық (селолық) жерде жұмыс
істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім және
мәдениет мамандары лауазымдарының
ТІЗБЕСІ
1. Әлеуметтік қамсыздандыру мамандарының лауазымдары
1) әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман
2) күту бойынша әлеуметтік қызметкер
2. Білім мамандарының лауазымдары
1) мемлекеттік мекеменің басшысы
2) мемлекеттік мекеме басшысының орынбасары
3) барлық мамандықтағы мұғалімдер
4) кітапханашы
5) мейірбике
6) тәрбиеші
7) вожатый
8) психолог
9) хореограф
10) нұсқаушы
11) музыкалық жетекші

Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры,работающих в аульной (сельской) местности Буландынского района
Постановление акимата Буландынского района Акмолинской области от 20 мая 2011 года № А-05/103. Зарегистрировано Управлением юстиции Буландынского района Акмолинской области 14 июня 2011 года № 1-7-135. Утратило силу постановлением акимата Буландынского района Акмолинской области от 25 апреля 2014 года № а-04/125
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Буландынского района Акмолинской области от 25.04.2014 № а-04/125 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии со статьями 18238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Буландынского районного маслихата от 30 марта 2011 года № 4С-32/2 «О согласовании перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры, работающих в аульной (сельской) местности Буландынского района», акимат Буландынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры, работающих в аульной (сельской) местности Буландынского района, имеющих право на повышенные двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, за счет средств районного бюджета согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Буландынского района Смагулова О.К.
3. Действие настоящего постановления распространяется на правоотношении возникшие с 1 января 2011 года.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Буландынского района                  Е.Нугманов
Приложение к постановлению
акимата Буландынского района
от 20 мая 2011 года № А-05/103
Перечень
должностей специалистов социального обеспечения,
образования и культуры, работающих в аульной
(сельской)местности Буландынского района
1. Должности специалистов социального обеспечения:
1) специалист по социальной работе
2) социальный работник по уходу
2. Должности специалистов образования:
1) руководитель государственного учреждения
2) заместитель руководителя государственного учреждения
3) учителя всех специальностей
4) библиотекарь
5) медицинская сестра
6) воспитатель
7) вожатый
8) психолог
9) хореограф
10) инструктор
11) музыкальный руководитель

3. Мәдениет мамандарының лауазымдары
1) кітапханашы
2) мәдени шараларды ұйымдастырушы аға маман
3) аккомпаниатор

3. Должности специалистов культуры:
1) библиотекарь
2) старший культорганизатор
3) аккомпаниатор