Комсомол ауылының жаңа көшелеріне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Комсомол ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 14 қарашадағы № 106 шешімі. Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 13 желтоқсанда № 3-2-125 тіркелді
Ескерту. Шешімнің деректемелерінде және мәтіні бойынша "селолық", "селосының" сөздері тиісінше "ауылдық", "ауылының" сөздерімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Комсомол ауылдық округінің әкімінің 15.02.2016 № 16 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы № 4200 "Қазақстан Республикасының әкімшілік аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4 тармақшасына, халықтың пікірін ескере отырып, Комсомол ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Комсомол ауылының көшелеріне келесі атаулары берілсін:
1) "Жалаңтөс Баһадүр"
2) "Телжан Шонанұлы"
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Комсомол ауылдық округінің әкімінің орынбасары О.Б.Ертаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Комсомол ауылдық округінің әкімі
М Аяғанұлы

О наименовании новых улиц села Комсомольское
Решение акима Комсомольского сельского округа Айтекебийского района Актюбинской области от 14 ноября 2011 года № 106. Зарегистрировано Управлением юстиции Айтекебийского района Актюбинской области 13 декабря 2011 года № 3-2-125
Сноска. В реквизитах и в тексте указанного решения на государственном языке слова "селолық", "селосының" заменено соответственно словами "ауылдық", "ауылының" решением акима Комсомольского сельского округа Айтекебийского района Актюбинской области от 15.02.2016 № 16 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года № 4200 "Об административно-территориальном устройстве Республике Казахстан" с учетом мнения населения, аким Комсомольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования улицам села Комсомольское:
1) "Телжан Шонанулы"
2) "Жалантос Бахадур"
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Комсомольского сельского округа О.Б.Ертаева.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Комсомольского сельского округа М.Аяганулы