Жекелеген санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 қазандағы № 262 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 18 қарашада № 3-2-121 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 қарашадағы № 60 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2012.11.27 № 60 Шешімімен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV «Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің» 56 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жекелеген санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек көрсетілсін:
1) Жан басына шаққанда орташа айлық табысы облыста белгіленген кедейшілік шегінен аз қамтылған отбасыларына, ең төменгі зейнетақы алатын және ең төменгі зейнетақыдан төмен зейнетақы алатын зейнеткерлерге ай сайын 1,5 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;
2) І, ІІ, ІІІ топтағы жалпы аурудан, әскер борышын орындауға байланысты емес мертігу, он алты жасқа дейінгі мүгедек балаларға ай сайын 3000 теңге мөлшерінде көрсетілсін.
2. Осы шешiм алғаш ресми жарияланғанынан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi және 2011 жылғы 1 қазаннан басталған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Аудандық мәслихат                  Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы:                     хатшысы:
Ж.Касымов                          А.Ермағамбет

Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 28 октября 2011 года № 262. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 ноября 2011 года № 3-2-121. Утратило силу решением маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 27 ноября 2012 года № 60
Сноска. Утратило силу решением маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 27.11.2012 № 60.
В соответствии со статьей 56 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-ІV, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Оказать социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан
1) Малообеспеченным семьям со среднемесячным доходом ниже черты бедности установленных в области, пенсионерам получающим минимальную пенсию и получающим ниже минимальной пенсии ежемесячно 1,5 месячных расчетных показателей.
2) Инвалидам І, ІІ, ІІІ группы от общего заболевания, инвалидам получившие увечий не связанные с выполнением воинских обязанностей, детям-инвалидам до 16 лет ежемесячно 3000 тенге.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения возникшие с 1 октября 2011 года.
Председатель сессии                 Секретарь районного
районного маслихата:                     маслихата:
Ж.Касымов                          А.Ермағамбет