"Жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкалары туралы" облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 235 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011 жылғы 14 наурыздағы № 366 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 13 сәуірде № 3370 тіркелді
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 28-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 21 декабря 2009 года № 235 "О ставках платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников"
Решение маслихата Актюбинской области от 14 марта 2011 года № 366. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 апреля 2011 года № 3370
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах», статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» областной маслихат РЕШАЕТ:

1. «Жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкалары туралы» облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 235 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде № 3306 тіркелген, «Ақтөбе», «Актюбинский вестник» газеттерінің 2010 жылғы 19 қаңтарында № 6-7 жарияланған) мынадай  өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Көрсетілген шешіммен бекітілген жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларының мөлшері жаңа редакцияда қосымшаға сәйкес бекітілсін.

1. Внести в решение областного маслихата от 21 декабря 2009 года № 235 «О ставках платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3306, опубликованное в газетах «Ақтөбе» и «Актюбинский вестник» от 19 января 2010 года № 6-7), следующие изменения и дополнения:
Размер ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников, утвержденный указанным решением, утвердить в новой редакции согласно приложению.

2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың                      Облыстық
сессия төрағасы                   мәслихаттың хатшысы
Т. ЕСЕНҒҰЛОВ                         Б. ОРДАБАЕВ
2011 жылғы 14 наурыздағы № 366
облыстық мәслихаттың шешіміне
қосымша
Жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкілерінің
МӨЛШЕРІ
Жайық, Сағыз, Ембi, Ойыл өзендері бассейні
№ р/с Арнаулы су пайдаланудың түрі Өлшем бірлігі Төлемақы мөлшерлерi
1.
Тұрғын-үй пайдалану және коммуналдық қызметтер
теңге/1000 тек.м

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                    Секретарь
областного маслихата              областного маслихата
Т. ЕСЕНГУЛОВ                      Б. УРДАБАЕВ
Приложение
к решению областного маслихата
от 14 марта 2011 года № 366
РАЗМЕР
ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников
бассейнов рек Уил, Сагиз, Эмба, Урал
№ п/п Вид специального водопользования Ед. изм. Ставка платы
1.
Жилищно-эксплуатационные и коммунальные услуги
тенге/1000. куб.м