Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2011 жылғы 10 қарашадағы № С-37/4 шешімі. Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 2 желтоқсанда № 1-10-148 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы № С-22/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 29.03.2018 № С-22/4 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 422 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық ставкалары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Еңбекшілдер аудандық мәслихатының "Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы аумағында қызметті жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай бекітілген салықтың ставкаларын белгілеу туралы" 2009 жылғы 15 маусымдағы № С-16/3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-10-88 тіркеліп, 2009 жылғы 19 маусымда аудандық "Жаңа дәуір" газетінде және 2009 жылғы 20 маусымда "Сельская новь" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
Қ.Хамитова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
М.Исажанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысы Еңбекшілдер
ауданының әкімі
Т.Хамитов
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің Салық
комитеті Ақмола облысы
бойынша Салық департаментінің
Еңбекшілдер ауданы бойынша
Салық басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Ж.Тубеков
Еңбекшілдер аудандық мәслихаттың

Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осушествляющих деятельность на территории Енбекшильдерского района Акмолинской области
Решение Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 10 ноября 2011 года № С-37/4. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшильдерского района Акмолинской области 2 декабря 2011 года № 1-10-148. Утратило силу решением маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 29 марта 2018 года № С-22/4.
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 29.03.2018 № С-22/4 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии со статьей 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Енбекшильдерского района Акмолинской области согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение Енбекшильдерского районного маслихата "Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Енбекшильдерского района Акмолинской области" от 15 июня 2009 года № С-16/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-10-88, опубликовано в газетах от 19 июня 2009 года "Жаңа дәуір" и 20 июня 2009 года "Сельская новь").
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
К.Хамитова
Секретарь районного
маслихата
М.Исажанов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Енбекшильдерского района
Акмолинской области
Т.Хамитов
Начальник государственного
учреждения "Налоговое
управление по Енбекшильдерскому
району Налогового департамента по
Акмолинской области Налогового
комитета Министерства финансов
Республики Казахстан"
Ж.Тубеков
Приложение к решению
Енбекшильдерского
районного маслихата