Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет және спорт лауазымы мамандарының тізбесін анықтау туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 29 желтоқсандағы А-1/9 қаулысы. Ақмола облысы Ерейментау ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 27 қаңтарда № 1-9-187 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 20 қазандағы а-10/530 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 20.10.2014 а-10/530 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2012.12.05 № А-12/625 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек Кодексінің 18238-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, «2012 жылға арналған аудан бюджетінің қаражаттарынан лауазымдық еңбекақылары мен тарифтік ставкаларын жиырма бес пайызға арттыруға құқығы бар ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет және спорт лауазымдық мамандарының тізбесін келісу туралы» Ерейментау аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 4С-42/3-11 шешімінің негізінде, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет және спорт лауазымы мамандарының тізбесі қосымшаға сәйкес анықталсын.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2012.12.05 № А-12/625 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Қ. Көшкінбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                      Л.Дүйсенов
Ерейментау ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 29 желтоқсандағы
№ А-1/9 қаулысына қосымша
Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет және спорт лауазымы мамандарының тізбесі
Ескерту. Қосымшаның тақырыбы жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2012.12.05 № А-12/625 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности
Постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 29 декабря 2011 года № А-1/9. Зарегистрировано Управлением юстиции Ерейментауского района Акмолинской области 27 января 2012 года № 1-9-187. Утратило силу постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 20 октября 2014 года № а-10/530
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 20.10.2014 № а-10/530 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Сноска. Заголовок постановления в редакции постановления акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 05.12.2012 № А-12/625 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии со статьями 18238 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании решения Ерейментауского районного маслихата от 13 декабря 2011 года № 4С-42/3-11 «О согласовании перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности, имеющих право на повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки из средств бюджета района на 2012 год», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности, согласно приложению.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 05.12.2012 № А-12/625 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кушкунбаева С.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                      Л.Дюсенов
Приложение к постановлению
акимата Ерейментауского
района от 29 декабря
2011 года № А-1/9
Перечень должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности
Сноска. Заголовок приложения в редакции постановления акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 05.12.2012 № А-12/625 (вводится в действие со дня официального опубликования).

1. Әлеуметтік қамтамасыз ету мамандарының лауазымдары:
1) күту бойынша әлеуметтік жұмыскер;
2. Мәдениет мамандарының лауазымдары:
1) клуб меңгерушісі;
2) аккомпаниатор;
3) үйірме басшысы;
4) кітапханашы;
5) әдіскер.
3. Дене тәрбиесі және спорт мамандарының лауазымдары:
1) әдіскер.
4. Білім мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттік мекемелер мен қазыналық кәсіпорындардың басшысы
мен орынбасары;
2) барлық мамандардың мұғалімдері;
3) кітапханашы;
4) үйретуші;
5) мейірбике;
6) тәрбиелеуші;
7) тәрбиелеушінің көмекшісі;
8) музыка жетекшісі;
9) әдіскер.

1. Должности специалистов социального обеспечения:
1) социальный работник по уходу.
2. Должности специалистов культуры:
1) заведующий клубом;
2) аккомпаниатор;
3) руководитель кружка;
4) библиотекарь;
5) методист.
3. Должности специалистов физической культуры и спорта:
1) методист.
4. Должности специалистов образования:
1) руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия;
2) учителя всех специальностей;
3) библиотекарь;
4) вожатый;
5) медицинская сестра;
6) воспитатель;
7) помощник воспитателя;
8) музыкальный руководитель;
9) методист.