Есіл ауданы әкімдігінің 2011 жылдың 18 наурызындағы № А-3/64 "2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке кезекті шақырылуын жүргізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 29 шілдедегі № А-7/210 қаулысы. Ақмола облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 9 қыркүйекте № 1-11-140 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Заңына сәйкес, Есіл ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ
1.Есіл ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 18 наурыздағы № а-3/64 «2011 жылдың сәуір - маусымында және қазан – желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке кезекті шақырылуын жүргізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы» (Нормативті құқықтық актілердің мемлекеттік тіркелу Аймақтық тізілімінде 2011 жылдың 1 сәуірінде № 1-11-135 нөмірімен тіркелген, аудандық «Жаңа Есіл» газетінің 2011 жылы 29 сәуірдегі № 611 нөмірінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының бірінші қосымшасы осы қаулының бірінші қосымшасына сай жаңа басылымда мазмұндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.К.Ағымбаеваға жүктелсін.
3. Есіл ауданы әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Есіл ауданы әкімінің
міндетін атқарушы                          Ә.Смағұлов
КЕЛІСІЛГЕН
Ақмола облысы Денсаулық
сақтау басқармасы жанындағы
«Есіл аудандық орталық ауруханасы»
мемлекеттік коммуналдық қазыналық
кәсіпорнының бас дәрігері
міндетін атқарушы                          Қ.Қ.Әлмағамбетов
«Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі Ақмола облысы
Ішкі істер департаменті
Есіл ауданы ішкі істер бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Қ.Х.Балтабаев
«Ақмола облысы Есіл ауданының
қорғаныс істері жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Ж.Х.Меңбаев
Есіл ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 29 шілдедегі
№ а-7/210 қаулысына қосымша
Есіл ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 18 наурыздағы
№ а-3/64 қаулысына 1 қосымша
Аудандық әскери шақыру комиссиясының
ҚҰРАМЫ
Меңбаев
Жанбота Хамитұлы
«Ақмола облысы Есіл ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы, шақыру комиссиясының төрағасы (келісімі бойынша)
Әбдрахманов
Дархан Ерназарұлы
«Ақмола облысы Есіл ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің кадрлық-ұйымдастыру жұмыстары бөлімінің азаматтық қорғаныс және төтенше жағдайлар мәселелері жөніндегі бас маманы, шақыру комиссиясы төрағасының орынбасары
Комиссия мүшелері:
Кәрімбаев
Темірхан Тұяқұлы
«Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысы Ішкі істер департаменті Есіл ауданы ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі бастығының орынбасары (келісімі бойынша)
Қойшыбаева
Жібек Қабдешқызы
Ақмола облысы Денсаулық сақтау басқармасы
жанындағы «Есіл аудандық орталық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының терапевт дәрігері, медициналық комиссия төрайымы (келісімі бойынша)
Өтеева
Дина Көпейқызы
Ақмола облысы Денсаулық сақтау басқармасы
жанындағы «Есіл аудандық орталық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ересек халық учаскелік медбикесі, комиссия хатшысы (келісімі бойынша)

О внесении изменений в постановление акимата Есильского района от 18 марта 2011 года № А-3/64 "Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октября-декабря 2011 года"
Постановление акимата Есильского района Акмолинской области от 29 июля 2011 года № А-7/210. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Акмолинской области 9 сентября 2011 года № 1-11-140
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», акимат Есильского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Есильского района «Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года» № а-3/64 от 18 марта 2011 года (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-11-135 от 1 апреля 2011 года, опубликованное 29 апреля 2011 года № 611 в районной газете «Жаңа – Есіл») следующее изменение:
приложение 1 к указанному постановлению акимата изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Агымбаеву С.К.
3. Настоящее постановление акимата Есильского района вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района                               А.Смагулов
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности
главного врача государственного
коммунального казенного
предприятия «Есильская
центральная районная
больница» при управлении
здравоохранения Акмолинской
области                                    Альмагамбетов К.К.
Начальник государственного
учреждения «Отдел внутренних
дел Есильского района»
Департамента внутренних
дел Акмолинской области
Министерства Внутренних
дел Республики Казахстан                   Балтабаев К.Х.
Начальник государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны Есильского района
Акмолинской области»                       Менбаев Ж.Х.
Приложение к постановлению
акимата Есильского района
от 29 июля 2011 года № а-7 /210
Приложение 1 к постановлению
акимата Есильского района
от 18 марта 2011 года № а-3/64
СОСТАВ
районной призывной комиссии
Менбаев Жанбота Хамитович
начальник государственного учреждения "Отдел по делам обороны Есильского района Акмолинской области", председатель призывной комиссии (по согласованию)
Абдрахманов Дархан Ерназарович
главный специалист отдела организационно-кадровой работы по вопросам гражданской обороны и чрезвычайных ситуаций государственного учреждения "Аппарат акима Есильского района Акмолинской области", заместитель председателя призывной комиссии.
Члены комиссии:
Каримбаев Темирхан Туякович
заместитель начальника государственного учреждения "Отдел внутренних дел Есильского района" Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства Внутренних Дел Республики Казахстан (по согласованию)
Койшибаева Жибек Кабдешевна
врач-терапевт государственного коммунального казенного предприятия "Есильская районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области, председатель медицинской комиссии (по согласованию)
Утеева Дина Копейевна
участковая медицинская сестра взрослого населения государственного коммунального казенного предприятия "Есильская центральная районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области, секретарь комиссии (по согласованию)